نظرات: ۰
برای حضور شایسته در جام جهانی؛ کی‌روش از روی دست اکبر میثاقیان کپی کرد
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تمرینات تیم ملی در کمپ تیم‌های ملی با حضور ۱۶ بازیکن داخلی و خارجی دنبال می‌شود.

نکته جالب در تمرین امروز تیم ملی صرف ناهار وسط زمین چمن بود. به توصیه کی‌روش بعد از پایان تمرین سفر ناهار روی زمین چمن پهن شد و بازیکنان ناهار را در وسط زمین فوتبال میل کردند.

این کار پیش‌تر در فوتبال ایران توسط اکبر میثاقیان انجام می‌شد. اکبر آقا که در هدایت تیم‌ها از دسته پایین تر به دسته بالاتر در فوتبال ایران رکوردار است، هر از گاهی بازیکنان را به صرف ناهار وسط زمین دعوت می‌کرد و در بیشتر موارد هزینه ناهار را تامین می‌کرد و ناهاری که اکبر میثاقیان برای بازیکنانش در نظر می‌گرفت، آبگوشت بود.

اکبر میثاقیان هم اکنون هدایت‌گر تیم داماش در لیگ ۲ است و به تازگی گفته می‌خواهد با هدایت این تیم به لیگ برتر برای همیشه با مربیگری خداحافظی کند.

کارلوس کی‌روش اما می‌کوشد برای اولین بار در تاریخ فوتبال ایران تیم ملی را به دور دوم جام جهانی ببرد. او ضیافت ناهار امروز را برای همدلی ملی پوشان طراحی کرد و امیدوار است تیمش با این همدلی در جام جهانی تا پای جان در برابر حریفان بازی کند و در نهایت به دور دوم مسابقات صعود کند. دراین صورت قرارداد کارلوس کی‌روش برای جام ملت‌ها تمدید می‌شود. آنهایی که اینروزها کی‌روش را در کمپ تیم‌های ملی می‌بینند، می‌گویند به نسبت گذشته تغییرات زیادی داشته است و حتی در حاشیه تمرینات تیم ملی با مهدی رحمتی آشتی کرد و چنان او را تحویل گرفت که انگار نه انگار در گذشته با هم کدورتی داشته‌اند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی