بازیکنان مازاد پرسپولیس در حالی از جمع شاگردان یحیی گل محمدی خارج می شوند که اکثر آنها در فصل گذشته کمترین میزان حضور در زمین مسابقه را داشته‌اند.

خروجی‌های پرسپولیس هر روز رو به افزایش است/ گل‌محمدی اسیر اسم‌ها شد!

نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس در حالی با جذب بازیکنان اسم و رسم دار سایر تیم‌ها ادامه دارد که بازیکنان مازاد نیز یکی پس از دیگری با دریافت رضایت‌نامه‌های خود از جمع شاگردان یحیی گل محمدی خارجی می‌شوند تا فوتبال خود را در باشگاه‌های دیگر ادامه دهند.

دانیال اسماعیلی فر، سروش رفیعی، سعید صادقی، علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، محمدمهدی احمدی و گئورگی گولسیانی در حالی سر از پرسپولیس در آوردند که نفراتی همچون حامد لک، علی شجاعی، سعید آقایی، احسان پهلوان، رامین رضائیان، رضا اسدی، منوچهر صفروف، مهدی مهدی‌خانی، شیرزود تمیروف، محمد شریفی و علیرضا ابراهیمی به طور قطع از این تیم جدا شده‌اند.

خروجی‌های پرسپولیس در حالی رو به افزایش است که اکثر آنها در تفکرات دو فصل گذشته کادر فنی این تیم نقش اصلی نبودند. اگر احسان پهلوان را از جمع جدا شده‌های این تیم خارج کنیم سایر بازیکنان روند پر فراز و نشیبی را طی کردند تا مقابل در خروج قرار بگیرند.

پهلوان یکی از پایه‌های اصلی تفکرات یحیی گل محمدی در خط میانی بود. سرمربی پرسپولیس خواهان تمدید قرارداد او نیز شده بود اما عدم توافق با مدیر برنامه‌های او باعث شد تا هافبک ریز نقش سرخ‌ها از این تیم جدا شود.

همچنین حامد لک با وجود اینکه در ابتدا و انتهای بازی‌های فصل، گلر اصلی پرسپولیس بود اما روند سینوسی و حاشیه‌های فراوان او سبب شد سرخ‌ها امتیازات حساسی را از دست داده و پس از پنج قهرمانی متوالی به نایب قهرمانی بسنده کنند.

سایر بازیکنانی که از این تیم جدا شدند عملکردی کاملا عادی داشت و بسیاری از بازی‌ها را از روی نیمکت تماشا کردند. خریدهای گران قیمتی که یحیی گل محمدی روی آنها اصرار داشت اما دوره حضورشان به قدری کوتاه مدت بود که بعید است هواداران با آنها خاطره سازی کنند.

بازیکنان کم کارکرد که می‌توان عکس حضور آنها را به طور دائم از روی نیمکت ذخیره‌ها و صندلی‌های تماشاگران ورزشگاه‌هایی که پرسپولیس بازی داشت پیدا کرد تا شاید نه تنها درس عبرتی برای همین بازیکنان بلکه برای یحیی گل محمدی شود که اصرار بیهوده روی اسامی خاص نداشته باشد.

حال باید دید تازه واردهای پرسپولیس که در بین آنها بازیکنان با تجربه نیز دیده می‌شوند خواهند توانست ضعف‌های فنی سرخپوشان را پر کنند یا اینکه آنها نیز اسیر بازی نقل و انتقالاتی می‌شوند.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 15
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • مکتب هوچی گری IR ۱۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  62 39
  کاملا جهت دار و از روی بغض و کینه قلم زدید ، بجز رضا اسدی که اونهم نتونست خودش را نشون بده ، هیچ کدام از این بازیکنان بازیکن تاپ و گران قیمت نبودند و به قول خودتون عادی بودند و با قراردادهایی کمتر از سایر باشگاه‌ها به پرسپولیس پیوستند . پس لطفا دست از هوچی گری بردارید
  • تاجی IR ۱۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   37 37
   شر و ور نگو شما بعد اینکه فرهاد لنگ سوراخ کن رکورد تاریخی رو بجا گذاشت تا حالا ۴۵۰ میلیارد خرج کردین تا برسین به نصف آمار تاج کبیر غافل از اینکه اون تخصص ماست
 • مربی IR ۱۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  22 3
  زمان همه چیز رو مشخص می کنه
 • مجید IR ۱۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  33 42
  کی روش بهترین مربی تارخ ایران بود اسکوچیچ اصلا به هیچ دردی نمیخوره
 • میرهاشمی IR ۱۹:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  10 13
  لنگ یعنی چاه نفت و گاز عسلویه
  • رضا IR ۲۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   11 9
   کیسه‌چاه‌نفت‌داره‌که‌‌بریزو‌به‌پاش‌کرد‌تاقهرمان‌شه
 • جون IR ۱۹:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  16 6
  زمانی استقلال قهرمان میشه ک سجادیتون ی سمت خوب بگیره و با پارتی قهرمان میشین
 • سجاد حکمتی IR ۱۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  14 2
  همشون حقشون بجز پهلوان
 • Arad IR ۱۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  8 9
  استیل آذین دوم....
 • کوهمره_جروق IR ۲۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  8 7
  حامد لک، علی شجاعی، سعید آقایی، احسان پهلوان، رامین رضائیان، رضا اسدی، منوچهر صفروف، مهدی مهدی‌خانی، شیرزود تمیروف، محمد شریفی و علیرضا ابراهیمی 🧐🧐 این بازیکنان همشون باکیفیتی بودن که نابودش کردن.مشکل جای دیگه هست.این بازیکنان مثل مهدی شیری هرجا برن پیشرفت میکنند.
  • رضا IR ۲۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   4 5
   آره‌هرجا‌برن‌مثل‌مهدی‌شیری‌پیشرفت‌میکنند‌نه‌عزیزم‌پیشرفتی‌درکار‌نیست‌هرکه‌ازجمع‌ارتش‌سرخ‌بره‌بازیش‌ازهرکه‌توتیم‌دیگه‌هست‌باکیفیت‌تر‌ولی‌درحد‌پرسپولیس‌نیستند
 • کیسه افکن IR ۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  10 5
  سلام بقیه خسته نباشند ولی پهلوان ورضاییان حیف شد رفتند بازیکنای با کیفیتی بودند نباید آنها را از دست می‌دادند مخصوصآ پهلوان که تو دل هواداران بود بهرحال برای همشون آرزوی موفقیت داریم
 • رضا IR ۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  2 4
  پرسپولیس یک شرکت بورسیه.با این همه خرید اگه سود ده نباشه یعنی یک شرکت ورشکسته..
 • علی IR ۲۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
  0 2
  خروجی های سال بعد.. یحیی،،، اسماعیلی فرد،، گولبسانی،، رفیعی،، صادقی،، پورعلی گنجی!!! این پیام رانگهدارید. سال بعد همین موقع برای لنگ پخش کنید.
  • افروشه IR ۱۴:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۷
   0 0
   اول از همه یحیی روشوت میکنند همین بازیکنا اینا نمیخان درس عبرت بگیرن از شعبه دومشان استیل اذین واینکه بشن شاهکار کردن

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین خبر

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __