حرف‌های جالب مسی در مورد گواردیولا او به فوتبال ضربه زد/ ناگهان همه پپ شدند!
۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۱

لیونل مسی فوق‌ستاره پاری‌سن‌ژرمن و اسطوره بارسلونا معتقد است پپ گواردیولا بدون شک بهترین مربی او بوده است.

لیونل مسی هر زمانی که درباره پپ گواردیولا سرمربی سابقش در بارسلونا پپ گواردیولا اظهارنظری انجام داده؛ چیزی جز تعریف و تمجید از او نگفته است.

ستاره آرژانتینی PSG در جدیدترین مصاحبه‌اش هم این کار را انجام داده البته با متهم کردن سرمربی حال حاضر منچسترسیتی به ضربه زدن به فوتبال! مسی در بخشی از گفت‌وگوی خود با هموطنش خورخه والدانو در سری برنامه‌های موسوم به دنیای والدانو، برنامه‌ای که قرار است سه‌شنبه شب از شبکه مویستار پلاس اسپانیا پخش شود، درباره پپ گواردیولا اعتراف جالبی انجام داد و گفت: «پپ به فوتبال ضربه‌های بزرگی زد. بسیاری از مربیان فکر می‌کردند که تکرار کارهایی که پپ انجام می‌دهد، آسان است و خواستند که از او تقلید کنند. کمی بعد کلی پپ گواردیولا دور و برمان بود و تازه آن موقع بود که شما می‌توانستید درک کنید ارزش و اهمیت کاری که پپ انجام داده چقدر بزرگ بوده است.»

والدانو در بخشی دیگر از مصاحبه‌اش با مسی از او می‌پرسد که آیا پپ بهترین سرمربی بوده که او داشته و ستاره تیم آلبی‌سلسته در پاسخ می‌گوید: بدون شک، قطعاً. پپ از نظر ارتباط برقرار کردن با بازیکنانش و تفهیم تاکتیک‌های خود به آنها بهترین بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
0 + 0 =

پربازدید امروز

آخرین خبرهای ورزشی