نظرسنجی

زیباترین گل هفته؟
نظرات: ۲۰
سکوت ستاره تیم ملی پس از اخراج اسکوچیچ شکست/ بله؛ جناح‌بندی‌هایی وجود داشت/ می‌خواستند از بیرون به تیم ملی خط بدهند!
منبع: ایسنا
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

وینگر تیم ملی ایران اعتراف کرد که در تیم ملی فوتبال بعضی بازیکنان رابطه خوبی با اسکوچیچ نداشتند، او اما تاکید دارد که اکنون شرایط فرق کرده است.

علیرضا جهانبخش وینگر سابق برایتون که یکی از اعضای کلیدی تیم ملی فوتبال ایران است در مورد اخراج دراگان اسکوچیچ سخن گفته است. او بیان داشته است که جناح‌های طرفدار و مخالف اسکوچیچ در تیم ملی ایجاد شده بود.

جهانبخش گفت: برخی از بازیکنان رابطه خوبی با اسکوچیچ نداشتند. آنها از نحوه بازی او خوش‌شان نمی‌آمد، ولی برخی از بازیکنان رابطه بسیار خوبی با او داشتند. چیزهایی که اتفاق افتاد غیرحرفه‌ای بود. نمی‌توانم نامی را ذکر کنم اما افرادی خارج از تیم بودند که می‌خواستند از نظر تصمیم‌گیری و مسائل دیگر بر تیم ملی تأثیر بگذارند.

وی ادامه داد: متأسفانه بازیکنانی بودند که این موضوع را دنبال کردند که بسیار ناراحت کننده بود. ما به عنوان برخی از بازیکنان باتجربه تلاش کردیم تا آن جو را آرام کنیم. ما گفتیم بسیار خب، ما وسط و بدون موضع می‌مانیم، این تصمیم ما نیست. الان وقت به هم ریختن این چیزها نیست. خدا را شکر اکنون همه چیز آرام‌تر و آرام‌تر است.

او درباره حضور کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران نیز گفت: ما هفت، هشت سال با او کار کردیم. او بازیکنان را خیلی خوب می‌شناسد و بازیکنان او را خیلی خوب می‌شناسند. او من را از سنین پایین وارد تیم ملی کرد و با بازی در دو جام جهانی رویای من را به واقعیت تبدیل کرد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 18
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • حامی US ۱۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  شما که راس میگی ... آدم درغگو
  • مافیا پوکید IR ۱۸:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   آقای جهانبخش درود بر شما که همراه با سایر بازیکنان به چیزی جز منافع کشور و تیم ملی ایران فکر نمی کنید بله شما درست میگوئید از بیرون به تیم ملی فشار می آوردند تا بازیکنان پکیجی را وارد تیم ملی کنندبرای جذب بازیکن سرقفلی تیم ملی را پیشنهاد میکردند البته که چه پولهایی پشت پرده جابجا میشود به هر حال بی مایه که فطیر است مردم بخوبی فهمیدند و حسابشان را کف دستشان گذاشتند البته که جای تشکر و قدردانی از وزیر محترم ورزش و بزرگان پاکدست و سالم در امر ورزش ضروریست
 • علی IR ۱۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  خبر ورزشی جان بازم منبع نزاشتید، ننوشتید جناب جهانبخش با کدوم خبرگزاری یا رسانه ای این مصاحبه رو انجام داده که شما بازنشر دادید
 • حمید IR ۱۲:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  خوش میاد خائنین با پرویی تمام میان حق به جانب حرف میزنن نحوی بازیت دو ۲تا بازی آخر مشخص بود چکاره هستی جهانبخش متاسفم
 • علی IR ۱۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  علنا مشخص شد که بعضی ها پشت مربی رو خالی کردند 👎👎👎جناب جهانبخش همین اسکوچیچ باعث پیشرفت شما شد ، بهترین بازی های ملی جنابعالی زیر نظر اسکوچیچ رقم خورد، اخلاق هم خوب چیزیه ، اگه اسکوچیچ نبود هنوز داشتی افسوس حذف از دور گروهی و نرسیدن به جام جهانی رو میخوردی و دپرس شده بودی اینو یادت باشه ، اینو هم یادت باشه روزگار تو و طارمی و رفقای بی انصافتون رو ادب می‌کنه ، ناسپاس نباشیم
 • آرش JP ۱۳:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  متاسفانه این کار در فوتبال ایران داره باب میشه بازیکنها با هم هماهنگ میشن باخت میدن تا مربی اخراج بشه و مسلما همه اش هم خط گیری های از بیرون زمینه.
 • پدرام CA ۱۵:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  ای کاش حالا که همه چی بر وفق مراد اقایون شد اقای جهانبخش بره و نگاهی به خلاصه چند تا بازی خودش در دوران اسکو و کیروش بندازه تا بفهمه چه جفایی هم به خودش و هم به تیم ملی کرد که حالا برای گرفتن یک کرنر 180 دقیقه وقت لازم داره. در ضمن احتیاجی به تایید جهانبخش در مورد فشار بیرونی نیست. همه دیدند که کنعانی محروم چقدر راحت جلوی اروگوئه اومد و بازی کرد! به جای کنعانی ظاهرا اسکو رو محروم کرده بودند!
  • فاطمه IR ۱۶:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   یه جوری حرف میزنی که انگار جهانبخش اسکوچیچ رو از تیم انداخته بیرون درسته آقای اسکوچیچ برای تیم زحمت کشیدن و هر کس هم که منکر این قضیه باشه واقعا نامرده ولی ایشون شایستگی حضور در جام جهانی رو نداشتن شما الان ببینید دیگه وقتی که با ایشون مقابل کره و الجزایر که در جهان تیم نامبروانی هم نیستن باختیم حتما تو جام جهانی کیسه گل انگلیس میشدیم الان با اومدن کیروش تضمینی نیست که بتونیم بریم به دور بعدی ولی به نظر من حداقل نتایج مفتضحانه نمیگیریم زنده باد ایران🇮🇷🇮🇷🇮🇷
  • اعتدال IR ۱۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   در پاسخ و تایید نظر خانم فاطمه: کاملا درست، با دقت، منصفانه و به دور از گرایش های سبک رنگی تحلیل و قضاوت کردید. اسکوچیچ با خصوصیات آرام و بی استرسی که داشت، همین آرامش را به تیم ملی تزریق کرد تا بازیکنان تیم ملی تسلیم تنها سلاح تیم های عربی که جنگ اعصاب و برهم زدن آرامشه نشن، اما در برابر انگلیس و آمریکا و ولز این خصوصیت اسکوچبچ کارساز نیست، و چه بسا بر علیه خودمون باشه. به هرحال، از اسکوچیچ سپاسگزاریم، و چشم به آینده و موفقیت های تیم ملی عزیزمون داریم.
 • حسین شاکری بوشهری IR ۱۷:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  نیازی به نشان دادن کارت هویت ات نبود.به عکس چهره ظاهرا متشخصانه ات تورا می شناختیم!نترس از آن که هایی وهوی دارد/بترس از آن که سربه تو دارد!
  • فاطمه IR ۲۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   😐😐😐😐😐
 • پدرام CA ۲۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  ایشون هنوز از پله های هواپیما در برگشت از بحرین پیاده نشده بود که کیروش کیروشش تمام فرودگاه رو برداشته بود! برید مصاحبه اش رو ببینید! فقط ایکاش کیروش رو زودتر اورده بودند که این تیم اینجور پا در هوانباشه. پرس بالاهای تیم رو در بازی با اروگوئه مرور کنید. حتی بکبار پرس ما ببازپس گیری توپ منجر نشد. اگر اروگوئه برنامه تمرین فوتبال مالکانه نداشت و بعد از شکستن هر پرس به فضاها حمله میکرد ما واقعیت رو بهتر میدیدیم. اونها با خودشون بازی میکردند و ما برای نتیجه! البته هیچ انتقادی به کیروش وارد نیست. هر کس دیگر (از جمله کادر قبلی) هم جای او بود در این شرایط همین کار رو میکرد. انتقاد به اونهاییست که کار تیم ملی رو به اینجا رسوندند. تیمهای دیگه مشغول توجه به بهبود جزئیات کار و رو نکردن دستشان و ما؟ مربی اروگوئه با 6 غایب و دو مدافع مرکزی با صفر بازی ملی و بدون نگرانی از جایگاهش و ما؟ این ادعا که ما با اسکو کیسه میشدیم دقیقا بر پایه چیه؟ خوردن 5 گل در 18 بازی؟ خوردن دوگل از کره در غیاب نصف تیم؟ کیروش با کلمبیای بدون غایب در سئول دو تا خورد. ای کاش فکر نکنیم شنیدن مکرر یک حرف دلیل درستیشه....
  • ....... IR ۰۷:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷
   تو بازی با الجزایر چی؟؟؟؟؟اونجا هم نصف بازیکنا نبودن؟؟؟
  • میلاد IR ۰۹:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷
   تو بازی با الجزایر چی؟؟؟اونجا هم نصف بازیکنا نبودن؟؟؟
  • رضا IR ۱۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷
   بازی با تیم دوم الجزایر هم بفرمایید
 • بهزاددهنایی IR ۰۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷
  اگر فشار از بالا و استفاده های رانت مالی نبود الان کی روش داشت استراحت می‌کرد و اسکوچیچ مربی تیم ملی بود و امیدوارانه به پیش می‌رفتیم البته حالا که دیگه همان بهتر از هم بپاشند و فدای سر ملت مظلوم
 • فوتبالی IR ۱۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷
  پس اونی که با تارمی رفتن زیر اب اسکوچبچو زدن کی بوده؟ خداداد ی چیزایی میگفت که ظاهرا درست بوده
  • F.Sh IR ۱۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷
   طارمی ..../:

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

زیباترین گل هفته؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها