نظرسنجی

بهترین بازیکن جام‌جهانی تا پایان مرحله یک‌هشتم؟
ملی پوش باتجربه ایران جام جهانی را از دست داد/ خروج از اردوی تیم ملی به دلیل مصدومیت شدید
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

ملی‌پوشان تنیس روی میز ایران در حالی عازم محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان شدند که افشین نوروزی به دلیل مصدومیت از همراهی آنها بازماند.

 افشین نوروزی یکی از بازیکنانی بود که از حضور در رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس روی میز، سهمیه حضور در ترکیب این تیم برای شرکت در مسابقات قهرمانی جهان را به دست آورد.  

این ملی پوش طی هفته های گذشته هم در اردوی آماده سازی تیم ملی برای حضور در این رقابت ها شرکت داشت اما در نهایت آسیب دیدگی از ناحیه کمر، وی را از شرکت مسابقات بازداشت.

تیم های ملی تنیس روی میز مردان و بانوان بامداد امروز عازم محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان در چین شدند اما افشین نوروزی به دلیل مصدومیت نتوانست آنها را همراهی کند.

نوروزی در شرایطی فرصت حضور در مسابقات قهرمانی جهان را از دست داد که تجربه دوازده دوره حضور در مسابقات قهرمانی جهان را دارد. البته وی بعد از مسابقات ۲۰۱۸ در هیچ رویدادی شرکت نداشت و به همین دلیل از رنکینگ جهانی خارج شده است. تنها حضور وی در رویدادهای بین المللی مربوط به بازی های کشورهای اسلامی می شود که آن هم به دلیل نداشتن رنکینگ تاثیری در جایگاه وی نداشت.

مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان ۷ تا ۱۷ مهرماه در چنگدو چین برگزار می شود. نوشاد عالمیان، نیما عالمیان، امیرحسین هدایی و سروش امیری نیا ترکیب تیم ملی تنیس روی میز ایران را در این رقابت ها تشکیل می دهند. در بخش بانوان هم  ندا شهسواری، مهشید اشتری، شیما صفایی، پریناز حاجیلو و الینا رحیمی ترکیب تیم اعزامی هستند.

این بازیکنان با هدایت جمیل لطف الله نسبی و حمیده ایرانمنش در مسابقات شرکت می کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

از لابه‌لای خبرها؛ شاید از دست داده باشید!

نظرسنجی

بهترین بازیکن جام‌جهانی تا پایان مرحله یک‌هشتم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها