یحیی در انتظار پاسخ مثبت؛ قرارداد زودهنگام یک بازیکن با پرسپولیس
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تمایل گل‌محمدی اضافه کردن نام آل‌کثیر به لیست تیمش برای ادامه بازی‌های لیگ است اما قبل از آن باید بادقت وضعیت این بازیکن را در تمرینات تیمش بررسی کند.

باشگاه پرسپولیس یک جای خالی در لیست خود دارد که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به عیسی آل‌کثیر اختصاص پیدا خواهد کرد. یحیی گل‌محمدی تقریبا از دو ماه پیش مجوز حضور آل‌کثیر در تمرینات تیمش را صادر کرد تا این بازیکن با وجود نداشتن قراردادی با باشگاه پرسپولیس این فرصت را داشت باشد از امکانات محل تمرین این باشگاه استفاده کند. تمایل گل‌محمدی اضافه کردن نام آل‌کثیر به لیست تیمش برای ادامه بازی‌های لیگ است اما قبل از آن باید بادقت وضعیت این بازیکن را در تمرینات تیمش بررسی کند.

درواقع کادر پزشکی همه تست‌های لازم را از آل‌کثیر خواهد گرفت و مربی بدنساز سرخپوشان هم وضعیت جسمانی این بازیکن را به‌طور دقیق بررسی خواهد کرد. بعد از اینکه پاسخ آنها مثبت بود آن وقت گل‌محمدی تصمیم آخر را در مورد آل‌کثیر اتخاذ خواهد کرد. این بازیکن با توجه به اینکه بعد از پرسپولیس با هیچ تیم دیگری قرارداد امضا نکرده می‌تواند به‌عنوان بازیکن آزاد در همین تعطیلات قرارداد رسمی با سرخپوشان را امضا کرده و از هفته دوازدهم به میدان رود. دور جدید تمرینات پرسپولیس از شنبه ۲۱ آبان‌ماه آغاز خواهد شد و عیسی هم درکنار بازیکنان این تیم به تمرین خواهد پرداخت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی