در فهرست خروج سرخ‌ها حداقل نام ۷ بازیکن را در تابستان خواهیم دید. به این نفرات ممکن است با توجه به نقل و انتقالات باشگاه بازیکنان دیگر هم اضافه شوند.

 پروژه بازسازی پرسپولیس کلید خورد؛ قلم قرمز یحیی روی نام ۷ بازیکن/ ۳ بازیکن دارای قرارداد در لیست خروج

پرسپولیس در تابستان پیش رو تغییرات گسترده‌ای در جمع بازیکنان خود خواهد داشت. یحیی گل محمدی به دلیل از دست دادن قهرمانی ششم به شدت مورد انتقاد طیفی از طرفداران پرسپولیس قرار گرفته است و برای اینکه اعتماد هواداران این تیم را دوباره به دست بیاورد چاره‌ای جز بازسازی تیمش ندارد.

اما در این میان از بین فهرست ۲۵ نفره بازیکنان شاخص پرسپولیس، قرارداد ۱۱ بازیکن در پایان فصل به اتمام خواهد رسید. سیدجلال حسینی، عیسی آل کثیر، سعید آقایی، رضا اسدی، علی شجاعی، مهدی مهدیخانی، محمد شریفی، رامین رضاییان، میلاد سرلک، مهدی ترابی و احسان پهلوان بازیکنانی هستند که در پایان فصل بدون قرارداد خواهند بود.

از میان این بازیکنان تا به امروز سرخ‌ها تنها به دنبال تمدید قرارداد با پهلوان،ترابی و میلاد سرلک بوده اند. از ۸ نفره باقی مانده هم تصمیم در خصوص سیدجلال حسینی به خود این بازیکن واگذار شده و به نظر می‌رسد یحیی در نهایت رامین رضاییان را هم در فهرست بازیکنان تمدیدی قرار بدهد. همچنین با توجه به مصدومیت آل کثیر قرارداد او احتمالا یک فصل دیگر تمدید خواهد شد تا وضعیت او بعد از آسیب دیدگی بررسی شود.

با این حساب ۵ بازیکن دیگر در لیست باقی می‌مانند. آنطور که از باشگاه خبر می‌رسد مهدیخانی، شریفی، رضا اسدی جایی در پرسپولیس سال آینده ندارند. از میان سعید آقایی و علی شجاعی یک نفر در لیست سرخ‌ها باقی خواهد ماند که به نظر می‌رسد شانس آقایی بیشتر باشد. سرخ‌ها در تابستان قطعا یک مدافع چپ جذب خواهند کرد.

به این ترتیب از جمع بازیکنان بدون قرارداد خروج حداقل ۴ بازیکن از فهرست پرسپولیس قطعی است.

اما خروج این ۴ نفر پایان پروژه بازسازی پرسپولیس نیست. طبق خبرهای رسیده یحیی گل محمدی تصمیم دارد نام ۳ بازیکنی که با باشگاه قرارداد دارند را هم در لیست خروج تیمش قرار بدهد.

اتفاقی که البته تا حدودی قبال پیش بینی هم بود. با توجه به خریدهایی که در سال گذشته انجام گرفت یحیی گل محمدی از برخی از بازیکنانی که خودش به خدمت گرفت و یا قراردادشان را تمدید کرد ناراضی است و به این ترتیب نام این بازیکنان در فهست خروج سرخ‌ها قرار خواهد گرفت.

۳ بازیکنی که قرارداد دارند در لیست خروج

در جمع بازیکنان پرسپولیس، حامدلک-احمدگوهری-علی نعمتی-علیرضا ابراهیمی-فرشاد فرجی-وحدت هنانوف-منوچهر صفروف-کامیابی نیا-سیامک نعمتی-وحید امیری-شیرزود تمیروف و حامد پاکدل با سرخ‌ها قرارداد دارند.

در خط دروازه که با توجه به بازگشت علیرضا بیرانوند خروج یک دروازه بان قطعی است. گزینه مورد نظر هم حامد لک است که احتمالا طاقت نیمکت نشینی در این تیم را نخواهد داشت.

اما بیشترین تغییر برای پرسپولیس در خط دفاعی رخ خواهد داد. تکلیف منوچهر صروف تاجیک که پیش از این مشخص شده است. او قطعا فصل آینده در این تیم جایی نخواهد داشت تا دومین بازیکنی لقب بگیرد که با وجود قرارداد از جمع سرخ‌ها خارج خواهد شد.

اما سومین بازیکن هم احتمالا علیرضا ابراهیمی‌خواهد بود. بازیکنی که البته گفته می‌شود خودش هم تمایلی به ادامه حضور در پرسپولیس ندارد. ابراهیمی‌پیش از این در خبرها امده بود با پیشنهادی از قطر مواجه شده است.

به این ترتیب در فهرست خروج سرخ‌ها حداق نام ۷ بازیکن را در تابستان خواهیم دید. به این نفرات ممکن است با توجه به نقل و انتقالات باشگاه بازیکنان دیگر هم اضافه شوند.

برچسب‌ها

نظرسنجی

آیا پرسپولیس با جذب سعید صادقی برنده نقل و انتقالات شد؟

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 10
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • پاسخ به چندتالنگی IR ۱۷:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۵
  1 20
  بازسازی وقهرمانی لنگ فقط وفقط با بازگشت بابامسعود ومامان آذر میسر خواهدشد
 • پرسپولیسی قشقایی IR ۱۷:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۵
  15 1
  علی بیرو❣پورعلی گنجی💐دانیال اسماعیلی فر💫مهرداد محمدی یا نورافکن یا حیدریه❤نورالهی🌹سعیدصادقی،سروش رفیعی،محمدخدابنده لو،یاسین سلمانی❤گادوین منشا،شهباززاده و یه مهاجم قاتل خارجی❤❤را بخرید... حامدلک،مهدیخانی،صفروف، شجاعی،شریفی،عبدی،ابراهیمی،اسدی و جودکی برن
 • Millad IR ۱۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۵
  4 3
  تا درویش مدیرعامله وگل محمدی مربی پرسپولیس جوانان تیم را نابود وبه هیچ جایی نمیرسه این خط این نشون سعید اقایی به درد چه میخوره بیشعور ومغرور پورعلی گنجی مصدوم ال کثیر مصدوم به درد چه می خورند پرسپولیس با گل محمدی به هیچ جا نمیرسه ده خرید با نظر مستقیم خودش انجام داد الان میگه نمی خواهمشون خودت برو پرسپولیس جای دلالها شده
 • امیر IR ۲۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۵
  2 19
  هرسال بیشترین بریز بپاش توسط تیم پیروزی سوگلی آخرش هم هیچ. مگر با کمک بابامسعود جام اسنپی بگیرن
 • کوهمره_جروق IR ۲۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۵
  14 0
  تیم رئال مادرید هم بیاری وضع همینه.1.مربی دروازه بان 2.بدنساز 3.کمک مربی اینا باید تقویت بشه.از همه چیز مهمتره+روانشناس و زمین تمرین خوب
 • جواد LV ۲۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۵
  1 28
  اگر تغییرات بیش از حد در پرسپولیس ایجاد شود این تیم سال آینده نیز از کورس قهرمانی جا خواهد ماند.درصورت تغییر پنجاه درصدی در این تیم تا زمانی که بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شده و در پازل تاکتیکی مربیان جا بیفتند نیم فصل فرا خواهد رسید.اکثر تیمهای بزرگ در هر فصل درنهایت دو یا سه بازیکن مسن ویا ناکارآمد را از تیم خارج و بازیکنان جوان و توانمند را به ترکیب اضافه میکنند و تغییر نسل در این تیمها به مرور و طی چند فصل انجام میشود
 • علی IR ۲۳:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۵
  14 0
  علی شجاعی و علیرضاابراهیمی فوق العاده بازیکنان برترهستند و هرتیمی بروند استعدادهای آنها نمایان می گردد و باعث پیشرفت و شهرت آن تیم خواهندبود.
 • تاج کبیر آسیا IR ۰۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۶
  1 20
  تا بابا مسعود رو برنگردونید بارسازی در کار نیست چون ثابت شده پرسپولیس بی ‌‌حمایت وزیر وزرا هیچی نیست.
 • پرسپولیسی قشقایی IR ۰۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۷
  2 0
  استقلالیهایی که میگن بابامسعود، برید جستجو کنید ۵قهرمانیتون بخاطر بابا حمیدتان هس🤣
 • morteza IR ۰۹:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۰۷
  1 0
  بازیکن خیلی مهمه ولی به نظر من یه بدنساز حرفه ای سخت گیر از خارج بیار اقای گل محمدی. تیم قشنگ معلومه تو نفس کم میاره

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

نظرسنجی

آیا پرسپولیس با جذب سعید صادقی برنده نقل و انتقالات شد؟
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __