نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟
واکنش کاپیتان اسبق استقلال برای دستیاری ساپینتو/ کنار گذاشتن وریا قشنگ نیست
منبع: طرفداری
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

کاپیتان اسبق استقلال درباره حضور او به عنوان دستیار ساپینتو روی نیمکت آبی پوشان واکنش نشان داد.

ریکاردو ساپینتو سرمربی پرتغالی دیروز به عنوان سرمربی جدید استقلال معرفی و وارد تهران شد. این مربی پرتغالی در حالی هدایت آبی پوشان را برعهده گرفته که قرار است یک مربی ایرانی در کنار او فعالیت کند. در این بین از مجتبی جباری، پیروز قربانی و آندو تیموریان به عنوان گزینه های ایرانی دستیاری ساپینتو نام برده می شود.

پیروز قربانی درباره پییشنهاد دستیاری ساپینتو گفت: هیچ صحبتی با من برای حضور در کادرفنی استقلال نشده است. هر کسی برای خود برنامه ریزی دارد و من هم از این قاعده مستثنی نیستم و برای خودم برنامه ریزی دارم. اگر چه کار کردن در استقلال برایم افتخار بزرگی است اما من هم اهدافی دارم و باز هم تاکید می کنم که هیچ پیشنهادی از سوی استقلال به من نشده است.

او همچنین درباره جدایی وریا غفوری از استقلال گفت: وریا برای استقلال زحمت کشیده است و معتقدم حتی مطرح شدن این شایعه که او را کنار گذاشته اند هم قشنگ نیست. اگر هم باشگاه استقلال این بازیکن را نمی خواهد باید شان و منزلت غفوری حفظ شود. او به دلیل جایگاهی که بین مردم داشته گاهی از آن جایگاه برای زدن حرف مردم استفاده کرده است اما تاکید می کنم که اگر قرار است از استقلال جدا شود باید شان او حفظ شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • سعید نادری IR ۱۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۱
  همه موافق رفتار درست با غفوری هستیم حتی منکه پرسپولیسی هستم وریا را دوستش داریم
 • اس اس سوبله چوبله IR ۱۴:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۱
  پیروز قربانی به نظرم برای دستیاری مناسب نیست یکبار هم در زمان استراماچونی این شانس بهش رو کرد اما اون بار هم از این حرفها زد به نظر میاد چندان قابل اتکا نباشه و نتونه در کارش مداومت داشته باشه و یهو وسط فصل ول میکنه میره
 • تاجی دوستاره IR ۱۶:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۱
  بهترین دستیار مجتبی جباری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی