نظرسنجی

کدام تیم به مرحله بعدی صعود می‌کند؟
پیکه راهی دادگاه می‌شود/ عصبانیت ستاره از شایعات جنجالی پیرامون ارتباطش با شکیرا
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

جرارد پیکه ستاره بارسلونا از اینکه به خیانت متهم شده و موارد زیادی در مورد او گفته شده بسیار خشمگین است.

جرارد پیکه از اتهاماتی که به او پس از جدایی از شکیرا وارد شده، عصبانی است و برای اینکه حقیقت ثابت شود، به دادگاه می‌رود.

از زمانی که اخبار جدایی جرارد پیکه و شکیرا منتشر شد، تشخیص واقعیت از شایعه سخت بود، زیرا رسانه‌های مختلف به ویژه نشریات اسپانیایی و کلمبیایی شایعات مختلفی را در مورد این زوج منتشر و فضا را ابهام‌آلود کردند. در بسیاری از داستان‌هایی که البته صحت و سقم آن مشخص نیست، جرارد پیکه مقصر شناخته شد و این مدافع اسپانیایی به خیانت و پنهان‌کار متهم شد.

پیکه اما اصلاً از این موضوع راضی نیست و می‌خواهد برای تشخیص حقیقت این موضوع را به دادگاه بکشاند و مقصر اصلی را معرفی کند. به گفته منابع نزدیک به مدافع بارسلونا، پیکه از انتشار این نوع اخبار و لکه دار شدن تصویرش در انظار عمومی بسیار عصبانی است و می‌خواهد از اعتبار خود دفاع کند.

با این حال اطلاعات کمی در مورد جدایی پیکه و شکیرا وجود دارد و با وجود درخواست خواننده کلمبیایی برای حفظ حریم خصوصی و احترام از جانب هواداران، این نبود اطلاعات با ادعاهایی پر شده است که ممکن است قابل تأیید نباشد. برخی‌ رسانه‌ها و چهره‌های خبری ادعا کرده اند که پیکه قبل و در حین جدایی از شکیرا، به این خواننده کلمبیایی خیانت کرده است و شکیرا با استخدام تیمی از جاسوسان این موضوع را کشف کرده است. بعضی دیگر نیز ادعا می‌کنند که پیکه از زمانی که خانه مشترک خود و نامزد سابقش را ترک کرد، در آپارتمان خودش مهمانی‌های مجلل برگزار می‌کند و با دختران زیادی در ارتباط بوده است.

پیکه اصلاً این روزها شرایط خوبی ندارد و از وکلایش خواسته که به صورت قانونی علیه پخش‌کنندگان شایعات مختلف شکایت کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

از لابه‌لای خبرها؛ شاید از دست داده باشید!

نظرسنجی

کدام تیم به مرحله بعدی صعود می‌کند؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها