مطمئنم یک استقلالی تیم قلعه‌نویی را ویران می‌کند/ ۲ بازیکن ساپینتو می‌خواهند کی‌روش آنها را ببیند/ هیچ تیمی جلودار این استقلال نیست
۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳

پیشکسوت استقلال گفت: قطعاً دیدار استقلال مقابل گل گهر سیرجان فوتبال زیبایی خواهد بود چون تیم امیر قلعه نویی شبیه پیکان ضد فوتبال بازی نمی‌کند و البته...!

افشین حاجی پور بازیکن اسبق استقلال در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره شرایط پیش روی استقلال در آستانه بازگشت به لیگ برتر اظهار داشت: به طور کلی هر بازیکن یا مربی که مقابل تیم سابق خودش قرار می گیرد همیشه با انگیزه زیادی به میدان می‌آید. مطمئناً بازی مقابل گل گهر که سرمربی اش هم امیر قلعه نویی است می تواند یک فوتبال زیبا را از سوی هر دو تیم رقم بزند. امیر قلعه نویی در همه این سال‌ها همواره در هر تیمی بوده مقابل استقلال با انگیزه ظاهر شده است و تیمش را با قدرت به میدان فرستاده.

وی افزود: البته در سال‌های اخیر اغلب استقلال برنده دیدار با گل گهر بوده است و امیدوارم این بار هم با شروع دور جدید مسابقات استقلال بتواند با ارائه یک بازی خوب شبیه به بازی قبلی مقابل نساجی فوتبال زیبایی را به نمایش بگذارند و در نهایت برنده میدان را ترک کند.

کارشناس فوتبال کشورمان اضافه کرد: شرایط استقلال در دو هفته اخیر مقابل پیکان و نساجی نسبت به بازی های ابتدایی فصل بهتر شد. استقلال در دیدار مقابل پیکان هم فرصت های خوبی برای گلزنی داشت اما دفاع فشرده و چندلایه پیکان و البته بدشانسی استقلال باعث شد نتواند امتیازات کامل دیدار مقابل پیکان را به دست بیاورد.

حاجی پور اضافه کرد: اگر استقلال همین روندی که جلوی نساجی از این تیم شاهد بودیم را در ادامه مسابقات در پیش بگیرد هیچ تیمی جلودارش نخواهد بود. به شرط آن است که استقلال برای هر بازی برنامه داشته باشد، کار تیمی اش را درست انجام دهد و البته شانس هم با استقلال یار باشد. چون دیدیم که در دیدار با پیکان شانس با این تیم یار نبود و توپ هایش تبدیل به گل نشد ولی مقابل نساجی اینگونه نبود.

مطمئنم یک استقلالی تیم قلعه‌نویی را ویران می‌کند/ ۲ بازیکن ساپینتو می‌خواهند کی‌روش آنها را ببیند/ هیچ تیمی جلودار این استقلال نیست

بازیکن قدیمی استقلال در رابطه با سبک بازی تیم های امیر قلعه نویی گفت: هر تیمی جلوی استقلال فوتبال بازی کند استقلال راحت تر با آنها دیدار خواهد کرد. تیم امیر قلعه نویی هم از آن دسته تیم هایی است که فوتبال بازی می کند، بنابراین استقلال می‌تواند مقابل این تیم تاکتیک‌های تیمی‌اش را به نمایش بگذارد. به یاد داریم فصل گذشته تیم فولاد مقابل استقلال با ارائه یک بازی بسته در آستانه کسب تساوی مقابل این تیم بود اما شوت مهدی پور باعث شده استقلال برنده شود. ولی تیم قلعه نویی این گونه نیست. آنها فوتبال بازی می‌کنند و قطعاً مسابقه استقلال برابر گل گهر سیرجان فوتبالی زیبا را رقم خواهد زد.

این فوتبالیست سابق کشورمان درباره یکی از بازیکنان استقلال گفت: مهدی قایدی میتواند در دیدار مقابل گل گهر سیرجان تاثیرگذارترین مهره استقلال باشد. به ویژه با تعاریفی که کارلوس کی‌روش در تازه ترین صحبت هایش از این بازیکن کرده و او را مسی کوچک ایران لقب داده قطعاً این انگیزه را دارد که در بازی با گل گهر سیرجان فوتبال ویرانگر و زیبای خودش را به رخ حریف بکشد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به خط خوردن محبی و قائدی از اردوی تیم ملی قبلا هم گفته بودم که این دو بازیکن حتماً تا قبل از جام جهانی تلاش می کنند که خودشان را در دایره دید کی‌روش قرار بدهند به خاطر همین، مطمئنم هر دوی این بازیکنان به ویژه قائدی روز سختی را برای تیم امیر قلعه نویی رقم خواهند زد. قائدی هم توانایی گلزنی دارد، هم توانایی دریبل و گرفتن پنالتی درون محوطه جریمه. شک ندارم این بازیکن در بازی این هفته استقلال ورق مسابقه را به اسم استقلال برمی گرداند.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 13
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 4
 • شاهین IR ۱۴:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  استقلال بدون بابا هیچی نیست. چند سال بابا نبود زمین زمان را به هم دوختید. بابا امد جام گرفتید.. دوران احمدی نژاد وحالا. مستند.گفتم.
  • هادی IR ۱۷:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   5 4
   این رو از کجا پیدا کردین هر تیمی رو ویران میکنه خدا همه مریض ها رو شفا بده
  • رضایاک اصلی IR ۱۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   16 4
   فعلا کیسه باید ویرانی های بعد از بازی با دانشجویان را جمع کنه🤣🤣🤣🤣🤣🤣کیسه کشای پر رو🤣🤣🤣
  • علی IR ۱۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۳
   0 0
   بازی شمارادیدیم اگه داورنباشه شما۱امتیاز راهم نمی گیرید.پنالتی براتون الکی می گیرندونمی دونیدگل کنید.خدا جای حق نشسته
 • شاهین IR ۱۴:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  استقلال بدون بابا هیچی نیست. چند سال بابا نبود زمین زمان را به هم دوختید. بابا امد جام گرفتید.. دوران احمدی نژاد وحالا. مستند.گفتم.
  • فرشاد IR ۱۸:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   7 11
   لنگی مقلد چیزی از خودتان ندارید بابا که مال شماست از قدیم گفتن تقاید کار میمونه میمون یه جور...
 • احسان IR ۱۵:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  هر بار این چندچندسال استقلال با پنالتی های اشتباه تیم های قلعه نویی رو(سپاهان و گلگهر) برده
  • محسن IR ۱۷:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
   8 6
   اصلا این دروغی که میگی راسته و استقلال با پنالتی گل گهر رو برده. حداقل با دست گل نزدیم بهشون
 • ک ی س ه IR ۱۵:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  احتیاج به هندونه گذاشتن نیست.گل گهر اگه ده تا گل هم به کیسه بزنه به ده روش مختلف. مطمئن باش با ده تا قانون من در اوردی دیگه از سوی بابا حمید بازی رو ۳بر صفر میکنند و ۳امتیاز معشیتی جدید به کیسه اهدا میکنند. این سجادی کیسه کش سر هر تیمی رو بتونه میبره تا کیسه رو صاحب جام کنه ولی تنها تیمی رو که جرات نداره بهش نگاه چپ کنه پرسپولیس سروره کیسه هست اونم چون با ۵۰میلیون هوادار جرات مواجهه شدن نداره.اگه باور ندارید فقط کافیه به بازی سال قبل گل گهر و کیسه نگاه کنید تا بفهمید کیسه در مقابل گل گهر از همه نظر بیمه ی بابا حمیده.
  • سیداسحق علوی IR ۰۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۷
   4 0
   مثل با دست گل زدن خجالت هم چیز خوبیه
  • علی IR ۱۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۳
   0 0
   لنگی هاسکوووووت کن ۴سال قهرمانی حق وناس کردنتون بس نیست.
 • MIS قرمزته IR ۱۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  کیسه هیچ شانسی مقابل تیم قلعه نداره فقط امیدش به زنگ تلفن بابا حمید و لطف داور هست و لاغیر
 • ابی از فلاح IR ۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۶
  از کی تا حالا هویچ هم جز میوه ها شده که این اغا شده کارشناس.!!!!کارشناس.خخخهخخخ فقط بهت بگم کیسه با تیمهای ک فوتبال بازی کنن نمیتونه و رو به نامردی محض و تابلو میاره.بچیعنی بقیه بازیارو با نامردی پنهون میبره این بازیهارو با نامردی محض.هنوز یادمون نرفته پارسال با چه کثالتکاری این مثل منحوس تاسیون یکیو از بین خودشون با تبانی که با ۱۰ تا مربی کیسه کش کردن جلوی کیسه وا بدن قه مان کرد. در ضمن گفتی مهدی قاتلی.اینو بگم آه شاکر بخدا قسم همینجا یقه ش میکنه.همین بازی حوری مصدوم بشه که فقط خدا خدا کنه بتونه یبار دیگه رو پاش راه بره چه برسه بره جام جهانی.... خدابیامرز احمد شاکر اگه چیزیم نمیشد میتونست این جام جهانی کنار خونوادش ببینن

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار ایران و آمریکا؟

پربازدید امروز

آخرین خبرهای ورزشی