نظرسنجی

بهترین بازیکن جام‌جهانی تا پایان مرحله یک‌هشتم؟
شایعه خبرساز در خصوص مدیریت استقلال/ آجورلو می‌رود و مدیر استقلالی جانشینش می‌شود؟
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

اخیرا شایعه شده بود که مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال از این تیم رفتنی شده است.

«آجورلو از استقلال رفت.» این خبر چند روزی است که دست به دست می‌چرخد. اینکه در شرایط فعلی (کسب ۱۴ امتیاز استقلال) و رقابت جدی با پرسپولیس این خبر منتشر می‌شود، جای سؤال دارد. حتی گفته شد که میرشاد ماجدی کاندیدای رئیسی فدراسیون جای آجورلو را می‌گیرد.

اما نزدیکان باشگاه استقلال این خبر را تکذیب کردند و به این نکته اشاره شد که رقبای استقلال با انتشار این خبر سعی دارند که این تیم را به حاشیه ببرند! در حال حاضر آجورلو مدیرعامل استقلال است و مثل گذشته به کار خودش در این باشگاه ادامه می‌دهد.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • فرهنگ IR ۱۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
  امیدوارم که آجرلو بمونه، اما اگه نمونه و ماجدی بیاد فاجعه هست. فرهنگ استیلی بر استقلال حاکم میشه.
  • حنیف IR ۱۷:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
   1 0
   انشاءالله که آجورلو موندگار بشه اما هر وقت شایعات در مورد این دو تیم سرخابی وجود داشت امکان تغییر زیاد میخوان شرایط این دو تیم رو امنیتی کنن تمام
 • علیرضا IR ۱۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۲
  لنگی ها زمان سلطانی فر عادت کرده بودند هر موقع توان رقابت با استقلال را درزمین رانداشتند با دسیسه سلطانی فرو معاونان لنگی اش یه حاشیه برای استقلال درست کنند که یا سرمربی یا مدیرعاملش عوض شه و چند هفته استقلال درگیر بحران بشه تا سازمان لیگ و کمیته داوران راحت تر بتوانند کار مهندسی بازیها برای لنگ را پیش ببرند.فکرکردند حالا هم زمان بابا مسعود است و می توانند با این خبرهای فیک استقلال کبیر تنها تیم دوستانه واقعی فوتبال ایران را درگیر بحران کنند تا تیم گران و بحران زده لنگ را از بحران خارج کنند.
 • علیرضا IR ۰۵:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۱۳
  وزیر کاملا لنگی بداند هیچ توجیهی برای عزل آجرلو‌ وجود ندارد مگر اینکه بخواهند بازمثل دوران سیاه سلطانی فر تیم حکومتی لنگ رابا تضعیف استقلال قهرمان کنند.اولا وزیر لنگی با این کارش خودش را مقابل ۴۰ میلیون هوادار استقلال قرار می دهد و ثانیا هواداران استقلال به هیچ وجه ماجدی را نمی خواهند.خدمات این شخص به لنگی ها خصوصا با انتصاب امثال استیلی و باقری در تیم ملی که تیم ملی را حیاط خلوت لنگ کرده بودند به هیچ وجه از اذهان استقلالی ها پاک نمی شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

از لابه‌لای خبرها؛ شاید از دست داده باشید!

نظرسنجی

بهترین بازیکن جام‌جهانی تا پایان مرحله یک‌هشتم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها