محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم ملی ایران به خبرورزشی گفت: خیلی‌ها می‌گویند انگلیس، ولز و آمریکا در گروه ما هستند که تیم قدری هستند، من منکر این موضوع نمی‌شوم ولی ما هم ایران هستیم.

محمدحسین کنعانی زادگان

امید یوسفیان؛ محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع ثابت تیم ملی دومین فصل حضورش را در فوتبال قطر و باشگاه الاهلی سپری می‌کند. با این حال کنعانی‌زادگان در دومین فصل حضورش در این باشگاه بازوبند کاپیتانی را بر بازو می‌بندد و این هفته موفق شد از روی نقطه پنالتی برای تیمش گلزنی کند. همین موضوع بهانه‌ای شد تا با محمد حسین تماس بگیریم و در خصوص شرایطش در فوتبال قطر، تیم ملی، جام جهانی صحبت کنیم. البته در ادامه مصاحبه به سراغ سوال‌های غیرفوتبالی هم رفتیم تا گفت و گو سر و شکل متفاوتی به خود بگیرد و برای مخاطب هم جذاب باشد. گفت و گوی اختصاصی خبرورزشی را با یکی از بهترین مدافعان حال حاضر فوتبال ایران در ادامه می‌خوانید:

شرایط در الاهلی چطور است؟

خداراشکر همه چیز خوب است. لیگ شروع شده و در دو بازی ابتدایی ۴ امتیاز گرفتیم که نتیجه‌ای خوب محسوب می‌شود. فعلا در رده‌های بالا قرار داریم و امیدوارم بتوانیم همین روند را تا پایان فصل ادامه بدهیم.

این هفته با بازوبند کاپیتانی موفق شدی گل هم بزنی. در این خصوص صحبت کن.

خب نظر سرمربی تیم این است که من کاپیتان باشم. خوشحالم که در تیمم بازوبند را می‌بندم. خب من پنالتی زن اول تیم هم هستم و در تمرینات خیلی تمرین پنالتی می‌کنم. خدا را شکر که پنالتی هم تبدیل به گل شد و توانستیم مقابل تیم قدرتمند الدحیل یک امتیاز بگیریم.

وضعیت شجاع چطور است. ظاهرا مصدومیتش کاملا برطرف شده و در هر دو بازی هم کنار تو بازی کرد.

بله؛ مصدومیت را پشت سر گذاشت و الان خوب تمرین می‌کند. در هر دو بازی به صورت کامل بازی کرد و روز به روز هم بهتر می‌شود. شجاع یکی از بهترین مدافعان ایران است و در سطح آسیا هم شناخته شده است. تجربه بازی در قطر را هم دارد و همین موضوع باعث شد تا مدیران الاهلی او را جذب کنند. از اینکه دوباره با شجاع در یک تیم باشگاهی همبازی شدم، خیلی خوشحالم. امیدوارم در کنار هم بتوانیم اتفاقات خوبی را در الاهلی و البته در تیم ملی رقم بزنیم و عملکرد مناسبی داشته باشیم. فکر می‌کنم همبازی شدن مجدد من و شجاع باعث هماهنگی بیشتر ما خواهد شد و این موضوع به تیم ملی هم کمک خواهد کرد. واقعیت این است که من و شجاع درک بسیار خوبی از بازی هم داریم و به قول معروف چشم بسته یکدیگر را پیدا می‌کنیم و دقیقا می‌دانیم چطور هم را پوشش دهیم.

لیگ ایران هم شروع شد و در اولین گام پرسپولیس موفق نشد از پس ذوب آهن بربیاید. بازی را دیدی؟

بله مگر می‌شود بازی‌های پرسپولیس را نبینم. به نظرم نمایش پرسپولیس در اولین بازی خوب بود و اگر بدشانسی نبود، حتما ۳ امتیاز را می‌گرفتند. پرسپولیس تیم بسیار خوبی دارد، کادرفنی این تیم عالی است و قطعا حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت و مدعی اصلی قهرمانی در این فصل خواهد بود.

بازیکن پرسپولیس بودم ولی بستنی می فروختم / وقتی علی کریمی و مهدوی کیا را دیدم همه تنم می لریزد/ بعضی ها ناجوانمردانه به اسکوچیچ حمله کردند

پرسپولیس تابستان شلوغی را پشت سر گذاشت. خریدهای این تیم را چطور می‌بینی؟

خریدهایی که کردند بازیکنان ملی پوش بودند که اصلا نیازی به تعریف من ندارند. همگی از دوستان و همبازیان من در تیم ملی هستند. خیلی از این بابت خوشحالم و امیدوارم همه این نفرات و اگر  بازیکنی قرار است  که بعدا اضافه شود، در پرسپولیس بدرخشند و در پایان فصل جام قهرمانی را به هواداران هدیه دهند. بازهم می‌گویم که پرسپولیس مدعی اصلی قهرمانی در این فصل است و از ته دلم آرزو می‌کنم جام قهرمانی در پایان فصل به تیم محبوبم برسد.

تو چند فصل در کنار سیدجلال بازی کردی. در خصوص ورود او به دنیای مربیگری چه نظری داری؟

بارها گفتم که چیزهای زیادی از سید جلال یادگرفتم و او بدون شک یکی از بهترین مدافعان تاریخ فوتبال ایران است. افتخاراتی که او بدست آورده، فوق العاده است و بعید می‌دانم کسی بتواند رکورد او را در قهرمانی‌هایی لیگ برتر بزند. من که فکر می‌کنم، سید به راحتی چند سال دیگر می‌توانست بازی کند، چون زندگی سالمی‌دارد و خیلی خوب تمرین می‌کرد. حالا هم که  وارد دنیای مربیگری هم شده، من شک ندارم در این راه موفق خواهد شد. سیدجلال قدرت رهبری بسیار بالایی دارد و همین موضوع قطعا به او در مربیگری هم کمک خواهد کرد. من معتقدم سید در آینده یکی از بهترین مربیان ایران خواهد شد.

در چند وقت اخیر حواشی زیادی حول تیم ملی ایجاد شد. در مورد استوری‌های بازیکنان در حمایت و یا برکناری اسکوچیچ چه صحبتی داری؟

واقعیت این است که اصلا نمی‌خواهم به این موضوع دامن بزنم و در موردش حرفی بزنم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که ما همگی سرباز ایران هستیم و جانمان را برای تیم ملی می‌دهیم.

بالاخره بعد از کش و قوس‌های فراوان اسکوچیچ در تیم ملی ماندنی شد. در این مورد نظرت چیست؟

من فکر می‌کنم ماندن اسکوچیچ بهترین تصمیم بود. به نظرم انتقادها از اسکوچیچ بی رحمانه و بعضا ناجوانمردانه است. او بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی در جام جهانی است. من  می‌دانم چقدر زحمت می‌کشد و چه کارهایی برای موفقیت تیم ملی انجام می‌دهد. اسکوچیچ وقتی مربی تیم ملی شد که کسی جرات این کار را نداشت. یادمان نرود که در چه شرایطی از مرحله اول مقدماتی صعود کردیم و به چه راحتی راهی جام جهانی شدیم. نتایج اسکوچیچ با تیم ملی فوق العاده بوده و نباید به خاطر یک باخت در بازی دوستانه اسکوچیچ را بکوبند.با این حال بازهم می‌گویم من به عنوان بازیکن، سرباز کشورم هستم و تنها هدف ما موفقیت تیم ملی است نه چیز دیگری.

خیلی‌ها  معتقدند با توجه به روند آماده سازی تیم ملی، باخت مقابل تیم قدرتمندی مثل  انگلیس حتمی‌است و در واقع ما در جام جهانی شانسی نداریم. نظر تو در این رابطه چیست؟

به طور کلی منفی نگری را دوست ندارم. من همیشه مثبت فکر می‌کنم و همه چیز را مثبت می‌بینم و به چیزهای منفی فکر نمی‌کنم. خیلی‌ها می‌گویند انگلیس، ولز و آمریکا در گروه ما هستند که تیم قدری هستند. من منکر این موضوع نمی‌شوم ولی ما هم ایران هستیم و تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد تا با صعود از این گروه راهی مرحله بعدی شویم. در جام جهانی قبلی هم ما مقابل تیم‌های بزرگی مثل پرتغال و اسپانیا بازی کردیم و برای ما فرقی نمی‌کند جلوی چه تیمی بازی کنیم. شک نکنید با تمام قوا در جام جهانی حاضر خواهیم شد و این موضوع را نشان خواهیم داد. خودم برای  بازی مقابل انگلیس لحظه شماری می‌کنم. بازی خیلی سختی است. بازی اول است و آنها می‌آیند که بهترین عملکرد را داشته باشند تا در بازی اول امتیاز بگیرند و ما هم همینطور. آنها شناختی از ما ندارند و ما هم همینطور. امیدوارم با بهترین امکانات و آماده سازی به جام جهانی برسیم و به همه دنیا نشان دهیم چه قدرتی داریم.

بازیکن پرسپولیس بودم ولی بستنی می فروختم / وقتی علی کریمی و مهدوی کیا را دیدم همه تنم می لریزد/ بعضی ها ناجوانمردانه به اسکوچیچ حمله کردند

می‌خواهم از سوالات فوتبالی فاصله بگیرم و چند سوال غیرفوتبالی و البته شخصی از تو بپرسم. موافقی؟

خدا به خیر کند. اگر ما را وارد حاشیه نمی‌کنی، بپرس. (با خنده)

زندگی در قطر و در آن گرما سخت نیست؟

خب از نظر آب و هوایی شما درست می‌گویی و خیلی سخت است. هرچند همه جا کولر و سیستم خنک‌کننده هوا دارد. ولی انصافا از لحاظ امکانات کشور بسیار پیشرفته‌ای است و هرچیزی که بخواهی فراهم است. ضمن اینکه دوری از خانواده که سخت ترین بخش کار است، دیگر جزیی از شغل ما محسوب می‌شود و باید با آن کنار بیاییم. هرچند کار بسیار دشواری است. البته این را هم بگویم که چون من بچه جنوب هستم، عربی را خوب متوجه می‌شوم. به همین دلیل در اینجا راحت تر می‌توانم ارتباط برقرار کنم و از این لحاظ برای من خوب است.

قصد ازدواج نداری؟

خب هر آدمی‌دوست دارد که تشکیل خانواده بدهد و من هم جدا از بقیه نیستم. با این حال باید قبول کنیم ازدواج مسئولیت بسیار سنگینی است و اصلا کار راحتی نخواهد بود. من تمام فکر و وقتم برای فوتبال است و واقعا فرصت فکر کردن روی موضوعات دیگر را ندارم. به همین خاطر فعلا فقط به فوتبال فکر می‌کنم و اصلا در فکر ازدواج نیستم. حالا تا بعد باید ببینیم چه پیش خواهد آمد و چه چیزهایی در زندگی آدم رخ خواهد داد.

حسین چقدر برای ظاهر و تیپ خودت وقت می‌گذاری و چقدر هزینه می‌کنی؟

خب به نظرم ظاهر خیلی مهم است و من به تیپ و لباسم خیلی اهمییت می‌دهم. من همیشه به این  فکر می‌کنم که باید هرجا که می‌روم بهترین لباس‌ها را بپوشم و ظاهری آراسته و خوب داشته باشم. همیشه دوست دارم از لباس‌های برند استفاده کنم و از این کار لذت می‌برم. البته این به معنی آن نیست که پول عجیب و غریبی برای تیپ خودم خرج کنم.

کلا در زندگی آدم ولخرجی هستی؟

ولخرج نیستم و همیشه حواسم به پولی که خرج می‌کنم هست. با این حال خوب خرج می‌کنم و سعی می‌کنم علاوه بر کمک کردن به اطرافیانم، برای خودم هم خوب خرج کنم.

خارج از فوتبال بیزنس خاصی را انجام می‌دهی؟

بیزنس خاصی که فکرش را بکنید نه ولی خب اگر فرصتی برای سرمایه گذاری در ملک بدست بیاورم، سعی می‌کنم انجام دهم.

بازیکن پرسپولیس بودم ولی بستنی می فروختم / وقتی علی کریمی و مهدوی کیا را دیدم همه تنم می لریزد/ بعضی ها ناجوانمردانه به اسکوچیچ حمله کردند

اگر فوتبالیست نمی‌شدی چه کاری انجام می‌دادی؟

نمی‌دانم واقعا چون اصلا به آن فکر نکردم. همیشه عاشق فوتبال بودم و از بچگی فوتبال بازی می‌کردم. هیچوقت شغل دیگری را مدنظر نداشتم و همواره در فکر فوتبالیست شدن بودم. پدرم در شهرمان کفاش بود، من کفاشی بلد نیستم ولی شاید فوتبالیست نمی‌شدم، به سراغ شغل پدری ام می‌رفتم و کفاش می‌شدم.

بعد از فوتبالت شغل خاصی را مدنظر داری و یا اینکه می‌خواهی در فوتبال بمانی و مربیگری کنی؟

خب منی که سال‌هاست در فوتبال هستم و از بچگی عاشق فوتبال بودم، نمی‌توانم به راحتی از فوتبال دل بکنم. واقعا به این مسائل فکر نکردم و به نظرم باید هرکاری خودش پیش بیاید. نمی‌دانم در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد ولی من عاشق کارهای هیجان انگیز هستم و دوست دارم بعد از فوتبالم هم یک کار هیجان انگیز انجام دهم. مثلا شهربازی را خیلی دوست دارم و خیلی دلم می‌خواهد در آینده صاحب یک شهربازی باشم.

حسین دست پختت چطور است؟

حرفش را نزن که خیلی تعریفی ندارد. البته یکسری چیزهای معمولی را بلدم ولی خب اصلا فرصتی برای آشپزی ندارم.

در اوقات بیکاری چه کارهایی انجام می‌دهی؟

خب من اکثرا در خانه هستم. بعضی اوقات برای خوردن غذا و یا خرید بیرون می‌روم. وقتی هم که خانه هستم بیشتر در فضای مجازی می‌چرخم، فوتبال و یا فیلم می‌بینم.

در دوران اول حضورت در پرسپولیس و وقتی که خیلی جوان بودی، مجبور بودی برای پول در آوردن کار هم بکنی. اگر دوست داری در خصوص آن روزها هم صحبت کن.

 بله خب من ۱۸ یا ۱۹ سال داشتم که پرسپولیس آمدم. به هرحال من از شهرستان به تهران آمده بودم و پولی هم نداشتم. باشگاه هم که پول زیادی به من نمی‌داد و قراردادم خیلی پایین بود. به همین خاطر مجبور بودم به صورت پاره وقت و زمان‌هایی که تمرین نداشتم، کار کنم. یک بستنی فروشی در نزدیکی محل سکونتم وجود داشت که من آنجا کار می‌کردم و بستنی می‌فروختم. یادم نمی‌رود که خدابیامرزهادی نوروزی خیلی از روزها دنبالم می‌آمد و با هم سر تمرین می‌رفتیم. حتی‌هادی و یکی دیگر از بچه‌های با تجربه تیم، غذایی که باشگاه به اعضای تیم می‌داد را به من می‌دادند و از سهم خودشان می‌گذشتند. با این حال باید کار می‌کردم تا بتوانم یک درآمد حداقلی داشته باشم. من هیچ وقت گذشته خودم را فراموش نکردم و یادم نمی‌رود چه روزهای سختی را گذراندم تا به اینجا رسیدم.

بازیکن پرسپولیس بودم ولی بستنی می فروختم / وقتی علی کریمی و مهدوی کیا را دیدم همه تنم می لریزد/ بعضی ها ناجوانمردانه به اسکوچیچ حمله کردند

اگر اشتباه نکنم در آن تیم با علی کریمی‌ و مهدی مهدوی کیا همبازی بودی؛ درست است؟

بله آقا مهدی و علی آقا بودند.‌هادی خدابیامرز بود و کلی بازیکن مطرح در آن تیم داشتیم. هیچ وقت روز اولی که علی کریمی‌و مهدی مهدوی کیا را سر تمرین دیدم، یادم نمی‌رود. خب این دو عزیز سوپراستارهای فوتبال ایران بودند و هر کسی آرزو داشت فقط از نزدیک آن‌ها را ببیند. شاید باورتان نشود ولی روزی که علی آقا و آقا مهدی را دیدم، تمام تنم داشت می‌لرزید و اصلا نمی‌توانستم حرف بزنم. آن‌ها افتخار فوتبال ایران هستند و امیدوارم هرجا که هستند سلامت و موفق باشند.

بهترین مهاجمی‌ که مقابلش بازی کردی چه کسی بود؟

 خب من مقابل مهاجمان بسیار خوبی بازی کردم ولی یادم می‌آید وقتی در تیم ملی نوجوانان یا جوانان بودیم، یکبار در یک بازی دوستانه مقابل یکی از تیم‌های باشگاهی ازبکستان بازی کردیم که ریوالدو را در اختیار داشت. واقعا مهاجم باکلاسی بود و اصلا نوع کنترل توپ و یا ضربه زدنش با بقیه فرق داشت. ضمن اینکه در این بین باید به عبدالرزاق حمدالله هم اشاره کنم که در تیم النصر حضور داشت و با پرسپولیس در مقابلش بازی کردم. او هم فوق العاده بود و عالی بازی می‌کرد.

بهترین همبازی که در این سال‌ها داشتی چه کسی بود؟

 سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده بهترین بودند و از بازی کردن کنارشان لذت بردم و می‌برم.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 62
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 14
 • علی IR ۱۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  49 32
  اگه فوتبالیست نمیشدی چه کاذی انجام میدادی:؟مطمعنا رانندگی اتوبوس و کار در اتوبوس را خیلی دوست داشتم ادامه بدم
  • لنگ پاره پاره IR ۰۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   14 15
   بی خاصيت تر از این کنعانی ندیده ام
  • محمد حسین IR ۰۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   15 14
   می دونی این مردک چرا خ ا ی ه مالی اسکوچیچ رو می کنه بخاطر اینکه از تیم ملی حذف نکرد حتی با آن کثافت بازی داخل اتوبوس تیم ملی
  • لنگی متوهم IR ۰۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   9 17
   اگه فوتبالیست نمی شد فلافل فروش یا ناتور میشد چون شغل همشهریان سربندری اش اکثر ا است
  • قرمز به رنگ‌ لنگ IR ۰۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   5 11
   🤣
  • لنگی متوهم IR ۰۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   8 11
   چرا از ماشین سازی یاد نکردی نمک نشناس ،چرا از لطفهای علی منصوریان یاد نکردی که تو را به کی روش سفارش کرد عجب آفتاب پرستی هستی
  • یوز پلنگ ایرانی IR ۰۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   8 12
   سلام.ایشون تا آخر عمرش هم توبه کنه نمیشه ،که البته نمیکنه😁😂اصلا اون ماجرایی که واسه یزدانی پیش اورد بخشیده نمیشه!آخه منطقیه؟!:یزدانی بخواد یه مدافع که تو تیم ملی (یجورایی قدیمی تر از یزدانی به حساب میاد)و قبل از زمان اسکوچیچ پذیرش شده رو بیرون کنه ، با فایل صوتی جعلی خودشم از تیم ملی بیرون کنه؟!تو برو بشین تو اتوبوست حرف اضافی نزن!همه خوب میدونن چکاری کردی!مخصوصا هواداران تیم "محبوبت"ولی به رو خودشون نمیارن .....
  • شیرزاد CA ۰۵:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   12 6
   اینجور که این کیسه کشا اتوبوس اتوبوس میکنن آدم میمونه این کنعانی نکنه آبجی فرناز رو برده بوده تو اتوبوس که اینا انقد جلز و ولز میکنن
  • mohsen IR ۱۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   0 1
   کیسه کش ها یه جوری اتوبوس اتوبوس می کنند اولا ایشون در حد حرف با گوشی صحبت کرده و عملی انجام نداده ولی نیکبخت و سیروس دین محمدی و تعدادی از کیسه کش ها در جشن پارتی با دوست دختراشون رقصیدن و خبری هم نشد ادمین لطفا پیامم رو بگذار چون پیام های طرفدارهای کیسه رو در مورد کنعانی گذاشتی
 • باقر IR ۱۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  38 10
  لطفا سوتی مقابل ژاپن را تکرار نکن
 • عشق فقط پرسپولیس IR ۱۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  34 29
  درود بر کنهانی عزیز انشاالله سلامتو موفق باشه همچنین شجاع و تمام ورزشکارهای کشورم
  • پرستو IR ۰۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   10 8
   راستی از اتوبوس تیم ملی چه خبر!!!
  • اتوبوسرانی IR ۰۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   9 6
   اتوبوس‌های تیم ملی قشنگند راحت میشه بعنوان خونه خاله ازش استفاده کردیکی از بی عرضگی های اسکوچیچ این بود که تورا از تیم ملی پرت نکرد بیرون هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
  • ایرانی IR ۰۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   8 10
   من نه لنگی ام ونه استقلالی ولی بدم از قیافه نحس این آفتاب پرست می آید
 • شاهرخ IR ۱۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  27 18
  زمانی که همه فکر می کردند فوتبالت تمام شده رفتی ماشین سازی وبا این تیم احیا شده وحتی تیم ملی دعوت شدی خیلی بی معرفتی حتی ازش نام نبردی
 • یه دوچرخه سوار IR ۱۲:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  24 41
  اسطوره های پرسپولیس یعنی علی کریمی دایی و غیره بزرگترین تیمی که بازی کردن بایرن مونیخ الاستقلال اسطوره ش ناصر حجازی بزرگترین تیمش محمدان بنگلادش خخخخخ
  • بهرام IR ۱۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   20 4
   اگه سنت کم اشکالی نیست ولی اگه سنت زیاد خیلی مشکل داری اولا مرحوم حجازی زمانیکه به بازیکنان اسیا تو اروپا نگاه نمی کردند منچستر یونایتد خواهانش بود محمدرضا عادلخانی تو المان بازی میکرد بیوک جدیکار تبریزی که تو تیم تاج انزمان بازی میکرد اولین لژیونر ایرانی بود که در تیم بایرن مونیخ بازی می کردو...درضمن اسم تیم محمدان را نیار دودش به چشم خودتان میره باختتان به این تیم که دیگه باید یادت بیادرفیق
  • تاج نه دوچرخه سواران IR ۲۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   3 10
   راستی الان فکر کنم اقای جدیکار رو استخراج میکنن میفروشن
  • علی IR ۲۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   7 1
   درود بهرام جان
  • حسین IR ۰۰:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   7 6
   خطاب به آن هوادار کم سن وسال لنگپولیس زمانی که استقلال قهرمان آسیا شد وتیم هاپویل اسرائیل را شکست داد بزرگانی مثل ناصرحجازی، نصرالله عبدالهی، منصور پورحیدری، ایرج دانایی فرد ،سلطان علی جباری بودند البته علی دایی پشتکار خودش واز السد قطر به اروپا رفت در ضمن قبل از آمدنش به تیم لنگ شاگرد مرحوم ناصرحجازی واز مکتب ایشان بود هرچند با تهدیدهای علی پروین سرمربی وقت تیم ملی که نسبت به علی دایی داشت که اگر به تیم لنگ نپیوندد تو را از تیم ملی حذف می کنم در کل علی دایی شاید در طول تاریخ فوتبالش ۳سال کامل برای لنگ بازی نکرد ضمنا تیم اولش هم استقلال اردبیل بود وکل خانواده اش هم استقلالی بوده وهستند پس ما علی دایی را پرسپولیسی نمی دانیم چون پول‌های هنگفت عابدینی وتهدیدهای پروین باعث پوشیدن لباس تیم پیروزی ایشان شد
  • یه دوچرخه سوار IR ۱۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   1 3
   حسین جان انقدر بی اسطوره اید که اسطوره های مارو جای خودتون جا میزنید افرین بابا افرین
  • mohsen IR ۱۲:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   0 0
   پس چرا در منچستر بازی نکرد خواهانش بود دیگه چه صیغه ای هست همین قدر متوهم و هوچیگر هستید
 • افشين فرشباف IR ۱۲:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  42 27
  قسمت سانسور شده مصاحبه كنعاني زادادگان: "مطمئنا" اگر اتوبوس تيم ما مجهز باشد از پس همه تيمها برمي آييم! "
 • پژمان IR ۱۲:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  30 23
  بیچاره اون تیمی که شما دوتا سلطان حاشیه رو با هم داره. این شصت و چهاری برای اون میزنه و اون‌یکی هم که بهش پول بدن هر جایی میره و هرکاری میکنه
  • MAMALI IR ۱۴:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   24 24
   گل پسر این دوتا زمانی که در پرسپولیس بودن چند سال آرزوتون بود به نیمه زمین پرسپولیس بیایید و حمله کنید و قهرمان بی چون و چرای ایران بودن والبته الانم بهترین مدافعان ایران هستن پس سعی کن با منطق صحبت کنی و همرا با صحبت هات عقده هات رو بیرون نریزی
 • کجا از اینجا بهتر IR ۱۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  40 28
  دروغ نگو حسین اتوبوسی.تو از دیدن مهدی قایدی تن و بدنت میلرزه
 • بستوزن لنگ IR ۱۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  41 20
  توی اتوبوووووسسسسس بستنی میفروختییییی یاتوترمینال چون شنیدم عاشق اتبوس سواری هستی
  • I.R.A.N IR ۱۷:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   13 2
   سلام.بله افرین دقیقا👌ایشون باید بدونه که شیر هم خودشو فرض کنه باید یه زمانی سختی بکشه(هر انسانی).مصاحبه های شما واقعا داره به حاشیه میکشه و منحرف میشه.برنامه حامد آهنگی و برید نگاه کنید ایشون با پر رویی تمام و بی ادبی تمام به استقلال توهین میکنه.کاری ندارم بازیکن بدی نیست ولی وقتی شعور نداشته باشی تو بهترین بازیکن فوتبال باش و جام و مدال داشته باش بدرد نمیخوره.
 • لنگ خاص IR ۱۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  35 11
  مکتب عبده مکتب فحاشی،جعل
  • Ali IR ۱۸:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   7 12
   کاربر به نام لنگ خاص : لنگ عام باشد یا خاص حداقل یک سود از همچوتویی بهتر دارد که آنجاهایتانرامی پوشاند ، و کافر همه را به کیش خود پندارد !!!!ودیگر آقایی که در عمرت حتی یک فحش هم نداده و یک کار بد نکرده ای !!!!! در کجا جنابعالی پیدا و یا به قولی کشف کردی که مرحوم عبده مکتب داشته ؟؟؟؟مگر اینکه خود تو در آن مکتب بوده و شاگردی مکتب عبده را انجام دادی !!! این چرندیات مکتب مکتب را تو و امثال تو بلغور و سرهم میکنید و به اصطلاح با افتخار اعلام می کنید مکتب حجازی ، مکتب فلان کس ،چرا؟؟؟؟چون کمبودهای خودتان را با موهومات می خواهید بپوشانید درصورتی که نه حجازی ونه هیچ کدام از بازبکنان چه استقلال و چه دیگر تیم ها به مکتب نرفته اند ، اصلا می دانی مکتب چیست و چگونه جایی بوده و چه کابرد و یا چه کابری ای داشته ؟؟؟؟گمان نکنم بدانی فقط چیزکی می گویی چون می خواهی ابراز وجود کنی !!!وراه ساده تر آن است که از فرزندان حجازی و بقیه که شکر خدا سلامت هستند و حضور دارند از مکتبی بودن آنان ( حجازی و بقیه ) بپرسید تا فرزندان آن بزرگان یک نگاه عاقل اندر سفیه بهتان بکنند و لبخند تلخی تحویلتان دهند.
  • لنگ خاص IR ۱۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   10 8
   نخواندم واهمیت هم ندادم آقا علی
  • داش فر IR ۲۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   10 5
   کاربر محترم با نام کاربری لنگ خاص، جناب کاربر با نام کاربری علی شما را به عدم اطلاع از مفهوم مکتب متهم کرده در حالی که ایشون خودشون مکتب را تنها در مکتب خونه و کلاس درس دیده، و به معنی و مفهوم مکتب به عنوان شیوه اندیشیدن و اندیشه و تفکر توجه نکرده. به یقین، وقتی که از پیرو مکتب حجازی یا پورحیدری صحبت میشه، به این معنی نیست که آن پیرو در مکتبخونه و کلاس درس این بزرگواران حضور داشته، بلکه تفکر و اندیشه و شیوه اندیشیدنش به این دو بزرگوار نزدیکه. با همه این احوال، به نظر من در شان و شئونات باشگاه پرافتخار استقلال و هوادارانش نیست که مانند بعضی باشگاه ها و به اصطلاح مکتب های دیگه از کلمات و جملاتی ناشایست استفاده کنند. هواداران استقلال از قدبم به فرهیختگی و دانش و درک بالا و ادب شهرت داشتند و دارند که حتی کی روش سرمربی اسبق تیم ملی هم به آن اشاره کرد. بامید روزی که فضای هواداری فوتبال ما هم مثل کشورهای پیشرفته بشه. البته، منظور کشور پیشرفته به لحاظ آداب و ادب هواداریه، وگرنه در کشوری مثل انگلیس که هم به لحاظ اقتصادی و صنعتی و هم در فوتبال به ظاهر پیشرفته اند، هولیگان های فوتبالش افتضاح
 • red bus IR ۱۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  27 13
  بعید میدونم درجام جهانی بازی کنه شاید بعنوان تماشاچی به قطر بره
 • آره من یه لنگی هستم IR ۱۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  27 15
  کاش یه لطفی در حق خودت و ملت کرده بودی و همون بستنی فروش مونده بودی...
 • حامو۶۶ IR ۱۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  19 11
  اگه واقعاقانون توفوتبال بودالان این بایدمادام العمربخاطرکارهای توبوسیش محروم میشد نمیدونم کمیته انظباطی چرافقط برااستقلالیهاقانویادش میاد.کن كنعانى زادگان کارهای غیراخلاقیش روعالم وادم دیدن چرااجاره بازی داره.چرارحمتی بخاطراینکه یه خانم توارمنستان به اختیارخودش فقط یه عکس گرفت محرومش کردن واقعا مردباشیدوقانون روبراهمه یکسان اجراکنید وخصوصابرای این بیشرف
 • لنگ خاص IR ۱۴:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  32 11
  اتوبوس ولوگو بوس درکناردلال پکیجی
 • Mohammad IR ۱۴:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  34 23
  خدایی همون بستی فروشی هم بیشتر بهت میاد تا فوتبالیست ،😂😂😂 مثلاً بگی بدتنی بدتنی
  • سینا IR ۱۹:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   8 1
   👍👍🤣🤣🤣
 • MAMALI IR ۱۴:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  22 28
  کامنت ها رو میخوندم 90 درصد کیسه کش نظر دادن ، این نشون دهنده اینکه حسین بدجور سوزوندتشون ، زنده باشی حسین جان تو بدرخش و حالش رو ببر یکسری عقده ای اینجا حسرت زندگی تورو بکشن و کامنت های خفت واری که لیاقته خودشون رو به اسم تو درج کنن
  • I.R.A.N IR ۰۹:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   2 1
   سلام.ناراحتی.... نخون!😪😅همه میفهمن این چه گندی زده واقعا دفاع و طرفداری از ایشون دیگه جهل و نادانی بسیار مفتضحیه.عقده ای؟چه باحال..... یعنی دیگه ما اینقدر نابودیم و بیچاره،که از تک تک بازیکنان پرسپولیس بسوزیم.
  • در جواب به iran IR ۱۳:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   0 0
   اونی که باید این خبر رو نخونه تویی نه من ، چون این خبر در مورد یک پرسپولیسی هستش هرچند میدونم شما بیشتر از اخبار تیمتون به اخبار سرورتون اهمیت میدین . راجب جهل صحبت کردی باید بگم اونایی جهل از سر تا پاشون میریزه که در مورد آدمی که از نزدیک یکبارهم ندیدنش اینقدر راحت نظر میدن و در آخر بی صبرانه منتظر اول مهر ماه هستم تا تو امثال تو برگردین مدرسه تا فضای اینجا یکمقدار سنگین و متین بشه
 • خون ابی IR ۱۵:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  20 1
  ما خودمان هم ورزشکار بوده ایم و یا طرفدار ورزشکاران هستیم لذا در همه حالی باید که مردانگی و انصاف را رعایت کنیم و از توهین به یکدیگر و خرد کردن روحیه و شخصییت تیم ها و باشگاهها بپرهیزیم چرا که هر حرفی و هر صحبتی و تصمیمی که بگیریم نشان از علم و ادب و تربیت خانوادگی ما دارد و این را باید بدانیم که کسی که اصل و نسب دار است و اهل خانه و کاشانه و بر سر سفره پدر و مادر بزرگ شده است هیچگاه راضی نمیشود که کسی را ناراحت کند و هیچگاه هم حرف زشت و کلام بی منطق بر زبان جاری نمیکند ....
 • تاجی IR ۱۵:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  16 12
  شما ثابتی تو قطر.. همون سلام فرمانده کفایت میکنه..
 • مبین IR ۱۵:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  27 11
  شاگرد اتوبوس میشدی
 • امید IR ۱۵:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  41 7
  میخوادبگه من جلوریوالدوبازی کردم شوفر ماشین سنگین شوعلاقه به اتوبوس داری
 • مکتب هوچی گری IR ۱۶:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  6 27
  شما که خیلی با انصاف و به وجدان هستی و مو را از ماست می کشی بیرون ، یه تحقیقی بکن که چطور سرباز فراری های کیسه خدمتشون ۶ماهه تموم میشه ؟ چرا بچه های مردم باید ۱۸ماه برن توی گرما و سرما لب مرز خدمت کنند اما این مفتخورها ۶ماه اون هم میرن فوتبال ، ببخشید تمرین می کنند؟
  • لنگ خاص IR ۱۸:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   16 5
   آره،خدمت وحیدامیری،پورعلی،فلجی،بیرانوند هم باید بررسی بشه،لنگ تیم نظامی شده ماخبرنداریم
 • آرمین IR ۱۷:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  13 5
  دلقک سیرک بیشتربش میخوره
 • فرخ IR ۱۷:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  19 5
  تااتوبوس تیم ملی واین فاحشه هاهستن حسین گندی زادگان زن میخوادچکار،خودم پرسپولیسیم ولی ازقیافه عوامفریبش خوشم نمیاد موذی
  • آرمین نصرتی IR ۱۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   3 13
   تو پرسپولیسی نیستی اتفاقا کیسه داره پوره هستی. از نظرات و منفی ها قشنگ مشخص هست کیسه تنان دوچرخه سوار از بس بیکارن و در مورد تیم پوزاریشون هیچ مطلبی منتشر نمی‌شه عین وی میریزم تو مطالب مرتبط به تیم رقیب و بازیکنانی سابق و جدیدش و با اهانت و عقده گشایی دلشون خنک میکنن. امجدیه و کیسه های دوچرخه سوار
  • داش فر IR ۲۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   9 1
   حالا یعنی گمون می کنی که با این سابقه اتوبوسی، هیچ دختر درست و حسابی و خونواده دار میاد باهاش ازدواج کنه!؟ به یقین آخرش یکی از همین اتوبوسی ها زنش میشه. طیبات لالطیبین و خبیثات لالخبیثین
 • عیسی آل کثیر IR ۱۸:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  2 13
  حسین جان موفق باشی ❤❤❤❤❤❤
 • محسن8 DE ۱۸:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  22 2
  وریا شد ممنوع التصویر وفلان بخاطردفاع ازمردم اینم شد ارزشی وغیرتی اتوبوس چیشدبالاخره ب مقصدرسید؟؟؟
 • فقط استقلال IR ۱۹:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  12 2
  این دوباره دهن باز کرد. کسی منکر زحمات اسکوچیچ نیست ولی تو به خاطر اون این حرفا رو نمی زنی. چون کیروش تو و امثال خلیل زاده و محرمی و عابد زاده رو آدم حساب نمی کرد با دلالا مبارزه میکرد. اسکوچیچ چقدر دلال هست که می خواد طارمی و انصاری فرد و حاج صفی و جهانبخش که بازیکانی اصلی تیم ملی هستن رو بیرون کنه از تیم ملی. فقط بدون اسکوچیچ خواب جام جهانی رو هم نمی بینه.تمام.
 • سنگ پای کیسه کش IR ۲۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  2 15
  این استقلالیای بدبخت همش تو کامنت های پرسپولیسی ها ول میچرخن.. آخه بچه جون برو سر درس و مشقت.. اون بابا ننت ک تربیت درست یادت ندادن.. انقد سوزش داشته ۵ تا قهرمانی پی در پی و دو تا فینال جام باشگاهای آسیا ک تاحالا پدربزرگت ; پدر .مادرت ندیدن بعد از دوتا ستاره ک تو دوران پدر پدربزرگت تو مسابقات ۴جانبه واسه من کل کل میکنی شاس میخ¡¡!!. برید فوتبال اورپارو دنبال کنید چلسی آبی رو ک اونجام طارمی با قیچی برگردونش نابودش کرد‌.. پاس میده یا هتریک میکنه.. درود بر کنعانی و شجاع.. ایشالا زودتر برمیگردین خونه ارتش سرخ عشقه آبی ک لای خشته
  • لنگ خاص IR ۲۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   11 1
   لنگی جام های اسنپیتون بدرد خودتون میخوره
  • I.R.A.N IR ۰۹:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   1 1
   سلام.همونطور که شما پرسپولیسی ها میون این تیتر و اون تیتر ول میگردید.حالا کاش ول بگردید،فحش میدید😂 جام خوب بود راضی هستید؟اگه نه بگم یه جام اسنپی دیگه بیارن 😅
 • داش فر IR ۲۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  15 1
  آره دادا ! انگلیس و آمریکا کیلو چند !؟ می تونی یکی ازون چیرلیدرهای خوشگلشونو ببری ته اتوبوس. البته یه هو دیدی طرف ترنس در اومد و کار برعکس شد🤣🤣
 • رامین IR ۲۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  8 1
  پاچه خوار
 • سعید IR ۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  6 1
  دروغ گو
 • بدبخت IR ۲۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  8 1
  اونجا که ازش پرسیدن قصد ازدواج نداری ببین چی جواب داده
 • پرسپولیسی ام IR ۰۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸
  0 0
  عشق کنعانی زادگان❤❤❤❤❤❤❤

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __

آخرین خبرهای ورزشی

Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __
Topic[id:111, title:لژیونرها] - __ [] __