مدیر اسبق باشگاه استقلال گفت: متاسفانه یک مشت دلال دور و بر استقلال هستند که می‌خواهند در مدت زمان حضورشان دور و بر این مجموعه خودشان را ببندند و برای پیشرفت دست به هر کاری می‌زنند.

آقای آجورلو مراقب دلال‌های اطرافت باش/ خدا کند در انزلی امتیاز ندهیم که فاتحه تیم خوانده است/ استقلال اصلا درحد تبلیغاتش نبود

حسین فرزامی، بازیکن و مدیر اسبق باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره شرایط این تیم برای مصاف مقابل ملوان و هزینه‌های چند صد میلیاردی استقلال برای فصل بیست و دوم لیگ برتر اظهاراتی را مطرح کرد.

استقلال به سپاهان باخت. بازی را چطور دیدید؟

متاسفانه استقلال آنقدر که سر و صدا داشت فوتبال خوبی از خودش ارائه نکرد. متاسفانه تیم به هم ریخته بود. چپ و راست تیم بادخور داشت و سپاهانی‌ها در نیمه دوم به خوبی به این موضوع پی بردند و به استقلال ضربه زدند.

به این استقلال امیدوار شدید؟

هنوز خیلی زود است درباره استقلال حرف بزنیم. باید چند هفته بگذرد تا دقیق تر درباره اش صحبت کنیم. اما آنقدر که درباره استقلال تبلیغات می‌شد چیزی از این تیم ندیدیم. پرسپولیس هم در اصفهان مساوی کرد آنهم جلوی تیم ۱۰ نفره ولی لااقل تیم شان فوتبال بازی می‌کرد. امیدوارم با شناخت بیشتر کادرفنی از نفراتش، بازی استقلال هم در خور اسم و جایگاهش تغییر کند.

بازی بعدی مقابل ملوان را چطور پیش بینی می‌کنید؟

ملوان در زمین خودش همیشه یقه تیم‌های بزرگ را می‌گیرد. استقلال باید از بازی اول درس بگیرد و با این نفرات تازه وارد و مصدومانی که برگشته اند در همان نیمه اول کار را تمام کند. ملوان تیم سختکوشی است که بدنسازی خوبی دارد. انزلی چی‌ها همیشه تا دقیقه ۹۰ دو برابر حریف می‌دوند و این می‌تواند استقلال را در پایان بازی زمین گیر کند. اگر استقلال در انزلی هم امتیاز از دست بدهد دیگر فاتحه اش را باید خواند. ولی ما همچنان از سرمربی جدید و کادر بازیکنان حمایت می‌کنیم.

درباره رشد چشمگیر هزینه باشگاه استقلال در فصل جدید و اعلام رقم ۳۴۳ میلیارد تومان، بدون قرارداد قائدی و سربازهای تازه برگشته صحبتی دارید؟

البته که صحبت دارم! ما هم در باشگاه استقلال مدیریت کرده ایم. ما هم در این باشگاه هزینه کرده‌ایم. باشگاهی که کمک دولتی به آن نمی‌شود باید خیلی محتاطانه وارد چنین فضایی شود. شنیدم استقلال خیلی بیشتر از پرسپولیس هزینه کرده در حالی که پرسپولیس بیشتر نیاز به بازیکن جدید داشت و استقلال اکثر نفرات فصل قبلش را هم حفظ کرد. آنجا چه خبر است؟

چه دلیلی می‌تواند داشته باشد که هزینه‌های باشگاه نسبت به سال گذشته بیش از دو برابر افزایش پیدا کند؟

برای اینکه عده ای دلال دور و بر باشگاه هستند که می‌خواهند از بودن در این فضا نهایت استفاده را ببرند. این باشگاه ثروت بزرگی به نام "برند استقلال" دارد که می‌تواند هر کسی را پولدار کند.

یعنی می‌گوید این هزینه‌ها فقط برای جذب بازیکن نیست؟

البته که نیست! این وسط هیئت فوتبال، فدراسیون، سازمان لیگ، واسطه شماره یک، واسطه شماره دو و دلال‌هایی که بازیکن را به رابط باشگاه وصل می‌کنند، همه و همه باید از کنار استقلال پول ببرند. این‌ها همان گروه‌هایی هستند که هرگز شکم‌شان سیر نمی‌شود.

چه کسی باید به این مسائل ورود کند؟

مسئولان ذیربط و نهادهای نظارتی. من خودم کارمند وزارت ورزش بودم البته آن زمان سازمان تربیت بدنی بود. همان‌ها می‌توانند از استقلال که زیر مجموعه شان است مراقبت کنند. تازه هنوز بلیت هواپیما و پول هتل‌های فصل پیش رو سر جایش باقی است. خدا می‌داند آن وقت چه عددی هزینه می‌شود!

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 24
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • 4444 IR ۱۹:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  4 8
  پیشکسوتای استقلال رو باید بست به گاری که انقدر باب میل لنگ ورزشی حاشیه درست نکنن، آخه تو چجور فوتبالیستی بودی که هفته اول از تیم انتقاد میکنی؟ هرچی استقلال کشیده و می کشه از پیشکسوتای سهم خواه و حاشیه سازشه.
  • Ali IR ۲۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
   1 1
   کاربر به نام 4444 که جعلی و قلابی است و خودتان نمی دانید و نمی خواهید بدانید پس درجهل مرکب ابدلدهر بمانید، آخه نادان اگر تو رفتی دکتر و تشخیص داد که باید آپاندیست که عفونی شده برداشته شود آنوقت میگی دکتر نازنین را باید به گاری بست ؟؟؟خب این کار را بکن البته اگر ناخوشی امانت داد و توان داشتی اما آنکه ضرر میکند آنهم به بهای جان و جانش را ازدست می دهد تو هستی ،جناب فرزامی اینجا درحکم همان دکتر برای تیم هست که می خواهد جانش را نجات دهد اما کسانی مانند تو نمی فهمید یعنی هنوز خیلی مانده که حتی صلاح خودتان را تشخیص بدهید آنوقت .... ای خود خواه و خودبین : تو مو میبینی و او پیچش مو ، و آن چه تو در آینه نبینی عیان ** پیر اندر خشت بیند بیش از آن در
  • رضایاک IR ۰۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   1 0
   اتفاقا دلال ها باید مراقب آجرلو باشن😂
  • بستوزن لنگ IR ۰۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   0 1
   همین فرزامیتاقبل ازخریدهای آجرلوایشونونقدمیکردن ومیگفتن چراخرید نمیکنید تیم رقیب داره میلیاردی هزینه میکنه وشما دست روی دست گذاشتین حالااومده آب توی آسیاب دشمن میریزه بس کنید استقلال ازناخودی کم نمیخوره که شمامثلا خودی هاهم دارین میکوبینش
 • ناصرالدین شاه IR ۱۹:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  3 5
  دم قدیمی ها گرم
 • اکبر خاتمی IR ۱۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  2 1
  احسنت
 • نیوشا ضیغمی IR ۱۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  1 1
  ممنون
 • محمد هاشمی IR ۱۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  3 0
  خدا کنه حالیشون شه
 • مرتضی IR ۱۹:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  1 1
  دلال ها را باید کشت
 • مسعود سلطانی فر IR ۱۹:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  3 1
  دست واسطه ها را کوتاه کنید
 • کلاغ دم سیاه IR ۱۹:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  1 0
  تعطیلش کنید بابا این فوتبالو
 • ک مثل ک IR ۱۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  0 3
  استقلال هیچی نمی شه چون ک
 • معصومه ابتکارمنش IR ۱۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  3 0
  جان من ایران
 • محمد رسولی IR ۱۹:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  0 2
  دست خودشون تو کاره بابا
 • نسرین استقلالی IR ۱۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  2 0
  سپاس از مصاحبه دلسوزانه تون
 • فلامک جنیدی IR ۱۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  1 0
  سپاهان
 • احد مددی IR ۱۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  0 1
  من برمی گردم
 • اقدس از لس آنجلس IR ۱۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  0 1
  همه پولاتونو دلار کنید
 • مدعی العموم IR ۱۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  1 0
  من که متوجه نشدم چی شد
 • ترانه علیدوستی IR ۱۹:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  1 1
  وای بر ما
 • خبرنگار IR ۲۰:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  4 2
  دو روزه دارین همه جانبه برای استقلال حاشیه می سازین. پرسپولیس هم پول خرج کرده،چرا درباره آنها خبر و مصاحبه ای کار نمی کنین؟
 • darioush US ۲۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۵
  1 0
  motasefane poule moft ra midahand daste in modirane nalayege, onha ham mikhahand sedaye havadar ra khamoush konand onvaghat in mishavad natijeash
 • اس اس IR ۰۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  0 2
  ی حسی بهم میگه این ساپینتواینکاره نی وتیموبه بادمیده و هیچ جوره نمیشه جمعش کرددیگه
 • سامانی IR ۱۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  0 0
  آجر لو هر جا بره. بعد. ویرانی. بدکاری و نابودی. آجرلو اکر مدیر بود تیم و کادر فنی را حفظ میکرد بعدا معلوم میشه اینقدر هزینه. چی جواب میده

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین خبرهای ورزشی

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __