پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: در رابطه با بحث حضور بانوان در ورزشگاه‌ها شیطنت‌هایی می‌شود که با توجه به نزدیکی زمان انتخابات ریاست فدراسیون کاملا مشخص است از طرف چه کسانی صورت می‌گیرد.

مدیر فاضلاب می‌تواند رئیس فوتبال شود علی کریمی نه!/ پرسپولیس و سپاهان روان بازی کردند ولی استقلال .../ با موضوع ورود بانوان هیجان الکی ایجاد می‌کنند

محمدرضا مدنی؛ خداداد عزیزی، بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره شروع مسابقات لیگ برتر، انتخابات ریاست فدراسیون و حضور بانوان در استادیوم‌ها، همچنین دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل آمریکا اظهاراتی را مطرح کرد.

هفته اول مسابقات لیگ برتر را چطور ارزیابی کردید؟

معمولاً در شروع تورنمنت‌های اینچنینی در هفته‌های اول خیلی نمی‌توان درباره تیم‌ها اظهار نظر درستی کرد. چون تیم‌ها تازه از شرایط بدنسازی خارج شده‌اند و هماهنگی بین نفرات‌شان خیلی به وجود نیامده است. کمی‌زمان لازم است تا ماهیت تیم‌ها مشخص شود، وضعیت تاکتیکی آنها روشن شده و از نظر بدنی به شرایط کاملاً مطلوب دست پیدا کنند.

با این وجود به نظر شما کدام تیم بهتر از سایرین عمل کرد؟

فکر می‌کنم سپاهان نسبت به بقیه بهتر بود. البته بازی پرسپولیس را هم که مقابل ذوب‌آهن دیدم متوجه شدم این تیم هم خوب فوتبال بازی می‌کند. با اینکه در اصفهان مساوی کرد ولی به خوبی حریفش را تحت فشار گذاشته بود. فوتبال روانی را از پرسپولیس و سپاهان دیدم. البته طبیعی است که استقلال هم جزو مدعیان قرار خواهد گرفت. چون این تیم مدافع عنوان قهرمانی است.

مدیرفاضلاب می تواند رییس فوتبال شود علی کریمی نمی تواند!/ به انگلیس نبازیم صعود می کنیم/ باموضوع ورود بانوان هیجان الکی ایجاد می کنند

به نظر شما جدال قهرمانی بین کدام تیم‌هاست؟

قطعاً جنگ و دعوا بین همین سه تیم است. البته این مثل همیشه است. اغلب اوقات این سه تیم بیشتر از بقیه برای قهرمانی با هم می‌جنگند. البته در کنار این سه تیم می‌توان از گل گهر هم به عنوان یک مدعی در فصل جاری اسم برد.

مهم‌ترین و جنجالی‌ترین اتفاق در هفته اول غیبت تماشاگران در استادیوم‌ها به دلیل عدم در اختیار داشتن زیرساخت‌های لازم برای ورود بانوان بود. در این باره صحبتی دارید و به طور کلی موضوع ورود بانوان قابل حل است یا نه؟

هیچ مشکلی نیست که حل نشود. این اتفاقی است که در تمام فوتبال دنیا می‌افتد و بانوان هم مانند آقایان به استادیوم می‌روند. ما اگر می‌خواهیم به فیفا آتو ندهیم باید به این موضوع عمل کنیم...

خبر دارید که گفته می‌شود AFC و FIFA در ارتباط با این موضوع تذکر داده‌اند و منتظر دیدن تصاویر حضور بانوان در مسابقات باشگاهی ایران داخل استادیوم هستند تا در غیر اینصورت فوتبال ایران تعلیق شود؟

این حرفها را قبلا هم زده‌اند، اما الان چون نزدیک انتخابات هستیم بیش از پیش به این مسائل می‌پردازند و قصد دارند به نوعی به نفع خودشان سوءاستفاده کنند.

منظورتان انتخابات ریاست فدراسیون است؟

بله! به خاطر انتخابات ریاست فدراسیون عده‌ای در حال سوء استفاده از موضوع بانوان هستند. من معتقدم این که بانوان ما به استادیوم نرفتند و آن‌ها منتظرند که چنین اتفاقی بیفتد تا فوتبال ما تعلیق شود را بعید می‌دانم درست باشد. یک عده ای در حال شلوغ کردن و هیجان دادن به این مسائل هستند. ولی به نظر من این مسائل قابل حل است. ما میتوانیم در استادیوم‌هایمان جایگاه‌هایی برای بانوان تعبیه کنیم و آنها هم بیایند و بازی‌ها را ببینند. این غیر قابل حل نیست و باید سریعتر درباره اش تصمیم بگیرند.

مدیرفاضلاب می تواند رییس فوتبال شود علی کریمی نمی تواند!/ به انگلیس نبازیم صعود می کنیم/ باموضوع ورود بانوان هیجان الکی ایجاد می کنند

نظر شخصی خود شما درباره ورود بانوان چیست؟

این حق طبیعی بانوان است که به استادیوم بروند.

مثل سینما و تئاتر؟

بله! مثل همه چیز و مثل همه جاهایی که خانواده‌ها با هم حضور پیدا می‌کنند. خیلی از بانوان که طرفدار فوتبال هستند دوست دارند به استادیوم بروند و تیم محبوبشان را از نزدیک ببینند. بنابراین ما می‌توانیم جایگاه‌هایی را برای آنها در نظر بگیریم و این خیلی عجیب و سخت نیست. ما می‌توانستیم پیش از شروع مسابقات به تیم‌ها بگوییم که در استادیوم‌هایی که در آن میزبان هستند جایگاهی را آماده کنند که خانمها از آنجا استفاده کنند و محل ورود و خروجش هم جدا از آقایان باشد اما متاسفانه این کار را نکردیم. اما باز هم این روزها خیلی درباره این موضوع مطلب نوشته می‌شود چون بازیهایی است که عده ای در نزدیکی انتخابات میخواهند از این قضیه سوء استفاده کنند.

درباره انتخابات و نفراتی که تایید صلاحیت شدند صحبتی دارید؟ به نظر شما این صلاحیت‌ها و تایید شان درست بوده؟

من اصلاً نمی‌دانم که تایید صلاحیت چه معنی میدهد و از کجا در فوتبال ما به وجود آمده است؟ متاسفانه آنهایی که در فدراسیون هستند یک سری قوانین را وضع کردند که فقط خودشان بتوانند در این فدراسیون حضور داشته باشند. شرایطی ایجاد کردند که اهالی فوتبال نمی‌توانند به آن ورود کنند. در طول سال‌های اخیر تنها یک نفر فوتبالی به فدراسیون رفته که آن میرشاد ماجدی است که او را هم سعی میکنند به هر دلیلی بزنند.

به همین خاطر قوانین‌شان کاملا من‌درآوردی است تا فقط خودشان بتوانند رئیس فدراسیون شوند. در روز انتخابات هشتاد و خورده رای وجود دارد که از این هشتاد و خورده ای، پنجاه و خورده ای برای کسانی است که کاملاً غیرفوتبالی هستند! آدمهایی هستند اصلا شرایط فوتبال را درک نمی‌کنند در حالی که شما باید کاملا فوتبالی باشید تا فوتبال را درک کنید. اگر یک فوتبالی رئیس فدراسیون شود بد است؟ پس چرا در همه جای دنیا این طور نیست و برعکس است و فوتبالی‌ها را رئیس فدراسیون فوتبال می‌کنند؟ متاسفانه قوانینی در اساسنامه فدراسیون فوتبال ما نوشته شده است که فوتبالی‌ها نمی‌توانند به آن ورود کنند. قوانینی خنده دار!

یک مثال می‌زنید؟

مثلاً یکی از آنها همین است که شما باید پنج سال سابقه مدیریت داشته باشید! یعنی کسی که ۵ سال مدیر شرکت آب و فاضلاب بوده می‌تواند رئیس فدراسیون فوتبال شود ولی علی کریمی که جایی مدیر نبوده نمی‌تواند بشود! این خنده دار است!

مدیرفاضلاب می تواند رییس فوتبال شود علی کریمی نمی تواند!/ به انگلیس نبازیم صعود می کنیم/ باموضوع ورود بانوان هیجان الکی ایجاد می کنند

ظاهراً زمانی که گفته می‌شد علی دایی قصد دارد برای ریاست فدراسیون اقدام کند این قانون به قوانین قبلی اضافه شد؟

در کل که خیلی مسخره است! چه ربطی دارد؟ مثلاً شما در کشتیرانی، اتوبوسرانی و یا جاهای دیگر مدیریت کرده اید، اما آیا اینها ربطی به فوتبال پیدا میکنند!!

در فاصله کم باقی مانده تا جام جهانی اوضاع تیم ملی را چطور ارزیابی میکنید؟

اوضاع تیم ملی ما مثل همیشه است! مگر ما در دوره‌های قبلی وقتی می‌خواستیم به جام جهانی برویم چه کار می‌کردیم؟ همیشه همین بودیم که امروز هستیم! هیچ فرقی نکرده است! تیم ملی بدون بازی‌های تدارکاتی آنچنانی راهی جام جهانی می‌شود! مثلا در دوره‌های قبلی کدام بازی درست و حسابی را برگزار کردیم؟ آن زمان هم با ما بازی نمی‌کردند و الان هم بازی نمی‌کنند. شاید ارقام خیلی بالایی می‌خواهند که فدراسیون قدرت پرداخت آن را ندارد. به همین دلیل فرقی نکرده ایم و ما همان هستیم که بودیم. البته امیدوارم که مثل همیشه در جام جهانی فوتبالی در خور نام کشورمان ارائه کنیم.

به نظر شما با این وضعیت میتوان از گروه مان صعود کرد؟

صعود از مرحله اول خیلی سخت است اما به نظر من اگر ما به انگلیس نبازیم شانس صعودمان زیاد میشود. به شرطی که بازی اول به انگلیس نبازیم.

شما از بازماندگان نسل  ایران و آمریکا هستید. بازیکنان تیم ملی ایران پیش از بازی مقابل آمریکا چه حس و حالی دارند؟

من دو بار مقابل تیم ملی آمریکا بازی کرده‌ام و فکر می‌کنم این بازی فرقی با دیگر بازی‌ها ندارد. وقتی شما پیراهن تیم ملی را پوشیده اید فرقی نمی‌کند مقابل آمریکا بازی می‌کنید یا برزیل و آرژانتین!

مدیرفاضلاب می تواند رییس فوتبال شود علی کریمی نمی تواند!/ به انگلیس نبازیم صعود می کنیم/ باموضوع ورود بانوان هیجان الکی ایجاد می کنند

اما باید قبول کنیم که وقتی اسم آمریکا روبروی ایران قرار می‌گیرد شرایط تا حدی برای همه ما به ویژه بازیکنان فرق می‌کند، این را قبول دارید؟

از نظر شخص من هیچ فرقی نمی‌کند. من فکر می‌کنم بازی فوتبال روبروی هر تیمی‌خودش یک جنگ است، می‌خواهد با آمریکا باشد یا برزیل فرقی ندارد، مهم این است که ما برای پیراهن و پرچم کشورمان بجنگیم. ما برای این فوتبال بازی می‌کنیم که در نهایت مردم کشورمان خوشحال شود. این از هر چیزی مهمتر است. طبیعتاً وقتی بازیکنان تیم ملی ما با تمام قوا و قدرت شان به میدان بروند چرا که نتوان آمریکا را شکست داد؟ حتی می‌توان انگلیس را هم شکست داد، ولی فوتبال است و گاهی اوقات ممکن است یک روز، روز خوب فوتبال ملی ما باشد و یک روز، روز بد که امیدوارم مقابل آمریکا روز خوب بچه‌های تیم ملی ایران باشد.

حرف باقی مانده ای دارید؟

آرزو می‌کنم در مدت زمان باقی مانده تا شروع مسابقات جام جهانی تیم ملی دچار حاشیه نشود! فوتبال ما کم حاشیه ندارد.

از چه نظر؟

این که اگر کسی رئیس فدراسیون فوتبال میشود حاشیه ای به فوتبال ما اضافه نکند. البته متاسفانه هنوز انتخابات برگزار نشده ولی باز هم یکسری حاشیه‌های عجیب و غریب را دور و بر فوتبال می‌بینیم. امیدوارم اتفاقات خوبی در انتظار فوتبال ایران باشد.

برچسب‌ها

برگزیده‌ها

خبرویژه

پربازدیدترین

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 66
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • داریوش IR ۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  41 35
  مگه هرکسی دنبال توپ دویدمیتونه یک مجموع بزرگ کشور را اداره کند باید مدیریت کرده باشد حتی مدیر گاوداری هم بهتر از یک کسی که فقط دنبال توپ دویده میتونه مدیریت کنه
  • فرزاد ملقب به فری IR ۲۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   9 26
   تمام این ۲۰یا۳۰تا نظر رو یک نفر داده دقت کنید چقد جالبه هم ساعت ارسال پیامها همه دقیقه ای هست هم نوع شکلک گذاشتنها ،مسخره همچیزو در اوردید همه سر کاریم کارم کار لنگیاس
  • حسین IR ۰۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
   27 20
   این آقای داریوش خودش تو همون گاوداریه بوده ، البته نقش مدیر گاوداری رو نداشته یه نقش دیگه داشته
  • علی تو زاویه IR ۱۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
   0 3
   جناب عزیزی نون به نرخ روز خور!! تا کی میخای پشت علی کریمی مخفی بشی'؟؟ بجای پاچه خواری تلویزیون از علی کریمی حمایت علتی کن'
 • داریوش IR ۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  20 15
  مگه هرکسی دنبال توپ دویدمیتونه یک مجموع بزرگ کشور را اداره کند باید مدیریت کرده باشد حتی مدیر گاوداری هم بهتر از یک کسی که فقط دنبال توپ دویده میتونه مدیریت کنه
 • داریوش IR ۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  17 26
  مگه هرکسی دنبال توپ دویدمیتونه یک مجموع بزرگ کشور را اداره کند باید مدیریت کرده باشد حتی مدیر گاوداری هم بهتر از یک کسی که فقط دنبال توپ دویده میتونه مدیریت کنه
 • رمضانی IR ۲۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  23 51
  بیسوادی چون کریمی قبلا با کسب 9 رای تاریخی امتحانش پس داده هرموقع تونست قبض میلیاردی مصرف برقشو درست بخونه بعد بیاد در مورد امورغیرمرتبط نظر بده
 • محمود IR ۲۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  12 10
  مصاحبه بسیار خواندنی
 • لنگ خاص IR ۲۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  23 7
  حتما بادلال پکیجی صعودمیکنیم
 • حسین IR ۲۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  36 17
  والله حمایت خداداد عزیزی از علی آقای کریمی بیشتر ضربه میزنه به علی کریمی ، جرات داشته باش آقای عزیزی مثل علی کریمی یه پست حمایتی بزار تو صفحت تو اینستاگرام، میترسی حق دلالیات و خوش خدمتی هات قطع شه؟ همین الان یه پست بزار دیگه، اگه بزاری دیگه به عنوان کارشناس نمیارنت تلویزیون ، مثل علی کریمی مرد باش
  • حسن کلید IR ۲۳:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   20 18
   بهترین جوابو به این "گنده حرف زن توخالی" زدی اگه آدم باشه باید رو این پیشنهاد خوبت روزها فکر کنه باصداقت ، باید ازخواب غفلت بیدار شه
 • کبری IR ۲۲:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  12 17
  مصاحبه عالی بود
 • سعید IR ۲۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  27 36
  بالاخره از این نظر که فاضلاب رو‌مدیریت کرده از علی کریمی جلوتره، چرا فکر کردیم هر کی فوتبالیست خوبی بود از فلسفه تا مدیریت نفر اول هست!🫤 مثلا مورینیو پاش به توپ خورده؟ یا مدیر بارسلونا فوتبالیست بوده؟! چرا حرفهای هیجانی غیر علمی میزنید ؟
 • علی IR ۲۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  10 19
  دمت گرم خداداد
 • نادرشاه IR ۲۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  15 2
  فوتبال ایران در حال نابودیه
 • کوچک جنگلی IR ۲۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  27 13
  درود بر استان گیلان
 • شیرعلی IR ۲۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  9 17
  شیره ایران 👊👊👊👊حتما آمریکا رو شکست میده
  • حسن IR ۱۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
   1 0
   چقدر بی وطن اینجاست با منفی زدن
 • سیرالئون IR ۲۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  17 6
  استقلال در سیرالئون هم طرفدار داره🤣🤣🤣🤣
  • لنگ خاص IR ۲۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   8 22
   نه پیروزی همه جا طرفدار داره که گوشمالی میشن
 • حوری بهشتی IR ۲۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  8 13
  ببخشید سئوال میکنم، محمدرضا گلزار قصد ازدواج نداره؟⚘⚘⚘❤❤❤
  • گلزار CA ۰۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
   7 10
   چرا ندارم نازنین! قسمت رو میبینید! من اصلا تواین سایت نمیام. دیروز یکی فال احوالم رو گرفت گفت فردا برو به جاهای ناشناخته میخواستم الان فراری رو روشن کنم با روبرتو بریم به جاهای ناشناخته که نمیدونم چی شد انگار یه نیروی ماورایی من رو اورد تو این سایت! دارم یواش یواش به فال و این چیزها باور پیدا میکنم. من الان خیلی ....چی میشه فارسیش بیزی هستم. شما فعلا با نماینده من اسمش وحید قلیچه تماس بگیرید اون ترتیبتون رو ... چی میشد فارسیش.... ترتیب ملاقات رو میده.
  • FBI IR ۰۳:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
   5 1
   اسم شما پدرام هست، نه گلزار، جوانه مردم را دلخوش نکن😁
 • ورودی قزوین IR ۲۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  6 2
  به شهر ما سر بزنید😍 قول میدیم بهتون خوش بگذره😍😍
  • خداداد CA ۲۳:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   20 13
   دردستور زبان فارسی در هر جمله ما یک فعل داریم یک فاعل یک مفعول یعنی یک فعلی وقتی واقع میشه معمولا یک فاعل داره یک مفعول ....حالا تو شهر شما یعنی قزوین که از قدیم الایام نماد خودکفایی بوده برای من همیشه سوال بود که چجوریه که همه اونجا فاعلن؟ تا فیلم قیصر رو دیدم: یارو باصورت ترکیده نشسته بود میگفت ما گفتیم زدیم شما هم بگین زده واردی که خوبیت نداره.....
 • رضا IR ۲۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  3 5
  اشکان دژاگه
 • نیما IR ۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  7 6
  مهدی ترابی
 • مداد قرمز IR ۲۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  18 6
  سلطان پرسپولیس
 • فرشاد IR ۲۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  6 8
  وریا غفوری
 • شوریده IR ۲۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  17 8
  جونم خداداد
 • مینا IR ۲۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  3 7
  چه مصاحبه خوبی👍
 • علی IR ۲۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  3 3
  عالی
 • تی تی IR ۲۲:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  3 6
  🏅🏅🏅👌👌👌
 • حسن IR ۲۲:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  12 4
  👏👏👏
 • بازوی قدرتمند IR ۲۲:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  3 3
  💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻
 • مهسا IR ۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  4 2
  آفرررررررین
 • مومیایی IR ۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  9 15
  آخرین قهرمانی استقلال قبل امسال برای عصر ما بود🤣🤣🤣🤣
 • BTS IR ۲۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  11 2
  ما افتتاحیه جام جهانی می خونیم👊😍❤🌹👍👍🌼🌼 ولی عمرا تلویزیون ایران نشون نمیده😥😥😥😥
 • بلفاست IR ۲۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  11 11
  درووووود بر غزال تیزپای ایران
 • شریف IR ۲۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  4 2
  همیشه قهرمان
 • چوچول آبادی IR ۲۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  10 4
  یه سر هم به روستای ما بیاید آقای عزیزی 🌼🌼🌼🌼
  • خداداد CA ۲۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
   72 1
   چشم خدمت میرسم! شما یکی از اقوام رو بفرست استقبال دم ورودی روستا یه چیزی هم بده تنش کنه که تا دیدمش بفهمم مال چوچول آباده که "باهاش بیام"!
 • وال آبی IR ۲۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  14 4
  ما وال های آبی همیشه چون سنگینیم میریم ته قعر جدول رده بندی 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 • هدی IR ۲۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  8 11
  علی کریمی سرور همه است
 • آپاچی IR ۲۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  10 14
  خداداد عزیزی مرد و مردونه بدون اینکه درباره دشمنی اخیر با علی کریمی حرف بزنه مطلب خودش رو بیان کرد آفرین به غزال تیزپای فوتبال ایران
  • سیروس US ۰۶:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
   0 1
   پاسخ به آپاچی- زیاد هول نشو، این دوستی خداداد با علی کریمی دست کمی از دشمنی نداره! هرایرانی با داشتن دوستی مثل خداداد عزیزی دیگر احتیاج به دشمن ندارد!
 • موگادیشو IR ۲۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  6 0
  اسب حیوان نجیبی است
 • هایده IR ۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  8 2
  سلام من به تو یار قدیمی ⚘⚘⚘⚘⚘
 • گوگوش IR ۲۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  12 3
  علی کریمی علی کریمی علی کریمی 👌👌👊👊👌👌👊👊👌👌👊👊
 • شهناز IR ۲۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  4 0
  با ارزوی موفقیت برای تیم فوتبال ایران
 • مبینا IR ۲۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  5 5
  ووررریاااااااااا
 • تارتارتار IR ۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  1 3
  آقای خداداد عزیزی دستت درد نکنه با این صحبت های خوبی که انجام دادی
 • VAR IR ۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  2 2
  تا منو ندارید حرف از فوتبال نزنید
 • لنگ خاص IR ۲۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  3 1
  خداداد
 • سیروس US ۲۳:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۶
  9 0
  همه دنیا دارند در مورد ورود بانوان ایرانی به استادیوم صحبت میکنند و همه این را میدانند بجز خداداد عزیزی که فکر میکند این یک کلک تبلیغاتی ست! همه دنیا میدانند که مهم ترین فاکتور در یک کار اجرائی تخصص است بجز ایشان! همانطور که یک کشتی گیر قهرمان جهان نمیتواند بازیکن تیم ملی فوتبال باشد، بهمین دلیل اگر یک فوتبالیست هم تجربه مدیریت نداشته باشد نمیتواند رئیس فدراسیون فوتبال باشد. اگر فوتبالیستی چنین تجربه ای داشته باشد که عالی ست، اما اصرار افرادی بخصوص مثل خداداد بوی سواستفاده میدهد! بقول دوستمان آقای حسین، حمایت خداداد از علی کریمی بیشتر به کریمی لطمه میزند! آقای خداداد تیم ملی فعلی نسل بسیار بهتری از نسل شما هستند و شانس موفقیت بیشتری دارند، اما این برای شما ناراحت کننده است و بهمین دلیل است که خواهان موفقیت این تیم نیستی و چوب لای چرخش میگذاری مردک سواستفاده گر!
  • پدرام CA ۰۵:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
   3 0
   درست میفزمایید. جالب اینه که بدترین مدیر تاریخ پرسپولیس یعنی انصاریفرد فوتبالی بود مال استقلال هم اون یارو که گریه کردموقع رفتن که سید بود افتخاری بود اسمش فکر کنم اون هم فوتبالیست سابق بود. این خداداد عزیزی هم از اون هاییه که فکر میکنند چون فوتبالیست بوده اند تمام پستهای مدیریتی و غیر مدیریتی فوتبال مال اونهاست. برای همین هم از نسلشون حتی یک مربی که بخواد یاد بگیره و نون سابقه اش رو نخوره در نیومد. غیر از خاکپور که اصلا از اول هم گلش با بقیه اینها فرق داشت نسل قبل از اینها که دیگه قیامتند عربشاهی و کرمانی مصاخبه کردند که بله ما اگر الان بودیم 200 میلیارد میارزیدیم! به قول دهداری خدا بیامرز میگفت ارزو به دلم موند یک استوپ در حرکت از یکیشون حتی توی تمرین ببینم!
  • حامد IR ۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
   1 1
   خودت جواب خودتودادی.تخصص داشته باشه.مدیرآب وفاضلات توی کجای فوتبال تخصص داره هرچندکه باحرفای خدادادهم موافق نیستم ولی حرفای شماهم باخدادادفرقی نمیکنه مایه مدیرفوتبالیست میخواهیم
  • سیروس US ۰۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
   0 0
   پاسخ به حامد- مدیریت خودش یک تخصص است و برای کسب این عنوان احتیاج به حداقل مدرک تحصیلی لیسانس میباشد! البته عجیب نیست که تو این را نمیدانی!
 • خونم قرمزه کیسه کش های عوضی US ۰۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
  12 4
  پول پرسته
  • سیروس US ۰۶:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
   9 0
   پول پرستی فقط برای یه ذره اش است، بغیر از پول پرستی عقده دیدن شدن بهر ترتیب را هم دارد! از قدیم گفتند که زمان حقیقت را نمایان میکند، بهترین دلیلش همین آقاست! حالا معلوم میشه که چرا در دوران بازیگری هیچکس تحویلش نمی گرفت!
 • قاسم IR ۰۴:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
  3 0
  سلام بزرگواران و سروران گرامی.... پس چرا اروپائیها. خانم محجبه را از داخل دبیرستان....دانشگاه....ومحل کارش اخراج می کنند..کسی ویا مسئولی ویا حقوق بشری....نیست که از آنها علتش را بخواهند....چرا چونکه آنها بلد هستند .که.چگونه با کلمات و جملات بازی کنند..مثل من.و.شما نیستند. که بجان هم بیافتند.....سیاست .هیچ وقت پدر و مادر نداشته.....
 • احمد IR ۰۶:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
  0 1
  این فقط به فکر منافع دلالی خودشه و اصلا دلسوز فوتبال کشور نبوده و نیست.
 • سیروس US ۰۶:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
  6 1
  ادعای خداداد حمایت از علی کریمی نیست، درواقع با استفاده از جمله ( یعنی کسی که ۵ سال مدیر شرکت آب و فاضلاب بوده می‌تواند رئیس فدراسیون فوتبال شود ولی علی کریمی که جایی مدیر نبوده نمی‌تواند بشود!)، خداداد دارد به علی کریمی توهین میکند و برای او کرکری میخواند! من اگر جای علی کریمی بودم خداداد را سرجای خودش می نشاندم!
 • محسن IR ۱۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
  2 0
  غزالی که دیگه لاک‌پشت هم نیست .... در دنیای وریا و کریمی ها، خداداد نباشیم
 • میهمان مادرجان IR ۱۴:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷
  0 0
  جناب خداداد.اولا کدام فوتبالی بشود رییس که هم مدیریت بلدباشه هم برای تیم محبوبش غش نکنه .همینجوری تبعیض بین تیمها هست اینکه درارکان فدراسیون از فوتبالی ها استفاده بشه منطقیه .ولی برای ریاست نه.فکرنمیکنید مدیر ورزشی بهترباشه اقای کریمی کجا راتابحال مدیریت کرده فقط چون بازیکن خوبی بوده میشه امتیازبرای ریاست .به ایشون حتی توتیم محبوبش هیچ پست مدیریتی ندادن بعدالان بشه رییس فدراسیون....
 • بهزاد دهنائی IR ۰۲:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸
  0 0
  سلام و احترام حرمت انسانها از اصول اولیه انسانی و واجبات در دین هست علی کریمی نابغه فوتبال و انسان متعالی است خدا بهش عمرباعزت بده این روحانی بلانسبت محترم باید از جامعه ورزش و علی الخصوص علی کریمی اسطوره غیرت ایرانی معذرت خواهی کند . خدا ازش نگذره بااین اشتباه غیرانسانی ش خیلی عالی میشه افشاگری از خودشون باشه این مداح ها و روحانیون منبری چقدر پول میگیرن بیان نماز و دعا بخونن و مداحی کنند و روضه بخونن

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

پربازدیدترین

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __

آخرین خبرهای ورزشی

Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __
Topic[id:63, title:آخرین اخبار لیگ برتر ایران] - __ [] __