نظرسنجی

به نظر شما کدام تیم در مرحله گروهی عملکرد بهتری داشته است؟
عکس| شادی جنجالی به سبک مجیدی، مقابل چشم فرهاد/ تلخی شکست دوچندان شد!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

گوران توفکدیچ سرمربی صربستانی، پس از باز کردن دروازه کلباء سر از پا نمی‌شناخت.

آخرین دیدار در ادنوک لیگ و پیش از آغاز جام جهانی، به کام فرهاد مجیدی و اتحاد کلباء نبود. ببرها در آخرین ثانیه های دیدار برابر عجمان، دروازه خود را باز شده دیدند و یک امتیاز خارج از خانه را از دست دادند.

در این مسابقه که در استادیوم راشد بن سعید برگزار شد، با حملات پرتعداد میزبان همراه بود. به نحوی که آنها 2 بار تیر دروازه اتحاد کلباء را به لرزه درآوردند ولی در رسیدن به گل پیروزی، ناکام بودند.

در شرایطی که این مسابقه با تساوی بدون گل رو به پایان بود، یک ضربه کاشته در دقیقه 94 تمام معادلات را تغییر داد. ارسال بلال یوسف به روی دروازه، با تأثیرگذاری یکی از بازیکنان حاضر در محوطه جریمه به فراس بالعربی رسید و این بازیکن نیز دروازه را باز کرد اما کمک داور آفساید اعلام کرد.

عکس| شادی جنجالی به سبک مجیدی، مقابل چشم فرهاد/ تلخی شکست دوچندان شد!

در شرایطی که تصور می شد بازیکن عجمان با ضربه سر توپ را به هم تیمی خود پاس داده است، اما مشخص شد این توپ با برخورد به ایگور روسی در دهانه دروازه به بازیکن تونسی عجمان رسیده و او دروازه را باز کرد که پس از دخالت VAR، گل میزبان پذیرفته شد.

گوران توفکدیچ سرمربی صربستانی که از گل پیروزی بخش تیمش در ثانیه های پایانی سر از پا نمی شناخت، خوشحالی جالب توجهی را کنار زمین به نمایش گذاشت. او پس از اینکه عرض زمین را با سرعت طی کرد، به هوا پرید و مشت هایش را گره کرد.

خوشحالی این مربی که خود قبلا سابقه هدایت اتحاد کلباء و حتی تیم ملی کویت را نیز در کارنامه دارد، شباهت زیادی به شادی های فرهاد مجیدی داشت که در روزهای اخیر و پس از پیروزی کلباء به نمایش گذاشته بود.

عکس| شادی جنجالی به سبک مجیدی، مقابل چشم فرهاد/ تلخی شکست دوچندان شد!

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها