عادل فردوسی‌پور حالا بیش از ۳ سال است که از تلویزیون دور مانده ولی هنوز یادش در بین فوتبال‌دوستان زنده است.

عادل فردوسی پور

«فروغی می‌رود؛ فردوسی‌پور باز می‌گردد». این تیتری بود که در چند ماه گذشته رسانه‌های بسیاری مخابره می‌کردند. عادل فردوسی‌پور حالا بیش از ۳ سال است که از تلویزیون دور مانده ولی هنوز یادش در بین فوتبال‌دوستان زنده است. با آمدن جبلی به سازمان صداوسیما که شعارهای تحول‌خواهی می‌داد، خیلی‌ها به بازگشت فردوسی‌پور امیدوار بودند. بخصوص که جبلی همیشه در مصاحبه‌هایش سعی می‌کند فضای مثبتی ترسیم کند و هیچگاه علیه عادل موضع‌گیری نکرده. با این همه با مشخص شدن تغییرات مدیریتی در صداوسیما، حالا می‌توان به این نتیجه رسید که فعلاً خبری از بازگشت فردوسی‌پور نیست.

سه‌شنبه شب روابط‌عمومی سازمان صداوسیما اعلام کرد: محسن برمهانی معاون سیما، در احکامی جداگانه میثم مرادی بینا باج را به‌عنوان مدیر شبکه یک، حامد بامروت‌نژاد را به‌عنوان مدیر شبکه دو، حسین شاه‌مرادی را به‌عنوان مدیر شبکه چهار، علی عبدالعالی را به‌عنوان مدیر شبکه آموزش، محمدحسین کشکولی را به‌عنوان مدیر شبکه قرآن و معارف سیما و محمدصادق باطنی را به‌عنوان مدیر شبکه امید منصوب کرده است.

به این ترتیب همه مدیران شبکه‌های اصلی تغییر کردند جز رئیس شبکه سه و حالا پروژه بازگشت عادل با بن‌بست مواجه شده. بخصوص که گفته می‌شود تا فروغی باشد عادل حاضر به بازگشت نیست.

جالب اینجاست که همین دیروز هم رئیس سازمان صداوسیما با سؤال یک خبرنگار درباره احتمال بازگشت فردوسی‌پور مواجه شد و پاسخ داد: «در دوره تحولی جدید در صدا و سیما، بارها گفتم و باز هم می‌گویم آنتن صداوسیما برای نزدیک شدن بیشتر به مردم و دادن عرصه به سرمایه‌های ارزشمند باز هست و این امکان وجود دارد. در این دوره ما تلاش خواهیم کرد که حداکثر امکان استفاده از تریبون رسانه ملی برای نزدیک‌تر شدن به مردم فراهم شود.» حالا باید دید این حمایت‌ها مثل یک سال گذشته در حد حرف باقی می‌ماند یا واقعاً عملی خواهد شد. 

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • علی رضا sss IR ۱۵:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
  12 3
  نمیاره به درک به جهنم ! اصلا تلویزیون تماشانمیکنیم
  • تاجی اصیل IR ۱۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
   1 1
   اولین ، ساده ترین و شفاف ترین اصل هر سازمانی رعایت سلسله مراتب هست خوبه که اخراجش نکردن وگرنه کدوم مدیری با همچین چیزی کنار میاد که کارمند پایینتر از خودش براش تعیین تکلیف کنه؟! هیچ‌جا همچین چیزی نیس ، نمیشه که مجری بیاد برای مدیر تصمیم بگیره! مثل اینکه فرضا یه بازیکن در من سیتی یا لیورپول در یک بازی خاص ذخیره بشه ولی بعد از اون دیگه حاضر نشه در هیچ مسابقه ای شرکت کنه! این بازیکن حقش اخراج هست یا کلوپ و گواردیولا باید به حرف بازیکن گوش بدن و همیشه فیکسش کنن؟! از طرف دیگه تمام فکر و ذکر و مشکل زندگی مردم همین بازگشت عادل فردوسی‌پور هست؟ نون و گوشت و خرج زندگی مهم نیس؟ عادل کارمند صدا و سیما محسوب میشه نه مدیر صدا و سیما ، درکش زیاد سخت نیست
 • نیما IR ۱۵:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
  5 15
  چقدر الکی این فرد رو تلاش دارید مهمش کنید، الان برنامه فوتبال برتر با 90 چه فرقی داشت؟ واقعا فکر کردید دغدغه ما بازگشت فردوسی پوره؟
 • تاج IR ۱۶:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
  7 6
  متاسفانه این جبلی گرگی است در پوست میش ابی از این گرم نمیشود
 • واقع بین IR ۱۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
  1 1
  من که هیچ تفاوت اساسی و ماهوی بین فروغی و فردوسیپور نمیبینم، ریشهٔ اینها مشترک است.
 • زلزله IR ۱۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۳
  1 3
  عادل جان صدا و سیما لیاقت تو رو نداره

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =
Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __
Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:129, title:اخبار چهره‌ها] - __ [] __