نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟
نظرات: ۷
پرسپولیسی محبوب دعوت به تیم ملی را رد کرد/ تماس تلفنی کی‌روش هم فایده نداشت
منبع: فارس
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

۴ سال پس از خط خوردن نام بازیکن مغضوب پرسپولیس از تیم ملی، کی‌روش مجدداً او را به اردو دعوت کرد.

اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان جهت حضور در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر چند روزی است که در تهران ادامه دارد و در همین راستا برخی از پیشکسوتان با حضور در تمرین تیم ملی با کارلوس کی‌روش و بازیکنان دیدار و خوش و بش گرمی کردند.

در همین راستا چند روز گذشته بود که کارلوس کی‌روش با سیدجلال حسینی تماس تلفنی برقرار و از او دعوت کرد تا در اردوی تیم ملی حاضر شده تا روحیه ملی‌پوشان بالا برود.

در این تماس تلفنی سیدجلال حسینی تشکر از سرمربی تیم ملی بابت این دعوت اعلام کرد که به دلیل مشغله کاری فرصت حضور در اردوی تیم ملی را ندارد و به همین خاطر نمی‌تواند به تمرینات تیم ملی برود.

کارلوس کی‌روش در حالی از سیدجلال حسینی برای حضور در تیم ملی دعوت کرد که ۴ سال پیش و دقیقا در روزهای پایانی منتهی به جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه و در حالی که کاپیتان آن روزهای پرسپولیس در اوج آمادگی قرار داشت، او را از تیم ملی خط زد تا انتقادهای زیادی را متوجه خود کند. سیدجلال که در جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل از ارکان اصلی دفاعی تیم ملی بود در عین آمادگی و شایستگی و به دلیل خط خوردن نامش از تیم ملی به دلیل همراهی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا از لیست ملی‌پوشان کنار گذاشته شد و در نهایت چند ماه بعد با ۱۱۵ بازی ملی از تیم ملی خداحافظی کرد. حالا کی‌روش ۴ سال پس از آن اتفاقات از مربی این فصل پرسپولیس دعوت کرد تا به اردوی تیم ملی برود!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۷
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۰
 • پرسپولیس IR ۱۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۸
  ای ول سید بامرام
 • منوچهر IR ۱۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۸
  درود به شرفت سید جلال
 • واعظ آشتیانی IR ۱۳:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۸
  درود بر سید جلال با نجابت ، کی‌روش یادش رفته چطور در حق سید جلال نامردی کرد اما ما یادمون نرفته
 • ابکنار IR ۱۵:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۸
  کیروش کسی رو بجای سید جلال برد جام جهانی که خودش بعد از ان اصلا دعوت نکردش، جالب تر از ان دو مرتبه چشمی دعوت شده کل بازیهای ملی ایشون از اون جام تا این جام فکر نکنم به اندازه انگشت های یه دست باشه، الان با چه رویی ازش دعوت کرده، بهانه اش سن بود الان امید ابراهیمی سنش کمتر از سید اون زمان بود
 • حسن IR ۱۶:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۸
  سید جلال حسینی توی اون سن و سال انتظار داشت با تیم به جام جهانی بره؟! در صورتیکه عملکرد خط دفاعی تیم ملی توی اون جام مشت محکمی بود به دهان کسانی که اعتقاد داشتن سید جلال باید به جام جهانی بره. واقعا با خودش چی فکرده سید جلال؟! کیروش با این دعوت بزرگیش رو نشون داد و جلال حقارتش رو فریاد زد!
  • ابکنار IR ۱۸:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۸
   شما انگار مقدماتی 2018رو ندیده بودی تو تمام بازیها سید جلال حضور موثر داشته ولی پژمان منتظری همیشه ذخیره بوده چطور پژمان با اون سنش رفت سید جلال نباید میرفت، دلال موزاییکی هیچ توجیه بجز لج بازی نداشت
 • در یک جمله IR ۰۰:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۹
  بی‌شخصیتی کیروش در مقابل شخصیت سید جلال

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی