نظرسنجی

نظر شما درباره ادامه همکاری با کی‌روش در تیم ملی؟
سکوت سرپرست خبرساز تیم ملی شکست/ اگر اشتباه می‌کردم ۱۷ سال سرپرست نمی‌ماندم
۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۳

سرپرست سابق تیم ملی والیبال ایران که بعد از قطع همکاری با تیم ملی سکوت کرده بود، به این ماجرا واکنش نشان داد.

 ‌امیر خوش‌خبر سرپرست با سابقه تیم ملی بعد از لیگ ملت‌ها از سمت خود کنار رفت. بهروز عطایی، ‌ سرمربی تیم ملی دلیل این اتفاق را سبک‌های مختلف مدیریتی عنوان کرد اما خوشخبر در این مدت واکنشی نشان نداد. به تازگی صحبت‌های محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال در مورد کناره‌گیری خوشخبر از سرپرستی تیم ملی حواشی زیادی را به وجود آورد.

خوش‌خبر در مورد کناره‌گیری از سرپرستی تیم ملی گفت: روزی آمده و روزی رفته‌ام. این رفت و آمدها در چنین کارهایی طبیعی است. صحبت خاصی ندارم اگر داشتم صحبت می‌کردم. قرار نیست تا ابد بمانم.

او در پاسخ به اینکه با توجه به نزدیکی لیگ ملت‌ها به قهرمانی جهان انتظار چنین تغییری نمی‌رفت، بیان کرد: این طبیعی است. سلیقه من با سلیقه سرمربی تیم ملی جور درنیامد و روش کارمان هماهنگ نبود. بنابراین تصمیم بر این شد که نباشم.

خوش‌خبر در واکنش به اینکه بین بازیکنان تبعیض قائل شده و همین موضوع دلیل قطع همکاری با تیم ملی است، ‌گفت: چنین چیزی وجود ندارد احتمالا شیطنت برخی افراد بوده که می‌خواستند اوضاع را بهم بریزند. اگر درست بود نمی‌توانستم ۱۶، ۱۷ سال سرپرست تیم ملی بمانم، تیم ملی را به بهترین نحو اداره کنم و به این نتایج درخشان برسانم. نه تنها من بلکه مربیان، بازیکنان و فدراسیون همه دست به دست هم داده‌ایم.

او افزود: اگر قرار بود اشتباهی در این سطح انجام بدهم طبیعتا نمی‌توانستم ۱۷ سال سرپرست تیم ملی بمانم. این نتایج درخشان هم به دست نمی‌آمد و یک تیم تکه پاره و از هم گسیخته به وجود می‌آمد. این صحبتی خیلی خام و بدون ریشه و پایه است.

خوش‌خبر در پاسخ به این موضوع که سکوت شما بعد از قطع همکاری با تیم ملی بحث ناراحتی شما را مطرح کرد، گفت: طبیعی است؛ کاری بود که برایش خیلی زحمت کشیده و خیلی تلاش کرده بودم. طبیعتا هر موقع از این تیم جدا می‌شدم ناراحت کننده بود و طبیعی است اما برایم بخش تیم ملی بزرگسالان تمام شده است و سعی می‌کنم در بخش دیگری از والیبال انجام وظیفه بکنم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها