حرف‌های تازه مدیری که ادعا کرده بود زیر حکم کی‌روش را امضا نمی زند!
منبع: ایلنا
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد شرایط تیم ملی ایران در آستانه برگزاری رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ صحبت کرد.

میرشاد ماجدی که مدتی به عنوان سرپرست موقت فدراسیون فوتبال مشغول به کار شد، در انتخابات فدراسیون مقابل مهدی تاج، تن به شکست داد. او پس از پایان انتخابات، در مصاحبه با خبرنگاران گفت قطعا مصوبه هیئت رئیسه مبنی بر انتخاب کارلوس کی‌روش به عنوان سرمربی تیم ملی ایران را امضا نخواهد کرد. ماجدی حالا در مصاحبه‌ای جدید از شانس ایران به دور دوم جام جهانی سخن می‌گوید:

*هر چیزی را که کادرفنی تیم ملی خواسته آقای تاج و همکاران در حال آماده کردن هستند و امیدواریم که یک تیم پرقدرت و قدرتمند در جام جهانی داشته باشیم.

*قطعاً زمانی که تغییر سرمربی انجام شده همه نگاه‌ها این بود که بهترین‌ها برای تیم ملی ما اتفاق بیافتد و ما هم امیدواریم برای اولین بار صعود به دور دوم را داشته باشیم.

*همه تیم‌های حاضر در جام جهانی برای این می‌آیند که صعود کنند و به جمع ۱۶ و بعد ۸ تیم بروند. هیچ تیمی به راحتی اجازه نمی‌دهد تیم‌های دیگر از آن عبور بکنند. تیم ملی ما هم در این شرایط قرار دارد.

*بازی‌هایی که ما دیدیم خصوصاً بازی ایران و اروگوئه و ایران و سنگال ما را خوشبین کرد و بازی های تیم ملی انگلیس و سایر تیم ها دیدیم اگر به همین شکل باشد شانس بالایی داریم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی