نظرسنجی

نظر شما درباره ادامه همکاری با کی‌روش در تیم ملی؟
کاپیتان تیم ملی: ماجرایی که برای پرچم ایران ساختند نامردی بود/ ملی پوشان فقط به یک دلیل سرود ملی را نخواندند!
۲۶ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۰

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته ایران از بی توجهی مسئولان ورزش به این رشته و البته حواشی اخیر ایجاد شده پیرامون این تیم گفته است.

داوود علیپوریان، کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته، این روزها حسابی دلش خون است.او و هم تیمی‌هایش هشتمین جام قهرمانی را از میدان جنگ بوسنی به تهران آوردند اما مسئولان ورزش انگار نه انگار. حتی برای استقبال هم به فرودگاه نرفتند و تنها با یک پیام تبریک، سر و ته قضیه را بهم آوردند. رفتاری که به نظر کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته ، دردآوراست. دردبی توجهی و تبعیض که تا مغزاستخوان را می‌سوزاند، آن هم برای تنها تیمی‌که در تاریخ ورزش ایران مدال آور بوده است.

از اینجا شروع می‌کنیم. واقعا نخواندن سرود ملی در تیم ملی والیبال نشسته درست بود؟

ما درباره خواندن سرود ملی با دست روی سینه با هم صحبت کردیم، آنهایی که سرود را بلد بودند خواندند و آنهایی هم که نه، نخواندند. بعد هم اولین بار نبود که والیبال نشسته بعداز قهرمانی جهان روی پرچم کشورمان سجده کرد که تعجب آور باشد. ما ۵ پارالمپیک قهرمان شده ایم و سه قهرمانی جهان و هربار هم سجده کرده ایم. اما بعضی‌ها می‌خواهند سجده ما روی پرچم را به خاطر فشارها جلوه دهند که این عین نامردی است.اصلا چه کسی این حرف‌ها را زده است؟ آنهایی که قبول ندارند بروند جستجو کنند ببینند این کار برای اولین بار بوده؟متاسفانه عده ای فقط دنبال حاشیه هستند و در فضای مجازی این طور عنوان کردند که به برای انجام این کار به ما فشار آورده اند.این نامردی است.

وقتی با جام قهرمانی وارد فرودگاه شدی وهیچ مسئول ورزشی را ندیدی، چقدر ناراحت شدی؟

اول اینکه بزرگترین گلایه ام از همکاران شماست. معلوم نیست خبرنگاران را از کجا می‌آورند و یک میکروفون به دستشان می‌دهند که حتی مرا بعداز ۲۰ سال سابقه ورزشی نمی‌شناسند. این چه سئوالی است که از من می‌پرسند اول خودت را معرفی کن؟ مثل اینکه به حسن یزدانی یا علیرضا دبیر مدال آوران المپیکی بگویند خودتان را معرفی کنید . من ۲۰ سالی است که ورزش می‌کنم و از سال ۲۰۱۴ هم کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته ایران هستم. خیلی جالب است در قوانینی که برای المپیک و جهانی گذاشته اند، تیم ما کم ضربه نخورده و بزرگترین ضربه را هم مسئولان ورزش به آن زده اند.

چطور؟

وقتی وزیر یک روز قبل از اعزام تیم می‌آید با تیم عکسهایش را می‌اندازد. اما جوری رفتار می‌کند که انگار فقط کشتی مدال می‌آورد و فوتبال جام جهانی می‌رود . ما چه کار کنیم که آقایان زحمت بکشند و یک قدم برای استقبال تا فرودگاه بیایند؟ مگر ما چه توقعی داشتیم؟ اگر هم توقعی داشتیم که اصلا انجام ندادند.کدام رشته تیمی‌به جز والیبال نشسته در تاریخ ورزش ایران مدال آور بوده که ۸ قهرمانی پارالمپیک دارد و ۷ قهرمانی جهان ؟اما ورزش ما شده فوتبال و کشتی. مگر ما کم زحمت کشیده ایم؟ ما سال قبل بعداز پارالمپیک توکیو که برگشتیم از مهرماه دوباره اردوهایمان شروع شده و ۱۳ اردو داشتیم. آن وقت وقتی به فرودگاه می‌رسی، می‌بینی فقط ۴ کارمند محترم فدراسیون زحمت کشیده اند و آمده اند. این دردناک است. ما مسئولی از ورزش ایران آنجا ندیدیم، حتی رئیس فدراسیون هم همراه تیم بود. ما که در جهنم سارایوو برای افتخار قهرمانی جنگیدیم، چه کار کنیم تا آقایان به خود زحمت بدهند و نیم ساعت به فرودگاه بیایند؟ یک تیم پرافتخار واقعا غریبانه وارد وطن شد.

کی از مشکلات شما حقوق پایین صندوق حمایت است، برای حل مساله با وزیر ورزش صحبت نکرده ای؟

پارسال در دیدار با رهبر،آقا دستور داد حقوق ما را در صندوق حمایت بررسی کنند، همانجا به وزیر ورزش گفتم من با سابقه حضور در ۵ پارالمپیک یک میلیون و ۶۹ هزار تومان می‌گیرم که سجادی گفت:« اا راست می‌گویی؟» من و ۶ نفر از هم تیمی‌هایم که در پارالمپیک بودند گفتیم که قول رسیدگی داد. دقیقا سال ۱۴۰۰ این حرف را زدیم اما تا به حال هیچ رسیدگی نشده. آقای رضایی سرمربی تیم در بازدید سجادی از تمرین تیم قبل از سفر به بوسنی همه توضیحات را داد که نه مدال‌های جهانی و نه پارا لمپیک محاسبه می‌شود، نه حقوقی در خور شان می‌دهند و نه کمک هزینه ای. وزیر باز گفت من نمی‌دانستم . اما واقعا اینکه مسئول ورزش با لبخند بیاید و برود برای من ورزشکار جواب نمی‌شود.

پاداش والیبال نشسته هم نصف پاداش رشته‌های انفرادی است؟

از سال ۲۰۱۰ قانون خیلی کثیفی گذاشته اند که پاداش تیمی‌ها نصف انفرادی‌ها باشد. این قانون یعنی ارزش مدال تیمی‌کم است که شما آن را برای پاراآسیایی محاسبه می‌کنید؟ خب برای پاراآسیایی محاسبه شد حداقل برای پارالمپیک اصلاحش کنید. چرا من داوود علیپوریان از پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن، ۲۰۱۶ ریو و ۲۰۲۰ توکیو که دو طلا و یک نقره دارم بابت مدال طلا تنها ۲۰ هزار تومان حقوقم زیادی شود؟ تیرماه برایم اس ام اس آمده که یک میلیون ۷۰۰ یا ۸۰۰ هزار تومان پول برای بیمه واریز کن تا بیمه ات کنیم. چرا ؟ بچه‌ها ما نجیب هستند و باغیرت ترین تیم دنیا ، تیم ماست. ما اگر چیزی هم خواستیم فقط شنیدیم ، حداقل کاری بود که می‌توانستند انجام دهند. می‌خواهم بدانم آقایان می‌دانند ما در چه شرایطی فینال را بردیم؟ اگرارزش ندارد خب ما را اعزام نکنند. ورزش ما به دو یا سه رشته ختم می‌شود و بس. چه ایراد دارد وزیر ورزش با یک شاخه گل می‌آمد استقبال؟ من که نهایت یکسال یا دو سال در ورزش هستم اما با این مدیران باید فاتحه ورزش را خواند.

این مسائل بچه‌ها را دلسرد نمی‌کند؟

فدراسیون ما وسع کمی‌دارد اما رئیس آن زحمت کشید و پاداشی را برای قهرمانی تیم در نظر گرفت و مهمترازهمه اینکه وضعیت ما را از نزدیک دید. تا حدی که خودش گفت من تازه متوجه شدم که شما چه زحمتی می‌کشید. ورزشکار انفرادی نهایت یک یا دو روز کارش تمام میش ود اما ما در ۱۱ روز اقامت در بوسنی هر روز درگیر مسابقه بودیم ؛چهار مسابقه دور مقدماتی، دو بازی حذفی و نیمه نهایی وبازی فینال. وقتی با این همه سختی قهرمان جهان می‌شوی و بی توجهی می‌بینی درد دارد. این مسائل دلسرد کننده می‌شود. ما به خاطر مسئولان ورزش نمی‌کنیم، اما پاداش آنها شرم اور است. برای ما همین که مردم لذت می‌برند و تیم را دوست دارند، کافی است . ما آن قدر این مسائل را بارها گفته ایم که خسته شده ایم.

کاپیتان تیم ملی؛ ماجرایی که برای پرچم ایران ساختند نامردی بود/ ملی پوشان فقط به یک دلیل سرود ملی را نخواندند!

انگار حرفهای سلطانی فر قبل از پارالمپیک خیلی برایت سنگین بوده که هنوز فراموش نکرده ای؟

باید فیلم جلسه ما قبل از سفر به توکیو را ببینید که وقتی ما خواستیم پاداش ما را درست کند، در صورت ما نگاه کرد و خیلی راحت گفت آن که نشدنی است یک چیز دیگر بگو. درباره پاداش حرف میزنی ، می‌گویند نگو، درباره حقوق نگو، خب ما درباره چه چیزی باید صحبت کنیم که شدنی باشد؟ واقعا دیگر برای ما حالی نمانده است. از سرمربی و مربی گرفته تا بازیکن و کاپیتان تیم. سه بازیکن ما جزو بهترین‌های دنیا شده اند که جای حرف دارد.چرا مدال یک کشتی گیر از مدال بچه‌ها ما باید بیشتر به چشم بیاید؟ البته من وقتی مسابقه کشتی حسن یزدانی باشد آن را می‌بینم و لذت می‌برم، با بردش خوشحال می‌شوم و باباختش ناراحت. اما نباید تبعیض باشد.

حالا تو به وزیر انتقاد داری؟

چطور آقای سجادی مصاحبه درباره فوتبال را از دست نمی‌دهد اما آمدن تا فرودگاه سخت است؟ ما از وزیر ورزش توقع داریم. وزیر که مردمی‌است که نیست، وزیری که بین رشته‌های ورزشی فرق می‌گذارد، مردمی‌نیست. من بعداز ۲۰ سال ورزش حرفه ای و آن هم مدالی که گرفته ام،گلایه دارم. چرا باید سرو ته قهرمانی تیم ما را با یک پیام تبریک سرهم بیاورد؟ این‌ها درد و غصه است. دیگر درباره مسائل فنی صحبت نمی‌کنم.

این قهرمانی لذتبخش بود؟

تیم ما افسانه ای است. اجازه بدهید خودمان از تیم خودمان تعریف کنیم. هر کدام از بچه‌های ما بین ۲ تا ۵ پارالمپیک را تجربه کرده اند. سرمربی و مربی ما عنوان دار است. کشفیا سرپرست تیم هم. ما کیف می‌کنیم از تیم خودمان تعریف می‌کنیم ، سه نفر از بچه‌های ما جزو بهترین‌های دنیا شده اند . باید از رئیس فدراسیون تشکر کنم وقتی در جلسه می‌گوید شما بهترین تیمی‌هستید که دیده ام، من از شما نظم و رفت و آمد را یاد می‌گیرم. اجازه بدهید از خودمان تعریف کنیم. مطمئن باشید والیبال نشسته به خاطر آقایانی که آمدند و نیامدند تعطیل نمی‌شود، والیبال نشسته به راهش ادامه می‌دهد و باز هم قهرمان می‌شود.

دربازی فینال شب سختی داشتید؟

بعداز بازی نیمه نهایی با شکست برزیل خیالمان از سهمیه پارالمپیک راحت شد، با استراحت برای فینال آماده شدیم. بوسنی هم نیمه نهایی سحتی مقابل مصر داشت . اما برای بازی فینال سالن جو وحشتناکی داشت. سالنی شلوغ و پر سر و صدا. به حدی صدای بلندها بلند بود که موقع گرم کردن اصلا صدا به صدا نمی‌رسیدی و نمی‌شنیدیم چه می‌گوییم. تیم بوسنی متحول شده با سرمربی جدید، خوب بازی می‌کرد و حتی مدل سرویس‌هایش هم تغییر کرده بود. بدتر از همه داورانی بود که آمده بودند باخت ما را رقم بزنند و بروند، حتی خط نگه داران هم حسابی ما را اذیت کردند،آنها توپ‌هایی که نیم متر با خط فاصله داشت را هم داخل حساب می‌کردند و حتی توپ‌هایی که ما دریافت می‌کردیم را هم خطا می‌گرفتند. البته از قبل آقای رضایی به ما گفته بود ۳ توپ را به نفع بوسنی بگذارید اما من فکر می‌کنم باید ما از ۷- صفر شروع می‌کردیم. کار خیلی سخت بود، حتی ممکن بود بازی از دست ما در برود، اما همه بچه‌های ما عنوان دار هستند و جایی که لازم بود با سرویس تیم را نجات دادند. حتی ست دوم که بازی را ۳۲-۳۰ برنده شدیم، بچه‌ها سنگ تمام گذاشتند. اصلا شرایط وصف نشدنی است. بچه‌های ما با بازی قاطعانه بوسنی را ناامید کردند و ست سوم دیگ حرفی برای گفتن نداشت، بعداز بازی بقیه بچه‌ها گفتند نصف تماشاگران سالن را ترک کردند. بازی فینال با بوسنی برای ما بازی حیثیتی بود و شکست تیم پر افتخار بوسنی در خاک ش لذتبخش بود.

درست است که آنها همه کار کردند تا در خاک خودشان قهرمان شوند اما ایران اجازه نداد.

جز این نبود. سردارور بازی ست دوم وقتی دو تیم ۲۵-۲۵ مساوی بودند، درنهایت بی انصافی کارت قرمز به سرمربی ما داد. آنها همه کار کردند تا قهرمانی به بوسنی برسد اما قهرمانی قسمت ما بود. بالاخره بی عدالتی جایی متوقف می‌شود.

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 166
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 75
 • ناشناس IR ۰۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  باعث افتخارید امیدوارم همیشه بدرخشید
  • فرهاد کوه کن IR ۱۶:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   60 3
   اول بگم که واقعا برترین تیم گروهی ایران والیبال نشستشه و ما بهتون افتخار میکنیم.ولی بهتره اسمی از کشتی نمی آوردی،باور کن۹۵%جامعه کشتی حق و حقوق کافی نمیگیرن.حالا بجز قهرمانای جهان و المپیک که اونم امسال یه کم دستمزدشون تو لیگ رفت بالا. من خودم کشتیگیرم و هفته ای سه جلسه نونهالان شهرمو تمرین میدم با ماهی۱و۲۰۰.فقط بخاطر دل خودم. البته من معلمم و خرجم از معلمی در میاد نگید پس چطوری زنده میمونی😂😂به هر حال حق دارید گله کنید چون قهرمان المپیکید و پرافتخار.کاش به همه برسن
  • عبدالسلام کریم زاده IR ۱۷:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   24 93
   واقعا این تیم بهمراه مربی که عذر بدترازگناه ازخود در می آورد کمال بی معرفتی ونامردی رادرحق ایران ومردم ایران کردند..بله اولا بقول دوستمان بلد نبودن سرود ملی عذر بدتر از گناه است وبرفرض درست بودن این فرضیه نافرجام چرا مثل بز سرهایشان را پائین انداختند!؟چراحداقل زیرلب مثل کلاس اولی ها لبهایشان را باسرود ملی بحرکت در نیاوردندتا نشان دهند که دوستدار مردم ایران وکشورشانند!؟خاک برسرشان که لایق تیم ملی نیستند غرور ملت ایران راشکستند .درتاریخ جهان سابقه چنین بی احترامی ازطرف هیچ تیمی به کشور ومردمشان سابقه نداشته بازهم خاکستر برسرشان که حیف خاک است برسراین پست فطرتان ریخته شود خاک کشور حرمت دارد واین افرا د بی حرمت ترینهای روزگارند.قهرمانیشان بخورد توی سرشان وارزانی خود ودشمنان ایران
  • ... IR ۱۸:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   19 4
   آقای داوود علیپوریان عزیز ما قدردان زحمات شما هستیم ولی بدون بی‌عرضگی از رئیس فدراسیونتونه نه وزیر ابله ورزش. اوست که باید حق شما رو بگیره، بیمه‌تون کنه و پیگیر پاداش برابر براتون باشه. چشم‌انتظار استقبال وزیر ورزش و دیگر مسئولین هم نباش. دنبال حق و حقوق و پاداشت باش. تبریک یه مسئول به هیچ دردی نمیخوره. مهم تامین آینده شماست. به قول لرها: اومدن قدمشون سر چشم، نیومدن قدمشون سر جعده!! پول پله‌تون برسه کافیه. قابل توجه آقای کوهکن که این چیزا رو معمولا نمی‌بینه و الان اومده خودشو قانع نشون میده. همه که مثل تو دو شغله نیستن شیرفرهاد برره. ظاهرا این چیزا از نظر شما مطالبه‌گری نیست، زیاده‌خواهیه. حقوق ماهیانه ۱۰۶۹۰۰۰ تومان واقعا خجالت‌آوره. حالا اگه حرفی داری بزن. توقع داری با اینگونه حمایتها پرچم ایرانو ببرن بالا برات. فقط خوبه اینجا رنگی بودنتو نشون ندادی.
  • فرهاد کوه کن IR ۲۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   12 3
   آقای سه نقطه چون اسم نداری و منو شیرفرهادبرره خطاب کردی منم خرزو خان خطابت میکنم.اول باید بگم با همه حرفات موافقم و حرفات حقه و دلیل ناراحتی شما از خودمو نفهمیدم. ولی باید بهت بگم من دو شغله نیستم معلمی شغلمه و مربیگری عشقمه.
  • ع.شرقی FI ۱۸:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
   3 0
   اون کارشون قابل تحسین بود ...اما ایکاش دسته جمعی انصراف میدادن...
 • احمد IR ۰۸:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  با تمام احترام وکمال تشکر از زحمات شما برای کشور عزیزمون باید عرض کنم نخواندن سرود جمهوری اسلامی ایران در اوردگاه جهانی بدلیل اینکه بعضی ها سرود را خفظ نبودند عذر بدتر از گناه است. لطفاً برای توجیه کار ناپسندتان دروغ متوسل نشوید
  • ساحل IR ۱۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   71 70
   دقیقا همینطوره. یعنی نمیتونستن سرود رو قبلش حفظ کنن؟! این چه دلیل زشتیه آخه!
  • علی IR ۱۳:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   74 68
   سالهای قبل حفظ بودند، یک دفعه فراموشی گرفتن؟ اینا میشه عذر بدتر از گناه
  • انسان IR ۱۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   65 11
   داداش یه راستگو پیدا کن بعد به تیم ملی گیر بده.
  • مجمد IR ۱۴:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   51 15
   واقعا رسانه ملی برای این باغیرتا کم گذاشت دم همشون گرم.
  • زهراهاشملو HK ۲۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   18 6
   شما هم لطفن داغی دیگه بر داغ دل این عزیزان نذارید خیلی توجه بهشون شده اصلن بی عدالتی در حقشون نشده ؟ کاش جای این عزیزان بودی ودرد شو میچشیدی واز سر شکم سیری حرف نمیزدی ..برای شما متاسفم با این ادبیات سخیف ..
  • ناشناس IR ۱۶:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
   4 0
   افرین برشما که چه بلد بودین وچه بلد نبودین مهم خودتونین که درخشیدین
 • محمد IR ۰۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  چرا موقع پخش سرود سرتان پایین بود آیا این سرود خجالت آور بود
  • ف IR ۱۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   خودت بهتر میدونی هست یا نیست.ساندیس خجالت آور است.
  • خشایار IR ۱۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
   6 5
   قابل ستایش هستن❤️❤️
 • علی IR ۰۹:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  چرا کار باارزشتان رو بی ارزش کردید کار شما غیر از بی احترامی به کشور و نظام چیز دیگه ای بود؟ از شما انتظار چنین کاری نمیرفت
 • ناشناس IR ۰۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  آفرین به همت و تلاش شما عزیزان ،ایشالله که مسئولین به خودشون بیایند و آنجور که شایسته شما قهرمانان هست رفتار کنند.
 • سارا IR ۰۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  دمتون گرم. همینکه سرود نخوندید ثابت کزدید ک چقد باشرفید
  • ناشناس IR ۱۰:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   خجالت بکش با این طرز فکرت واقعا که با وجود شماها نیاز به دشمن نیست
  • تینا IR ۱۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   80 97
   خبر ورزشی جان مادرت همین یه کامنتو منتشر کن دیگه کامنت نمیزارم تورو خدا همین یه بارررررر. سارا خانم فک کنم ریشت مال مغولستانه که انقدر از این مملکت و سرود ملیش عقده داری برگرد به اصلت
  • محمود IR ۱۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   سارا خانم ، به نظر شما هر شخصی به سرود و پرچم کشورش بی اعتنایی کند با شرف است ؟!!! ممنون که شرف را معنی نمودید.
  • مهدی IR ۱۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   43 21
   اندکی تفکر
  • عباس علمدار US ۱۴:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   58 37
   در جواب دوستانی که از سارا ایراد گرفتن چرا از نخوندن سرود خوشحال شده ، باید عرض کنم سرود تیم ملی یا سرود جمهوری اسلامی ، مرد معترض دیده نمی‌شوند و تعدادشان هم از شما خیلی بیشتره
  • ناشناس IR ۱۷:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   34 12
   خدا رو شکر که معنی با شرف و بیشرف و باغیرت و بی غیرت رو عوض کردید وگرنه اصلا حرفتون معنی دار نمیشد....
 • ایرانی IR ۰۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  آفرین به شرف و غیرتتون واقعا ایرانی هستید و آریایی غیرتتان پلینده و راهتان هموار تا فتح قله های بعدی افتخار مردان مرد ایران زمین
  • تینا IR ۱۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   36 99
   واقعا ایرانی هستند؟ ظاهرا اهل مطالعه نیستی وگرنه اریایی اصیل سردار سلیمانی بود که از قوم بزرگ بختیاری بودن علیمردان خان و بی بی مریم حیف حیف حیف از این خبر ورزشی بی انصاف که انقد این نظرات توهین امیز به پرچم و سرود ملی رو منتشر میکنه بعد دو کلام که به علی کریمی میگن رو منتشر نمیکنه
 • زندگی IR ۰۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  دست تک تکتون رو میبوسیم همتون زحمت کشیدید اگه سرود رو نخوندید دلیلش اعتراض به حقوق بوده، اعتراض به حق مردم بوده دمتونوگرم‌با شرف ها همیشه برنده باشید
  • الهام IR ۰۹:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
   18 32
   اگه برای اعتراض به حقوقاشون بوده خب کلا نمیومدن بازی نه اینکه طوری رفتارکنن که دل دشمنو شادکنن و دل رهبر ومردمو خون کنن.یه کم عقلشونو بکار مینداختن بعد ...
 • مهتاب IR ۱۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  بچه ابتدایی هم سرود ملی رو بلد هست.. این چه بهانه ای هست برای کار احمقانه تون.. مدال در برابر زیر پاگذاشتن ارزشهای ملی هیچ ارزشی نداره.. وقتی خودتون رو عقل کل می‌دونستید و سرود ملی رو نمیخوندید فکر عواقبش رو‌نکردید؟!چقدر پرتوقع !! خیلی هم کار خوبی کردن مسئولان که نیومدن ..
 • الهام IR ۱۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  قطعا نتیجه بی‌احترامی به پرچم ملی و هویت ایران رو خوهند دید اون از شکست مفتضحانه تیم بسکتبال اینم از بازی تیم ملی فوتبال با تونس
  • شریفی IR ۱۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   80 23
   شما برو به مسولین یا نماینده مجلس بگو سرود ملی کشور بخون والله اگه بلد باشن بخونن بعد میاد به بازیکن تیم ملی میگه چرا نخوندی
 • حسین IR ۱۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  واایبال نشسته واقعا همیشه مدال آوربوده مهم مردم هستند که براتون احترام قایلند صداوسیما وبقیه مافیا که ورزش را سیاسی می بینندوقتی به تیم شما بی توجهی میکنند بی ارزشی خودشون رامیرسونن
 • ز IR ۱۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  زنده با. ایرانی. پاینده وسر بلند باد ایران
 • محمد IR ۱۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  هر دلیلی که بوده دلیل نمیشه تمام ....باید قاطعانه برخورد شود تمام
  • M IR ۱۸:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   27 6
   باشه فقط چون تو گفتی
 • ایرانی GB ۱۱:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  اتفاقا خیلی خوب شد که مسئولان به استقبال نیامدند چون اونوقت شما این همه محبوب قابل‌ ستايش نبودید درود بر شما قهرمانان ملی ایران زمین
 • علی IR ۱۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  ما نه قهرمانی شما رو مبخواهیم نه بی احترامی به سرود و پرچم کشورمان را .
 • فرانک IR ۱۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  سرود ملی را بلد نبودید ؟واقعا مسخرس چه بهانه ی کودکانه ای!
 • م IR ۱۱:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  با سلام وخدا قوت به تیم والیبال نشسته کشور متاسفم برای سجادی که خود از خانواده ورزشی هست ولی بی مبلاتی می‌کند. اینها باعث عقده های روانی می‌شود که کم کم از جایی به حق سر بیرون می‌آورد ودشمن از اون سو استفاده می‌کند. چرا این سهل انگاری تمامی ندارد تا آب به آسیاب دشمن نریزیم .کی باید بخود بیاییم .چرا کشورهایی که یک ده ثروت کشور ما را ندارند ولی همه چیزشون بجاست دیگر چه وقت باید بخودمان بیاییم .درد است درد
 • ایرانی IR ۱۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  همه حرفهایی که زدید درست فقط فوتبال و کشتی شدند رشته هایی ورزشی و از پول بیت المال هار شدن اما این دلیل محکمه پسندی نیست برای نخواندن سرود و توهین به پرچم مثل ابن میمونه که به هویت خودت توهین کنی پرچم هر کشوری نشان هویت هر شخص هست شما زیر سایه این پرچم و سرود در دنیا شناخته می‌شید زنده باد ایران و پرچم پر افتخار جمهوری اسلامی ایران
 • سعید NL ۱۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  شما رفتید که والیبال بازی کنید و بازی کردید و قهرمان هم شدید.شما گروه سرود کُر که نبودید.دمتان گرم.موفق و پاینده باشید.
 • پرسپولیس IR ۱۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  دمتون گرم، از بازی زیبا و غیرتمندانه تون در زمین تیم میزبان و اون جو سنگین لذت بردم. ان شاءالله همیشه همینجور پر قدرت و پرانرژی ظاهرشوید و مسئولین هم به خودشون بیایند و قدر شما را بدونند. شمــــــــــــــــــــــــا بی نظیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــرید.
 • ساری IR ۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  چرا چرت میگی کی هست که سرود ملی بلد نباشه سرود به این سادگی خوشم میاد برا هر چیزی دلیل ساختگی میارید
 • علی IR ۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  این قهرمانی بدرد خودتون میخوره .طلبکار هم شدید
 • محمد اس اسی IR ۱۲:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  خاک پای همه شما قهرمانان و پهلوانان واقعی والیبال نشسته هستم،شما ‌که شرافت و مردانگی رو معنا کردین،دمتون گرم
 • جوان IR ۱۲:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  یک دروغ بهتری بلد نبودی سرود رو‌که کلاس اولی دبستان حفظه حالا اگه بلد نبودند همخوانی که میتونستن افتخار فقط درنتیجه مسابقات نیست زمانی هم کنیم زمانی که یک ایرانی درمقابل حریف اسرائیلی حاضر نمیشه ونتجه رو واگذار میکنه اونم افتخار ایرانه
 • سمیرا IR ۱۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  خدا قوت دست مریزاد واقعا🙏ولی این حرف که اونایی که بلد بودن سرود خوندن، اونایی که بلد نبودن نخوندن یعنی چی؟!!! شما که به قول خودتون اکثر بازیکنان تون عنوان دارن و چند دوره قهرمانی کسب کردین پس تا حالا بارها با پخش سرود ملی مواجه شدین، بر فرض نزدیک به محال که بعضی از بازیکنان بلد نبودن، نباید تو این همه سال میرفتین یاد میگرفتین؟!! کاش این توجیه کودکانه رو نمی کردید! شاید دلیل اینکه استقبال شایسته ای ازتون نشد رفتار غلط تون بود! متاسفانه شما با نخوندن سرود ملی تو صحنه ی جهانی تک تک مردم ایران رو تحقیر کردین😔
 • ایرانی خسته IR ۱۳:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  اصلا خودتان را ناراحت نکنید .سرود ملی فدای یک تار موی شما...اگر مردم راضی و خوشحال نباشند سرود و پرچم ارزشی ندارد .وجود مردم است که به سرود یا پرچم ارزش میبخشد
  • کاربر IR ۲۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   11 25
   فکر کنم برعکس گفتیا معمولا پرچم و سرود و حتی اسم و تاریخ یه کشوری به مردمش ارزش میده اینجوری که میگی هر بی شرف و بی وطنی میتونه پرچم آتیش بزنه و هر توهینی خواست بکنه
 • مجید IR ۱۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  پهلوان باشید تا قهرمان..سرود ملی کشورهویت ماست ماباسرود مان زنده هستیم
 • مدافع حق IR ۱۳:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  به زبان آوردن نام شهیدان وطن لیاقت میخواد که جز از مردان باغیرت برنیاد .
 • Ali FI ۱۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  درود به شرف و غیرقانونی تا اوضاع اینطوره هیچوقت سرود نخونید
 • مدافع حق IR ۱۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  قهرمان کسی است که به خاک وطنش بی احترامی نکند .بعضی از اینا خودخواهی را به قهرمانی ترجیح میدهند.
 • سعید IR ۱۳:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  بی شرف تر از شما ندیدم . شمایی که به سرود ملی پرچمت بی احترامی می کنی ، بویی از شرف و انسانیت نبردی! شما اگه هیچ مقامی هم نمی آوردید ولی به نظام و مملکتت احترام می گذاشتید، عزیز ما بودید ولی اگر صد مدال طلا هم بیاورید و آبروی کشورتون رو به بازی بگیرید پشیزی ارزش ندارد.
 • رضا IR ۱۳:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  مابرای این کشوروپرچم هزاران شهید دادیم حالاشماره رو علی کریمی وطن فروش که ویرایش یابهتربگویم کاخش ملیارد هاتومان ارزش دارد
  • فاطمه IR ۱۵:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   44 11
   بله ما شهید دادیم تا اوضاع مملکتمون این نشه .شهیدان خودشونو فدا کردن تا نسلای بعدشون مفتخر زندگی کنن نه در فلاکت؟ از چی از کی دفاع میکنین از ظلم وظالم؟ نمبینین از دین گرفته تا خون شهدا... چجوری دارن ازش بهره برداری سیاسی میکنن؟ کارشون شده همین تا یجا کم میارن از اینا مایه میزارن و عواطف مردمو جریحه میکنن
  • احمد کاظمی RU ۱۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   4 19
   فاطمه خانوم وصیت نامه شهدا رو خوندین؟ با این صحبتا به شعور شهدا مون توهین میکنم
  • احمد کاظمی IR ۱۸:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   4 19
   فاطمه خانوم وصیت نامه شهدا رو خوندین؟ با این صحبتا به شعور شهدا مون توهین میکنم
  • احمد کاظمی IR ۱۹:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   1 32
   فاطمه خانوم وصیت نامه شهدا رو خوندین؟ با این صحبتا به شعور شهدا مون توهین میکنم
 • Ali IR ۱۳:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  شما توی ایران نبودید؟ بچه ابتدایی سرود ملی بلده توی مدرسه حفظ میشه از بس میخونه بعد عذر بدتر از گناه؟؟ بلد نبودند؟؟! دفعات قبلی بلد بودند و الان بلد نبودند؟؟ سرشان پایینه هم حتما گردنشون درد میکنه !! عزت ی کشورو میارید پایین انتظار نداشته باشید خارجی ها برامون شیر نشن
 • م IR ۱۴:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  کسی ک سرود ملی کشورش رو بلد نیست توی تیم ملی چه غلطی می‌کنه ، کسی که سرود ملی کشورش رو بی ارزش می‌کنه توقع پاداش از بیت المال رو نداشته باشه ، فقط پول این کشور براتون مهمه نه آبروی کشور
  • من IR ۱۶:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   39 5
   درست میفرمایید. بیت المال جاش تو جیب آقازاده هاست!!!
 • یوسف NL ۱۴:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  مادیگه به دشمن هیچ نیازی نداریم آب در کوزه وماتشنه لبان میگردیم.ورزشکاری که باپول این مملکت به مسابقات اعزام میشه وبه سرودملی کشوربی احترامی میکنه قابل گذشت نیست آگه اعتراض داریدمسابقه ندید.
 • حسین IR ۱۴:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  با همین پرچم و مردمش ب اینجا رسیدی حالا لال شدید بلد نیستید بخوند مایه ننگید ن افتخار برید قوانین بی احترام ب پرچم کشورهایی دیگه رو بخونید ببینید چه مجازاتی داره
 • سعید IR ۱۴:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  اینکه تیم ملی قهرمان جهان شود خیلی با ارزش است اما این ارزش زمانی نمود میکند که به پرچم وسرود ملی کشورت احترام بگذاری . نا رضایتی از هرنوع ازقبیل مشکلات اقتصادی وغیرو قبول ولی هر ورزشکاری که به رویدادهای بین المللی ازکشوری اعزام میشود نماینده وسفیر آن کشور و باید به پرچم وسرود ملی و قوانین آن کشور احترام کامل را بگذارد والسلام .
 • بهاره IR ۱۴:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  اقایون والیبال نشسته قهرمانیتون مبارک انشاا.. همیشه روی سکوی قهرمانی ولی اینو نمیفهمم شما که میگید چند پاراالمپیک طلا گرفتین تو قهرمانی جهان هم طلا گرفتین و قهرمان شدید ینی سرود ملی رو هنوز حفظ نیستید مگه میشه ورزشکار بودو سرود ملی رو بلد نبود
 • حسین IR ۱۵:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  نخوندن سرودملی،اینجورآرامش ازتون میگیره،همانطورکه نخوندنتون آرامش آزما گرفت،بابیگانگان همراهی میکنیداین کارشماکمترازترورنیس
 • محدثه IR ۱۵:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  قهرمان واقعی فقط شهدا هستن....خوندن سرودی که اسم شهدا توش اومده لیاقت میخواد که شما نداشتید....ببینید وقتی یه شهید تازه تفحص شده میاد بعد ۴۰ سال مردم چطوری میرن استقبال....به شهدا احترام میذاشتید خود مردم میومدن استقبالتون
 • علی US ۱۵:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  شمایی که سرود ملی رو نخوندین باید ممتظر باشید اینهایی که اینجا بهتون میگن آفرین و غیرتمند بیان استقبالتون . اینها هم که همشون فیک هستن، پشت هر ۱۰۰۰۰ تا اکانتشون یکنفر نشسته تو آلبانی ،واسه همینه که هیچکس نمیاد
 • عباس IR ۱۵:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  خداقوت بهمتون دمتون گرم اما ازنخوندن سرود دلگیریم حق باشماست کوتاهی قصور مسولین قبول نیست ولی چطور مسابقات دیگه سرود خوندید اما اینجا نه !سرود وقتی پخش شد حتی زبانها دیگه متوجه میشن پس نگو بلد نبودن
  • علی IR ۱۸:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   9 13
   بچه بازی میدید۲۰سال کاپیتان بودی یکساعت وقت گذاشته بودی وسرودملیت رایادگرفته بودی برو خودتی بچه کجایی
 • محمد IR ۱۵:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  دست همتون بوسیدن داره انشاا... همیشه پیروز و سربلند باشید
 • نام IR ۱۵:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  کاری که کردید اصلا قابل توجیه نیست بی احترامی به پرچم و سرود ملی گناهی نابخشودنی است و توجیه هم عذر بدتر از گناه.
 • سیده IR ۱۶:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  باسلام و تبریک پیروزی ارزشمندتان. این عدم مدیریت درست متاسفانه باعث دلسردی میشه ولی نخواندن سرود ملی در دنیا دودش رو به چشم خودمون میبره. و با این اعتراض اصلا مشکلات حل که نمیشه هیچ باعث خوشحالی دشمنان میشه .باید فضایی ایجاد بشه که مسائل رو حل کرد نه صورت مسئله رو پاک کرد و یا گاهی با کارهای نادرست دشمنان رو دلشاد .خدا خودش شرایط رو درست کنه و مدیران رو بیدار
 • محمد IR ۱۶:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  بدید تک تک شونو اعدام کنند،حمایت از دشمن
  • عه IR ۱۹:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
   3 0
   😂😂😂
 • اردنک IR ۱۷:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  ورزشکاران عزیزمون بخاطرهمدردی بامردم بیگناهی که کشته شدن سرودملی رو نخوندن واقعا کار بزرگی کردن درود به شرف وغیرتتون حالا شما بخاطری که ضایع نشین هر دلیلی دوست دارین بیارین
 • محمد رضا سمنانی IR ۱۷:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  آفرین خسته نباشید ولی اگه بودید دفعه ی دیگه حتمن سرود را حفظ باشید و زمزمه کنید راستگو باشید مدیران ورزشی هم منصف باشند و حق و حقوق مکفی و در خور به همه ورزشکاران بدهند عادلانه و غیر ظالمانه
 • عسگری IR ۱۸:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  سرتون سلامت. خدا قوت قهرمانان. بی انصافها همیشه و همه جا بی انصافی میکنند.
 • منصوری IR ۱۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  نخواستیم بازی کسی که به ملیت ما توهین کند
 • یک ایرانی IR ۱۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  دمتون گرم دست مریزاد تبعیض توی ایران اونقدر هست که گفتن نداره اگر بخوان به شماها پول بدن اون وقت چی برای اختلاسگرها وآقازاده هاشون میمونه همیشه قهرمان بمانید درود برشما
 • کوروش IR ۱۹:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  تیم ملی که نمیشه اسمشو گذاشت اگه ملی بود درکنارمردم بود نه اینکه خودشو بخاطر خودشیرینی بفروشه تیم ملی یعنی علی دائی علی کریمی کریم باقری نکونام ومجیدی برومند ووووووونه روزبه و بیراندوندوبقیه تیم میلی شرفتونو ارزون فروختید
 • زهرا IR ۲۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  چرا همه به دروغ از کار خود دفاع می کنن مگه میشه سرود ملی رو بلد نبود مادر بی سواد من بلده
 • ناشناس IR ۲۱:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  واقعا باعث افتخار ما مردم هستین ..حرفهای شما واقعا درسته چون در این چند سال ندیدیم از بازیکنان تیم والیبال نشسته تقدیر شود پس باید به آنها حق بدهیم به خاطر گلایه هایشان مخصوصا با این حقوق ناچیز ...ای کاش این تبعیض در جامعه ورزشی برداشته شود
 • منصف IR ۲۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۶
  متأسفانه همه به جون هم افتادید و آب در آسیاب دشمن می‌ریزید اصل پخش کردن بخشی از سرود، شیطنت رسانه ای هست و اون هم سرود اول قبل از مسابقه! اکثر قهرمانان می‌دونن که لحظه قبل از مسابقه ورزشکاران درگیر ذهنی شدیدی برای تمرکز بر مسابقه دارند و اتفاقا من هر دو سرود را دیدم اولی رو حتی بوسنیایی ها هم خیلی نخوندند دومی و لحظه بالارفتن پرچم و اهدای جوایز همه خواندند ولی متأسفانه دشمن فقط اون سرود اولی رو نشون می‌ده این تحلیل های بعضی ها که بچه های والیبال نشسته ایران شرف ندارن و طرفدار اغتشاش و ... هستند کاملاً غلط و جانبدارانه است ولی قبول دارم که از این تیم پر افتخار توقع می‌رود بیش از این حواسشون به جزییات باشه تا بهانه‌ای دست دشمن و خناثان ندهند به امید پیروزیهای بیشتر
 • سلام IR ۰۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  ورزشکاران دست ب دست هم داده اند جهت نابودی ایران و این نابخشودنی است
 • من IR ۰۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  هرچند حق باشماست اما بی اعتنایی به پرچمو سرود ملی به هیچ وجه مورد قبول نیست شما جور دیگه باید حق خوتون بگیرید برای این پرچم خون ها ریخته شده وما اجازه نمیدیم به هر بهانه ای به پرچم وسرودملی توهین بشه
 • امین IR ۰۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  اینقدر کج فهم بدفهم داریم که دشمن بیرونی لازم نیست مرده حسابی به کسی که به سرود ملیش و پرچم بی اعتنا باشه بش میگی باشرف اریایی باشرف اریایی برا پرچمش جونش رو مبده. امان از جهل ونافهمی
 • طیب اردوغان IR ۰۶:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  احتمالاً هیچکدام از هم تیمی های والیبال نشسته با ارتباطات وارد تیم ملی نشدند در غیر اینصورت فرمایش رهبر بی نتیجه نمیشد. وزیر وررش هم اگر از ورزش اطلاع داشت موظف بود که به استقبالتان بیاید چه کنیم که وزیر وزنشه
 • م IR ۰۸:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  سرود ملی از خود ملت مهمتره ؟ تیم ملی افتخار آفرینه اونوقت یه عده بیسواد دارن به اعضای تیم ملی توهین میکنند که سرود ملی نخواندند وای به حال ما که حالا حالا ها جاداریم برای خفت3
 • ساعی IR ۰۹:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  سلام و خسته نباشید. قهرمانی تان مبارک است. اما اصلا شیرین و دلچسب نبود. نه قهرمانی والیبال نشسته، نه فوتبال ساحلی، نه کشتی؛ چون کاملا معلوم بود شما فقط برای کسب عنوان رفته بودید نه برای دفاع از غیرت و اقتدار کشور عزیزمان ایران، ما از شما ورزشکاران در محافل ورزشی و مسابقات اول عزت و اقتدار و غیرت میخواهیم بعد عنوان مطمئن باشید اینها باشد مقام قهرمانی خود به خود بدست میآید. از الان معلوم است فوتبالیست ها در جام جهانی بدتر از شما عمل می کنند. چون این روزها خیلی ...
 • علی IR ۰۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  شما ابتدا از خطای بزرگی که کردید حرف بزنید و در این برهه عمل شنیع و خیانت بار است لذا مسولین هم حق دارند چون باید در این مورد مهم جوابگو شوند ضمنا شما نماینده ایران بودید و هزینه ای که خرج شما می‌شود برای نمایان نمودن نام کشور در جمع جهانیان است در قبال عمل خطایی که انجام دادید حتما باید پاسخگو باشید چون از جیب کشور بر ضد کشور تبلیغ کردید که دو لمپن خارج نشین از شما راضی باشند شما قبل از اعزام میبایست مخالفان را همراه نمیبردی هر چند از وظایف بود که ورزش را در امور سیاسی دخالت ندید هر چند باید تبعیض پرداخت باید در ورزش برداشته شود و این روال تغییر کلی کند که بیک فوتبال لیست درآمد میلیاردی داشته باشد و درورزشهای دیگر حتی پول خرید سوغات برای فرزندان به شما ندهند اما نخواندن سرود گناه دیگری است.....
 • فاطمه IR ۱۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  شما به انقلاب شکوهمند اسلامی و خون شهدا احترام نگذاشتید، چطور انتظار داشتید متولیان حافظ انقلاب و خون شهدا به شما احترام بگذارند. اصلا اگر جمهوری اسلامی نبود، احتمالا شما در این جایگاه نبودید.
 • رضا IR ۱۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  در اصل ورزشکار حرفه ای اینا هستن اینکه امثال علی آقا کریمی دارن این بار رو به دوش میکشن اونم در حالی که صرفا تخصص و تجربه ورزشی فقط دارن، نشون میده حزب و سیاستمدار نداریم
 • یک جانبازجنگ تحمیلی IR ۱۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  وزیربی کفایت ورزش بایداستیضاح ویا برکنارشود.
 • هادی IR ۱۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  قهرمانی شما خوبه ، مردم و مسئولین هم باید قدر دان باشند امااااااا... کسی که به کشور ش بی احترامی کنه توقع احترام نباید داشته باشه
 • ولی IR ۱۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  من ضمن ارادت به شما عزیزان و این که شما غرور ملی ما و غیرتمند هستید شکی ندارم ولی اعتراض روش دارد در هیچ جا و هیچ زمانی بی احترامی به پرچم و سرود ملی پذیرفته نیست نیست
 • پارسا IR ۱۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  تا اینجا دمت گرم که بالا کشیدی تیم رو ولی خب حیف نیس برو یک تیم خارجی سرمربی شو
 • مجید IR ۱۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  الان همین خبرنگاری که با بچه ها مصاحبه کرد نزد وزیر برود چند تا سوال دارم از طرف من از وزیر سوال کند یک چرا باید فکر کنیم با این همه بی توجهی نباید بچه ها پناهنده کشور دیگر بشوند دوم دلیلی دلگرمی بچه های تیم کدام قدم مثبت وزیر بوده هزاران سوال دیگر هست بی جواب میماند
 • علی IR ۱۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  انسان اگر مشکلی در خانه داشته باشد اون مشکل رو تو خونه خودش حل میکنه نه تو خانه همسایه،شما ضربه بین المللی به آبروی ایران زدید و بی احترامی حقتون هستش
 • سید IR ۱۴:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  سلام، وقتی یک روحانی قسم جلاله میخورد که در امد از هر رشته ورزشی حرام است، چگونه انتظار دارید به استقبال شما و یا حمایت شما بیایند بهر حال نخواندن یک سرود نه اغتشاش بوده نه خرابکاری فقط یک عمل اعتراضی سنبلیک بوده آنهایی که اینهمه روی چنین موضوعاتی حساس هستند چه خوب بود در برابر بی‌عدالتی‌های اجتماعی و اختلاس های کلان و بی توجه به خواستهای بحق اکثریت جامعه نیز حساس بودند به امید بروزرسانی افکار حاکمان و سر افرازی و پیشرفت مملکت آریایی
 • الهه IR ۱۵:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  شما میگی خبر نگاران منو نمیشناسن بعد میگی بازیکنان سرود ملی رو بلد نبودن مگه اونا تو همین مدرسه های ایران درس نخوندن
 • ایرانی IR ۱۵:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  دورود بر تیم والیبال نشسته ایران که پرچم سه رنگ ایران عزیز را به اعتزاز در آوردند . بعضی مسئولین دانسته و ندانسته با اعمال تبعض بین ورزشکاران ، باعث بی عدالتی و ایجاد نارضایتی بین عزیزان زحمت کش می شوند . باید پاسخگو باشند ‌.‌نمایندگان مجلس باید از آنها بخواهند که روش خود را اصلاح کنند و برخورد لازم صورت بگیرند . و اما از شما عزیزان ورزشکار تمنا دارم که سرود کشور را تمرین کنید تا بهانه دست بیگانان و خودیهای بدتر از بیگانه ندهید . مخصوصاً در شرایط حساس کنونی که وحدت بین همه هم وطنان واجب است . زنده باد ایران عزیز . تندرست و شاد باشید .
 • فاطمه دارابی IR ۱۵:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  این پیروزی مبارکتون باشه ، من که هنگام پخش سرود ملی تو تلویزیون بی احترامی ندیدم چون قبلاً هم بعضی ها می‌خواندند و بعضی ها نمیخوندند افراد فرصت طلب همیشه منتظر تفرقه هستند بهتر بود از همان روز اول به این فرصت طلب ها اعتراض می‌کردید . اون سجده ای که شما رو آرم پرچم انجام دادید خدا می‌دونه چقدر خوشحالمان کرد بعد از این همه کشتن جوانان ، که توسط اغتشاشگران به رهبری شبکه‌های معاند انجام دادندو دقیقا بعد از حواشی که از سمت فوتبال ساحلی تو کشور پیچید . مرحمی بود روی زخم که دهن باز کرده.و خدا می‌دونه اگر سجده نمی‌کردید فرصت طلب ها چه برنامه‌ای برای شما تدارک دیده بودند .
 • ب IR ۱۶:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  اینهمه به ما بی توجهی و بی احترامی میکنن بازم میروید تیم ملی قهرمان می شوید. برای احترام به خودتون یک بار نروید تیم ملی
 • ب IR ۱۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  تیم ملی باعث شرم ملت ایران هست بماند نون به نرخ روز خورها واستون سوت بلبلی میزنن بماند این تیم که امسال رفته رقابت یکی از منفور ترین تیم‌های ایرانی هست
 • رویا حسنی IR ۱۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  مگر این تیم نمیدونست الان دشمن منتظر بهانه است پس مسائل حاشیه ای بعد از ایران امدن حل میکردن نع با فرصت دادن به دست اشوبگرها و خوشحالی دشمن باید سرود اجرا میشد پس این تیم با نخوندن سرود که مهمترین قسمت بود ثابت کرد خائن به شهدا
 • اسلام IR ۱۹:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  وقت استیضاح وزیرورزش رسیده،نه؟
 • یامهدی IR ۱۹:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  خدا روشکر هم رهبر قدر شما رومی دونه هم مردم عزیز ایران اونایی که درحق شما کوتاهی می کنند مطمئن باشید یه روزی درحق خودیا فرزندانشون کوتاهی خواهدشد
 • درسا IR ۲۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  باید پاداش فردی که سرود کشورش رو نخونده رو پرداخت نکنند
 • درسا IR ۲۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  باید پاداش فردی که سرود کشورش رو نخونده رو پرداخت نکنند
 • سالاری IR ۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  دورود بر هر تیمی که برای کشور و ملتش سر تعظیم فرود می آورد و دشمن شادکن نشده و بر روی ریل شبکه سعودی اینترنشنال و انگلیسی BBC حرکت نمی کند.
 • محمد IR ۲۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  دمتون گرم اسم ایران ردابالا نگه داشتید دمتون گرن بقیش، درست میشه فقط اینا با گازویل کار میکنند یکم دور را میافتند
 • ایرانی IR ۲۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  خیلی جالبه هم خدا رو می خواید هم خرما.اگه با ایران مشکل میدارید خوب نمی رفتید. این در هر کشوری جرمه. به غیر از کشور ما
 • ایرانی IR ۲۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  خیلی جالبه هم خدا رو می خواید هم خرما.اگه با ایران مشکل میدارید خوب نمی رفتید. این در هر کشوری جرمه. به غیر از کشور ما
 • ایرانی IR ۲۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  خیلی جالبه هم خدا رو می خواید هم خرما.اگه با ایران مشکل میدارید خوب نمی رفتید. این در هر کشوری جرمه. به غیر از کشور ما
 • مجید IR ۲۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۷
  از کسانی که یک سرود رو نمیتونن حفظ کنن تحلیل مسائل و فهمیدن قبح این کار در جامعه جهانی رو انتظار نمیشه داشت
 • غلامرضا IR ۰۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  بانام خدای بخشنده ومهربان باسلام واحترام خلاصه عرض کنم احتزازپرچم درمسابقات جهان رسم بوده واحرازهویت هرکشوری باورزش کارواعضای تیم بابلندکردن پرچم رسمی مرسوم است ودارای هیجان قدرت واقتدارواحساس بخصوصی میباشدواین برای ما ماایرانیان همیشه درهمه مسابقات داخلی وخارجی مایه افتخاروسربلندی بوده ، هست وخواهدبود.ارادتمندهمه ورزشکاران ایرانی درقطروورزشدوستان ایرانی درداخل کشور.
 • حسین جمال آبادی IR ۰۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  آقای کاپیتان تیم ملی دلاور ب همه بچه ها بگو ما ملت ایران دست شما رو میبوسیم. خاک بر سر مسولانی ک قدر شما رو نمیدونن و شما بازهم باید سر حقوق و.. گلایه کنید. ولی اینم درست نیست جلو غریبه ها و خارجی ها آبروریزی کرد و سرود نخواند. فدای تک تکتون.‌ماچچچ ابدار
 • داود IR ۰۶:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  ایکاش هیچ عنوانی نمیاوردین ولی شرف خودتون رو حفظ میکردین، واقعا براتون متأسفم، پاینده باد ایران با عزت، هیچ توجیهی وجود نداره برای نخوندن سرود ملی کشورم
 • ایران IR ۰۷:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  متاسفانه دیگه همان جانبازان هم با غربی‌ها همصدا شدند،کجاست ان غیرت ایرانی بودن
 • امیر IR ۰۸:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  یکی میمرد از درد بینوایی یکی می گفت داداش زردک می خواهی
 • ط IR ۰۹:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  واقعا متاسفم شما به ایران وشهداخیانت کردید با نخواندن سرود ملی کشورمان
 • محسن IR ۰۹:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  با سلام.واقعا کاپیتان با این توجیه وقیحانه در نخواندن سرود ملی چه انتظاراتی دارد. حداقل اعتراف کن که تیمت کار زشتی کرده اند.
 • مهران IR ۱۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  ضرب و المثلی داریم که میگه هرکه خربززه می خورده باید پای لرزش هم باشه .. خربزه خوردی جووون ..همه دیدن که خوردی .نگو نخوردم
 • فرزانه۷ IR ۱۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  تیم ملی اگه از ایران رفتید باید سرود رو هم بلد باشید. خیلی ممنون از مسئولان که به استقبال شما بی وطن ها نیومدن.
 • متین IR ۱۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  دمتون گرم همین که اسم کشورمون رو بالا بردید یه دنیاست ممنونتون هستیم ان شاءالله که صدای ناراحتی شما هم شنیده بشه
 • نن IR ۱۳:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  باشه شما راست میگین.. نون به نرخ روز خور
 • SSS IR ۱۵:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  خدا میدونه تو حاشیه این جار و جنجال خواندن یا نخواندن سرود ملی که خیلی داغ شده و توجه همه رو به خودش جلب کرده،
 • اریان IR ۱۶:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  کسی که سرود ملی کشورش بلد نیست احتما رنگ پرچمش هم نمیدونه چیه. وطن فروشی شاخ و دم نداره میتونه منافقین باشن با کشتار هموطنشون یا علی کریمی ها که هرچه دارن از مردمه با بی تدبیری. هردو مزدور و منفور
 • شمیم IR ۱۷:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  متاسفانه تو کشور ما همه چیز شده فوتبال و اصلا ورزش‌های دیگه دیده نمیشه امسال ایم هندبال عنوان نایب قهرمانی آسیا شدن بعد از ۱۵رسال با اون شرایط روحی بدی که تو بحرین براشون پیش اومد مقابل عربستان . کو چیکار کردن .دریغ از ی تشکر خشک و خالی
 • شعبان IR ۱۷:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  سلام برتمامی هم میهنان عزیز،دوستانی که ازخواندن سرودملی امتناع میکنندبایدازجائی ویامسئولی دلخوری داشته باشند.وبله اعتراض نوعی حق است!امابه قیمتش،شماورزشکارانی که تابوشکنی میکنیدوقبح عملتان رابادلشکسته کردن میلیونهاهم وطن میریزیدآیاجزاین است که قاتلین سردارسلیمانی،کیان 9ساله وشهدای شاهچراغ رادانسته ویاندانسته خوشحال میکنیدوطمع دشمن رابه دست درازی به ارزشهاو...عزیزان حتی اگردرحقتان ظلم شده نبایدمنافع ملی وامنیت کشوررابازیچه عقدهاقراردادلطفاتامل کنیدسرودملی یعنی فریادوحدت
 • آریا IR ۱۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  به ستارخان میگن یک پرچم روس یا انگلیس بزن سر در خانه ات تا در پناه آن دولت باشی، و او می فرماید:" من می‌خواهم هفت دولت( یعنی سراسر گیتی) زیر بیرق ایران باشد، چگونه خودم زیر پرچم بیگانه بروم" در زمانی که حکومت قاجار و استبداد صغیر بوده و مشروطه خواهان زیر فشار و تیغ محمدعلی شاه بودند، ولی او بخاطر روز و زمونه دست از ارزش های بنیادی مانند میهن و پرچم بر نداشت، با صد افسوس چند نفر با پرچم بیگانه از جمله پیر خبیث استعمار پیام گذاشتن که آه و افسوس و دريغ و درد دارد
 • آریا IR ۱۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  راستش راه تا فرودگاه درازه و از نگاه من ، پیشواز در فرودگاه باید برای همه ی دسته های ورزشی برداشته شود، چه توپا(فوتبال) چه کشتی و... تازه این فرودگاه رفتن هم هیچ دردی را از کسی درمان نمی‌کند و تنها هزینه اش بر گرده بودجه ورزش کشور سنگينی میکند، بهتر است در جایی درون شهر این پیشواز انجام شود، روزگاری مهرآباد نزدیک بود و... امروزه حتی میهمانان سیاسی را هم در کاخ سعدآباد پیشواز می‌کنند و برا فرودگاه مقامات رده پایین تر میفرستند، مانند فرستادن وزیر به پیشواز رئیس جمهور میهمان.
 • مهدی IR ۲۰:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  به نظرم به اعتنایی به سرود مقدس کشورمون لکه ننگی ایست بر پیشانیتان و حقتون هم این که محل سگ بهتون نزاران
 • ع - ت IR ۲۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  درود بر همه ی والیبالیستهای نشسته ایران شما سرور ما هستید
 • زهرا IR ۲۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  خجالت بکش به سرود وملیت کشور بی احترامی کردی
 • اسد IR ۲۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  زحت کشیدین اما نخواندن سرود که هویت ایران است کار زشتی بود
 • ناشناس IR ۲۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  بیچاره ورزشکاران ، فقط باهاشون عکس یادگاری می‌گیرند و ازشون استفاده ابزاری می کنند.
 • وطن پرست IR ۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  بی عرضه ها یعنی راه تحقیر بهتر از این پیدا نکردین حرفم می‌زنید شما نمایندگان یه کشور بودین نه ارازلو اوباش سینه سوخته که دارین طلبکارانه حرف میزنین خانوادتون وقتی مشکلی توخانتون دارن میرن خانه همسایتون داد میزنه
 • ایرانی IR ۲۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  بازیکن تیم ملی سرودملی بلدنیست؟.
 • سلمان IR ۲۳:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  پیروزی،شما خیلی شیرین بود ولی با بی احترامی ب سرود ملی تلخش کردید..
 • بهلولی IR ۰۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  حالا الحمداله اینهمه حقوق‌بگیر بیکار تو وزارتخونه و فدراسیونها که داریم خوبه منبعد چند تا معلم سرود هم برا ورزشکارایی که ملی میشن و سرودملی بلد نیستن استخدام کنند
 • سعیدپبرصالحی IR ۰۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  سلام ودرود برشما قهرمانان همیشه سربلند
 • موری IR ۰۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  دردمردم روبه اهتزاز گذاشتید ،دمتون گرم ،،مسعولین ماازسیری زیاد نیاز به این جامها ندارند
 • هومن IR ۰۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  من نمی‌فهمم چرا اینقدر دشمن دشمن میکنید شما ها. وقتی مرگ بر این کشور و اون کشور میگید خودتون دشمن تراشی میکنید ‌‌ اینا همه کشور چرا اونا دشمن ندارن فقط ما داریم؟ اونم این همه.
 • محمد IQ ۰۳:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  داداش دمت گرم انشالله 6میشه سلامت و تندرست باشی من نظر شخصی خودم رو میدم هر انسانی اول برای کشورش میجنگه و بعد برای ملتش واقعا اگه می تونید بعد از پنج الی شش بار قهرمانی در المپیک و جهان بهتون بی توجهی میشه حقوق و پاداش نمیدن خواب تو که با این شرایط فعلی و معلولیت علف نمی تونی بدی زن و بچه بخورن پس باید یه لقمه نان جلویشان بزاری من میگم تا الان هر چی مدال برای کشور آوردی کنار بزار از این به بعد خودت و جز لژیونر بزار و برو جای دیگه بازی کن مطمئن باش انقدر بهت پول میدن که دیگه کم و کسری نداشته باشی مطمئن باش خیلی از کشور ها الان دنبال شما هستن و به وجودشان نیاز دارن من اگه جای شما بودم همین کارو میکردم
 • مهناز جعفری IR ۰۵:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  خدا قوت و ان شاالله همیشه بدرخشید ما همه به شما افتخار میکنیم دست مریزاد
 • اسلام IR ۰۶:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  جناب کاپیتان اگریک تیم باشگاهی هم بودید باید سرودملی رابلد بودید چه رسد به تیم ملی اصلا بخاطر پرچم وسرد ملیست که تیم ملی کفتند
 • Smm IR ۰۸:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  همیشه شما باعث افتخار ملت ایران بودین خدا قوت نان پدر ، شیر مادر حلالتون ❤
 • حسن یاوری جم IR ۰۹:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  حکایت گاوه نه من شیرده
 • من IR ۱۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  کسی که یه عمر در این کشور زندگی کرده ولی هنوز میگه سرود ملی اش رو بلد نبودن هر چقدر هم زحمت کشیدی و افتخار آفریدی با این حرکتتون
 • ایران IR ۱۵:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  ننگ بر شما وطن فروشان
 • سلام برحسین IR ۱۸:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  همیشه سکوت نشانه رضایت نیست گاهی اوقات سکوت بیانگر درد و رنج یک ملت میتواند باشد سلام بر بصیرت سلام بر صداقت سلام بر حسین
 • علی IR ۰۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
  درد وبلای علی کریمی بخوره توی سر مخالفاش ...
 • امیر IR ۰۷:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
  چی بگم ازدردزیاد
 • مهدی IR ۱۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۳۰
  تینا خانم عزیز من کاری به این جریان ندارم فقط به من میگی سردار سلیمانی از کی شده از طایفه اصیل ایرانی و بختیاری ؟ آخه ما تا روستا سردار سلیمانی ۱۰ کیلومتر فاصله داریم ، شاید ما هم بختیاری هستیم! مهدی از توابع کرمان
 • روانشناس اجتماعی IR ۰۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
  س.بی توجهی ب نماد ملی هر کشوری در هرجای دنیا وهر زمان دنیا توسط نااهلان،بجز عذاب و دلخوری مردم فایده دیگری ندارد.چه برسد اینکه ازطرف نمایندگان مردم باشد.هرقهرمانی وجام دوتا ارزش دارد.یک غرور ملی،و ارزش مالی،گرفتن جام زمانی افتخارداردباعث افزایش غرور ملی بشه.درغیراینصورت ارزش مالی ارزونی خودشان
 • مسلم IR ۱۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  سلام .یک قهرمان وقتی قهرمان هست که به ارزشها واعتقادات مردم ومیهن اش اولویت دهد .شما کارو تموم میکردی درست ما مردم حمایتت میکردیم جانانه ...می بینی نخواندن سرود ملی توسط شما شد ابزار کینه ورزی اهریمن ...حالا درایرانی بگردد درتاریخ ببین چقدر ایرانی گلوله خوردن ولی پرچم وبالا نگه داشتن روزاست قهرمانی اتون متاسفانه بی ارزش شد ...بدترین قسمت اش اینه که آیندگان شما راقضاوت خواهند کرد .یاحق
 • حسینی IR ۰۷:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  دشمن شادمون کردید اون مدال بی ارزشترین مدل برای ایران هست دیگه هم تلاش نکنید ارزشی نداره تازه استقبال هم می خواستید شما دشمن ایرانید نه تیم ملی ایران
 • امیر IR ۰۷:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  مرگ برملی پوشان وطن فروش مزدوربیگانگان وافسادطلبان فتنه گر ،خدای شهدای مدافع وطن دامنشان راگرفت وروسیاه ورسوا شدندوبدترین وضعیفترین تیم جام جهانی شدند.چوب خداصداندارد.خداکنه ازولزوامریکاهم هرکدام ۶گل بخورن الهی امین
 • ایرانیم IR ۱۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  افتخار می‌کنیم چه با باخت وچه با برد شما،،ما با خون شهدا هست که در هر کجا می‌درخشید انشالله غیرت وعظمت ایران وایرانی رو با سربلندی تمام به جهانیان نشون بدین وبا خواندن سرود هم دشمنان رو لال میکنید وهم دل ایرانیان رو شاد
 • کرار IR ۱۲:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  چقدربی مغزوبی ضرفیتید واقعا فکرکنید که اگر این شرایط رابرایتان جامعه ایران امروزمهیانمیکردوبقول خودتان قهرمان المپیک نشسته نشدهه بودیدودررژیم پهلوی بودید چه بودید شماراقهرمان کردایران ولی پهلوان نشدیدواهانت وبیاحترامی وسبک مغزی کردید برای شما قبل از ورودتان دشمنان ایران کف زدندوگل هم ازشما گرفتند حالاانتظارداری باایوالله وماشاالله تاج گل افتخارهم بگردنتان ملت بیاندازدودراستقبالتان هورا بکشد؟؟!!$$$0
 • محمدی IR ۲۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  هیچ توجیهی پدیرفتن نیست اگر هر گروه و قشر از شرایط ناراحت بود پرچم آتش بزنه یا سرود ملی رو مثلا این تیم یا تیم فوتبال نخوانده از ایران نو ایرانی نیست وطن پرست نیست و اف بر آنان
 • عباس IR ۰۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۴
  زیاد سخت نگیرین شاید اونجا هم باد آمده. البته شاید هم تماشاچی‌ها ی روبروش ن اونا رو محو خودشون کردن یادشون رفته همه چیز. ولی به نظرم حقتونه. کسی که به ملت و نماد ک‌ورش احترام نزاره لایق همینه. حالا سره از ناسره مشخص میشه ای کاش جو نگیره و نمی گفت شما و یه عده ای امثال شما رو البته اینها مشیت الهیه است. باید یه پوست اندازی میشد تا خائنین خودشون خودشون رو نشون می دادن.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها