نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟
لوگوی اینتر
منبع: تسنیم
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

باشگاه اینتر یک مشتری جدید پیدا کرده، مشتری‌ای که خواهان خرید صد درصدی سهام این باشگاه ایتالیایی است.

مالکان چینی باشگاه اینتر (گروه سونینگ) از یک خریدار غیرایتالیایی بزرگ برای خرید صد درصدی سهام باشگاه، پیشنهاد مالی بسیار خوبی دریافت کرده‌اند.

بر اساس گزارش رسانه مالی فوتبال «کالچو اِ فینانتزا» ایتالیا؛ پیشنهادی بزرگ و مهم به مالکان باشگاه اینتر رسیده است و خریداران احتمالی علاقه‌ای به داشتن بخشی - حتی زیاد - از سهام باشگاه ندارند و به دنبال مالکیت صد درصدی سهام این باشگاه ایتالیایی هستند. شایعاتی همچنان مطرح است که گروه سونینگ ممکن است اینتر را بفروشد، این در حالی است که طبق گزارش؛ «کالچو اِ فینانتزا» این پیشنهاد رسمی به مالکان باشگاه اینتر برای خرید سهام کامل این باشگاه ارائه شده است. هویت خریدار احتمالی که این پیشنهاد را ارائه کرده، گزارش نشده است.

پیش از این نشریه «لیبرو» ایتالیا و پایگاه خبری «توتومرکاتووب» مدعی شده بودند که گروه سونینگ به شرکت «گلدمن ساکس» که در نقش دلال و واسطه میان فروشندگان و خریداران تیم‌های ورزشی فعالیت دارد، مأموریت داده که برای این باشگاه مشتری پیدا کند و قیمت باشگاه را هم ۱.۲ میلیارد یورو اعلام کرده است.

آخرین مشتری باشگاه اینتر، گروه PIF به مالکیت سرمایه‌گذارانی از عربستان سعودی بود که به جای اینتر ترجیح داد باشگاه نیوکاسل انگلیس را بخرد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها