رئیس سازمان صدا و سیما به بحث بازگشت عادل فردوسی پور به برنامه های تلویزیونی توضیحاتی ارائه کرد.

واکنش کنایه‌آمیز رئیس صدا و سیما به بازگشت فردوسی‌پور/ کسی نمی‌تواند بگوید ۱۰ برابر رقم قبلی به من بدهید/ آنتن ۲ روز در اختیار شماست پس هر فکری نکنید!

پیمان جبلی درباره آخرین وضعیت بازگشت عادل فردوسی پور به صدا و سیما، اظهار داشت: برای یک بازی باید همه عوامل با هم همراه و هماهنگ باشند. موضوع فردوسی پور در دوره بنده اتفاق نیفتاد. اگر در دوره من اتفاق می‌افتاد تمام تلاش خود را می‌کردم تا اتفاقی نیفتد تا او برود. البته ضمانت نمی‌دهم که موفق می شدم. نمی‌خواهم بگویم معجزه می‌کردم اما اگر الان چنین اتفاقی می‌افتاد تمام تلاش خود را می‌کردم تا از ظرفیت فردوسی پور حداکثر استفاده شود و تمام استفاده را از توانایی، ظرفیت و محبوبیت او انجام دهیم.

وی افزود: از آن داستان سه سال گذشته است و من هم پس از سه سال مسئولیت صدا و سیما را برعهده گرفتم. الان میراث‌دار وضعیتی هستم که این اتفاق افتاده و همه می‌گویند آن را درست کنید. همه هم فکر می‌کنند با امضاء طلایی جبلی مسئله حل می‌شود و می‌گویند تو بگو، فردوسی پور می‌آید. مسئله تمام می‌شود و می‌رود پی کارش!

رئیس سازمان صدا و سیما عنوان کرد: بارها گفته‌ام و باز هم می‌گویم باید قدر سرمایه‌های خود را بدانیم. باید تمام تلاش خود را بکنیم اما مسئله دو طرفه است و فقط اراده ما نیست. آن فردی که با او کار می‌کنیم هم باید بخواهد. آن هم باید اراده داشته باشد، قواعد بازی را بپذیرد، بازی تیمی را قبول کند. سرمربی تیم هم باید ارزش داشته‌هایش را بداند. بازیکن به همین راحتی گیر نیامده است. کسی که سرمایه شده به همین راحتی گیر ما نیامده و باید ارزش و قدرش را بدانیم.

جبلی افزود: در این مسئله خاص هم فردوسی پور، برادر عزیز ما نظرات خاص خودش را دارد و هم اصول مدیریتی اقتضاء می‌کند که با تدبیر تصمیم‌گیری شود تا شیرازه مدیریتی به هم نخورد. فارغ از اشخاص عرض کرده و نمی‌گویم این آدم و آن آدم. باید به تجربه‌های آینده نگاه کنیم. باید جوری تصمیم بگیریم که در آینده چنین تجربه‌هایی تکرار نشود و چنین اتفاقاتی نیفتد. نمی‌خواهم پاسخ دیپلماتیک، سربسته و دربسته بدهم. با فردوسی‌پور هم صحبت کردم و وقتی آمدم، در جریان ماجرا قرار گرفتم.

وی ادامه داد: تمام تلاش خود را می کنم هیچ سرمایه‌ای را از دست ندهیم و همه سرمایه‌ ای که از گذشته داشتیم، با ملاحظه تمام مسائلی که گفتم حفظ کنیم. امیدواریم خدا کمک کند بتوانیم این کار را انجام بدهیم. البته مسئله یک طرفه نیست و دوطرفه است. نمی‌خواهم به فردوسی پور تعریض شود اما وقتی آنتن به صورت مثال در اختیار یک هنرمند قرار می گیرد، دو روز در اختیارش است و نباید فکر کند چیزی شده که پشت سرش هم نگاه نکند. صدا و سیما می‌گوید بیا اما می‌گوید ۱۰ برابر پولی که به من می‌دادید بدهید تا بیایم.

رئیس سازمان صدا و سیما خاطرنشان کرد: اگر بگویم برای یک برنامه در صدا و سیما یک سلبریتی بسیار عزیزی که هم اکنون در اختیارش هستیم چند ده و چند صد میلیون تومان می‌گیرد، چه قضاوتی در مورد من خواهید کرد. شما در آن صورت می‌گویید چرا پول ملت را به فلان سلبریتی می‌دهی اما او این پول را می‌گیرد.

برچسب‌ها

نظرسنجی

آیا پرسپولیس با جذب سعید صادقی برنده نقل و انتقالات شد؟

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • حقیقت تلخه IR ۱۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
  2 0
  رئیس که امضاش برشی نداره و راحت بگیم ارزشی نداره و تره برای دستورش خرد نمیکنن! و نمیتونه کارمندی رو که الکی گذاشتن کنار رو برگردونه خییییلی رئیسه با جذبه ای هست! ای رئیس ، ای آلکس فرگوسن، ای استیو جابز !! اما چرا همه این حرفهای قشنگ رو فقط برای مردم بلدین؟! چرا هیچ کدومش برای خودتون نیس؟
 • خشايار IR ۲۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
  0 2
  حالا گيريم اينم اومد دوباره ،كه چي برنامه٩٠ سالهاي اخر پخشش خيلي دِمُده و حوصله سر بر شده بود يه مشت ادم رو ميورد رو خط جروبحث راه بندازه خودش اون وسط قند تو دلش اب ميشد شده بود مثل برنامه ميثاقي امروز بر ميگرده فردا بر ميگرده انگار ميخواد چيكار كنه حالا
 • ح ح IR ۲۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۳
  2 0
  انگار می خواد موشک هوا کنه فردوسی پور فرد زیاده طلبی نیست شما زورت به مدیر شبکه 3 نمی رسه و کسانی که برات تکلیف تعیین می کنند الکی بهانه نیار هم محبوبیت می خواد هم سرسپردگی آزادگی رو از دایی و عادل فردوسی پور یاد بگیر آن میز رفتنی است
 • امیر IR ۰۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
  2 0
  خخخخخخخخخخخخخ یعنی فردوسی پور گفته ۱۰برابر پول بیشتر میخوام؟؟؟؟ حرفی بزنید که مرغ پخته خندش نگیره، مردم ما عادل خان را میشناسن و میدونن ایشون اصلا دنبال پول نیست و اگه واقعا بهشون اجازه بدید تا اون جور که خودش میخواد برنامه بسازه مطمئن هستم بدون درنگ میاد، مساله اینه که شما و مخصوصا اون مدیر شبکه ی سه میخوایید همه جوره تو کار عادل دخالت کنید و این هم ممکن نیست ، شما باید بدانید هرگز سرمربی هیچ تیمی به کادر مدیریتی اون تیم اجازه ی دخالت تو مسائل فنی را نمیده و بازیکن و کمک مربیشو خودش انتخاب میکنه
 • بیژن FR ۰۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
  3 0
  فردوسی پور بیشتر از خیلی ها و خیلی سریال های تخیلی مثل سلمان فارسی می ارزد.
 • Hamid IR ۰۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
  1 0
  از سه سال پیش تا حالا چی ده برابر نشده که دستمزد عادل ده برابر نشه .
 • نیما IR ۰۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
  1 5
  حرف حق، ویدیو سخنان رئیس صدا سیما تو اینستا فارس هست
 • MAMALI IR ۰۸:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۴
  3 0
  ببینید من نوعی از خیلی جهات قضیه رو نمیدونم و فقط میگم چرا فردوسی پور که بسیار دوست داشتنی،عادل و با دانش هستش رو بیرون گذاشتن ولی باید ببینیم چه کسانی این تصمیم اشتباه رو گرفتن و آیا رئیس صداوسیما ( آقای جبلی ) زورش به این آدما میرسه یا نه؟ ولی هر چی که هست امیدوارم این سرمایه با ارزش که کل شبکه های اونور آبی براش سر و دست میشکونن بدون مشکل برگرده سر کارش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =
Topic[id:121, title:رسانه] - __ [] __

نظرسنجی

آیا پرسپولیس با جذب سعید صادقی برنده نقل و انتقالات شد؟
Topic[id:121, title:رسانه] - __ [] __
Topic[id:121, title:رسانه] - __ [] __
Topic[id:121, title:رسانه] - __ [] __
Topic[id:121, title:رسانه] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:121, title:رسانه] - __ [] __
Topic[id:121, title:رسانه] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:121, title:رسانه] - __ [] __