نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟
نظرات: ۲۱
 تصمیم عجیب و بسیار مهم کی‌روش در خصوص ۲ استقلالی/ انتخاب مهم مرد پرتغالی درون دروازه
زمان مطالعه: ۵ دقیقه

گلر مصدوم تیم ملی می خواهد هرطور شده در دیدار مقابل ولز به میدان برود.

تیم ملی بعد از شکست سنگین مقابل انگلیس در اولین گام، تمرینات خود را به صورت منظم در کمپ تمرینی الریان برگزار می کند. کادرفنی تیم ملی سعی کرد در این مدت کوتاه بعد از شکست مقابل انگلیس، از نظر روحی روی بازیکنان کار کند تا آن‌ها ضمن فراموش کردن اتفاقات بازی با انگلیس بتوانند با تمرکز کافی و روحیه خوب به مصاف ولز و آمریکا بروند. تیم ملی در دومین دیدار خود باید جمعه به مصاف ولزی برود که در بازی اول خود مقابل آمریکا به تساوی رسید. گزارش حواشی و اتفاقات پیرامون تیم ملی را در ادامه می خوانید.

شکست زوج طارمی و سردار

در شروع تمرین تیم ملی بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه مشغول بازی سپک تاکرا شدند و گروه دیگر هم زیر نظر کادرفنی خودشان را با پاسکاری‌های تکضرب و جابه جایی‌های مختلف گرم می کردند. در جمع ۸ نفره‌ای که مشغول بازی سپکتاکرا بودند، مهدی طارمی، سردار آزمون، احمد نوراللهی و صادق محرمی در یک تیم و مرتضی پورعلی گنجی، احسان حاج صفی، میلاد محمدی و مجید حسینی هم در سمت دیگر حضور داشتند. این بازی که با کل کل‌هایی هم همراه بود، در نهایت با شکست تیم سردار و طارمی به پایان رسید.

تغییر در برنامه‌های کی‌روش و غیبت بیرانوند

تمرین امروز چهارشنبه تیم ملی فوتبال ایران در حالی از ساعت ۱۰:۴۵ برگزار شد که ملی پوشان در نیم ساعت ابتدایی در سالن بدنسازی مجموعه ورزشی باشگاه الریان تمرین کردند. بازیکنان سپس وارد زمین چمن محل تمرین شدند تا خود را برای امور تاکتیکی زیر نظر کارلوس کی‌روش و دستیارانش آماده کنند. علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی که همچنان درگیر مصدومیت بازی با انگلیس است، در تمرین امروز غایب بود. ابتدا اعلام شده بود که هیچکس از اعضای تیم ملی مصاحبه‌ای انجام نخواهد داد اما به یکباره کارلوس کی‌روش تصمیم به گفتگو با اصحاب رسانه گرفت تا با صحبت‌هایش بار دیگر خبرساز بشود. بازیکنان تیم ملی ایران در ابتدای تمرین به صحبت‌های کی‌روش گوش دادند و سپس در دو گروه مختلف تمرین کردند. بازیکنانی همچون سردار آزمون، مهدی طارمی، احمد نورالهی، احسان حاج صفی و … تنیس فوتبالی بازی کردند. پیام نیازمند، امیر عابدزاده و سیدحسین حسینی سه دروازه بان دیگر ایران تمرینات اختصاصی را زیر نظر «لوپز» انجام دادند.

صحبت‌های خصوصی کی‌روش با طارمی و آزمون

در بخشی از تمرین تیم ملی کی‌روش برای دقایقی با سردار آزمون و مهدی طارمی به صورت خصوصی صحبت کرد و نکاتی را به آن‌ها گوشزد کرد. آزمون که در بازی مقابل انگلیس به عنوان بازیکن جانشین به میدان رفت، به احتمال فراوان در دیدار مقابل ولز در ترکیب اصلی تیم ملی به میدان خواهد رفت.

بازیکنان تیم ملی ممنوع المصاحبه شدند

تمرین تیم ملی در حالی برگزار شد که کادر فنی و اجرایی تیم ملی ایران بر خلاف بازی با انگلیس تصمیم گرفت قبل از مسابقه مصاحبه‌ای بین بازیکنان و رسانه‌ها صورت نگیرد. تصمیم ملی پوشان برای عدم گفتگو با اهالی رسانه برای حفظ تمرکز آنها و دوری از حاشیه است. کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران تنها به همراه یک بازیکن فردا در نشست خبری قبل از بازی با ولز حاضر خواهد شد و هیچ شخص دیگری حق مصاحبه با رسانه‌ها را ندارد.

 تصمیم عجیب و بسیار مهم کی‌روش در خصوص ۲ استقلالی/ انتخاب مهم مرد پرتغالی درون دروازه

ایران سفید می پوشد

تیم ملی فوتبال ایران در دیدار با ولز پیراهن اول خود به رنگ سفید را بر تن می‌کند. ملی پوشان فوتبال ایران بر خلاف بازی با انگلیس که قرمز پوشیده بود مقابل ولز از پیراهن سفید استفاده خواهند کرد.

پیراهن‌های سفید تیم ملی ایران شب گذشته از گمرک فرودگاهی قطر آزاد شد تا در اختیار ملی پوشان قرار بگیرد. تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در جام جهانی قطر از ساعت ۱۳:۳۰ روز جمعه مقابل ولز بازی می‌کند.

در جلسه بیرانوند و کی‌روش چه گذشت؟

علیرضا بیرانوند بعد از مصدومیت شدید از ناحیه بینی در تمرینات تیم ملی غایب است و حضور او در دیدار مقابل ولز مشخص نیست. بیرانوند خودش علاقه دارد در این دیدار هم به میدان برود ولی حضور او منوط به تایید کادرپزشکی تیم ملی و البته تهیه محافظ مخصوص است. در همین رابطه بیرانوند جلسه‌ای با کادرپزشکی تیم ملی و کی‌روش برگزار کرد و در این جلسه حتی به آن‌ها اعلام کرد هرطور شده می خواهد به میدان برود و همه عواقب این کار را هم به عهده خواهد گرفت. با این حال هنوز کادرپزشکی و کی‌روش در این مورد تصمیمی نگرفتند و منتظر بررسی‌های نهایی هستند. نگرانی اصلی کادرپزشکی تیم ملی این است که بیرانوند از ناحیه سر آسیب ندیده باشد. به همین دلیل آن‌ها منتظر جواب ام آرای و عکس برداری انجام شده هستند تا ببینند می توانند از علیرضا استفاده کنند یا خیر.

اتفاق غیرمنتظره و تصمیم عجیب کی‌روش در خصوص ۲ ستاره استقلال

سید حسین حسینی بعد از مصدومیت بیرانوند در بازی مقابل انگلیس درون دروازه قرار گرفت و ۶ گل خورد. هرچند به گفته خیلی‌ها حسینی خیلی روی گل‌های دریافتی مقصر نبود، ولی آنطور که از تمرینات تیم ملی شنیده می شود، کی‌روش دیگر قصد بازی دادن به حسینی را ندارد و اگر بیرانوند به بازی مقابل ولز نرسد، امیر عابدزاده درون دروازه قرار خواهد گرفت. همچنین شنیدیم نیازمند در بازی با ولز گلر دوم تیم ملی خواهد بود و حسینی کلا از برنامه‌های کی‌روش خارج شده است. همچنین روزبه چشمی هم شرایطی مشابه با حسینی را تجربه می کند و با توجه به عملکرد ضعیف او در بازی مقابل انگلیس، کی‌روش قصد ندارد به این بازیکن هم بازی بدهد و نفرات دیگری در دیدار با ولز به میدان خواهند رفت. گفتنی است چشمی و حسینی در تمرین تیم ملی اصلا روحیه خوبی نداشتند و ناراحتی آن‌ها کاملا مشهود بود.

 تصمیم عجیب و بسیار مهم کی‌روش در خصوص ۲ استقلالی/ انتخاب مهم مرد پرتغالی درون دروازه

وسواس شدید کی‌روش

محل تمرین تیم ملی در کمپ الریان کاملا محصور شده است. کی‌روش که وسواس زیادی روی این موضوع دارد، نگران جاسوسی سایر تیم‌های همگروه با ایران از تمرینات تیم ملی است. از همین رو دستور داده تا هیچ روزنه‌ای در کمپ تمرینی تیم ملی وجود نداشته باشد.

دوحه به رنگ سبز

بعد از نمایش ضعیف ایران، قطر و استرالیا، عربستان به عنوان یکی از نماینده‌های آسیا موفق شد آرژانتین را با همه ستاره‌هایش شکست دهد و اولین شگفتی جام جهانی را رقم بزند. از همین رو هواداران عربستانی خوشحال ترین افراد در قطر هستند و حسابی برای سایر تیم‌ها کری می خوانند. همچنین تقریبا شهر دوحه به رنگ سبز در آمده و تقریبا در همه جا پرچم عربستان مشاهده می شود.

احمد نور نیمکت نشین می شود؟

یکی از بازیکنانی که در دیدار مقابل انگلیس نمایش ضعیفی داشت، احمد نوراللهی بود. احمد که قبل از جام جهانی مصدومیت شدیدی داشت، به جام جهانی رسید ولی آن آمادگی لازم را نداشت. همچنین این احتمال وجود دارد که در بازی مقابل ولز نوراللهی نیمکت نشین شود ولی این موضوع صددرصد نیست.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 16
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • از پیدایش کره خاکی0مقام بین المللی IR ۱۷:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  تا این نگاه رنگی باشه هیچی نمیشیم احتمالا پورعلی گنجی و نورالهی بهترین بازیکنای زمین بودن😐
 • از پیدایش کره خاکی0مقام بین المللی IR ۱۷:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  تا این نگاه رنگی باشه هیچی نمیشیم احتمالا پورعلی گنجی و نورالهی بهترین بازیکنای زمین بودن😐
 • تفهیم IR ۱۷:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  شنیدیم شنیدیم. چی شنیدیم!؟ چرندیات و چرت و پرت🤣🤣
 • حسن IR ۱۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  شک نکنین گلر اول تیم مقابل ولز حسینی خواهد بود مطمئنا اگر بیرانوند درون دروازه باشه باختمان حتمی است
 • حسن IR ۱۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  شک نکنین گلر اول تیم مقابل ولز حسینی خواهد بود مطمئنا اگر بیرانوند درون دروازه باشه باختمان حتمی است
 • بفهم نفهم IR ۲۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  کاش در مقدماتی با ژاپن و عربستان همگروه می شدیم و از هردوشون شیش تا شیش تا می خوردیم و در برابر انگلیس قرار نمی گرفتیم که بازیکنامونو بی عفت کنند‌. الهی چونه همه بازیکنا مثل چونه علی کریمی تا روی نافشون کش بیاد و آدامس جویدنشون مثل نشخوار شتر بشه.😀😀😀😀😀😀😀
 • آشنا IR ۲۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  کیروش توهم جاسوسی داره.
 • کیسه عروس آسیا IR ۲۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  حسینی کیسه کش ۶تایی شد چشمی و کریمی هم بدترین بازیکن بودن بازم دم طارمی و پرسپولیس گرم. کیسه کشای هوچی گر تازه فهمیدن چه ظلمی به اسکوچیچ کردن
 • علی IR ۲۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  اگر بیرانوند و پدرش هم بودند همین ۶ گل رو میخوردن وقتی حسینی و پورعلی گنجی با یک سرتوپ ۶ متر سر میخورن وقتی کنعانی ادعا میکرد لحظه شماری میکنم تا دفاع کردن رو به مهاجم های انگلیس نشون بدم خبر نداشت مثل هلو توپ رو مینداخت بغلش در میرفت تقصیر دروازبان نیست تقصیر اون مربی که با سیستم اتوبوس ویژه ۱ ۹ ۱ تیم رو ارنج کرد جالبه به هودارها ایرانی توهین میکنه
 • علی اکبر.بابک عبدی IR ۰۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  ای بیرانود عزیزجمعه بعده ظهر سفید پوشان ایران سفیر پاک صلح و آزادی برای برد و 3 امتیاز به میدان بولیوی خواهند رفت.تا باد چنین بادا
 • حسین IR ۰۴:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  کار درست همینه. بازی دادن به چشمی و کریمی و هر دو حسینی اشتباه مرگبار کی روش بود.
 • شاه شاهان IR ۰۴:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  آره اون موقع که علی کریمی رو که بعد۶ماه مصدومیت ب خاطر مسائل سیاسی میبرید جام جهانی و میذارید ترکیب اصلی ک اگه مردم علی کریمی(پرسپولیس)رو صدا زدن شما بگید منظورشون این کریمی ک تو زمینه اونوقت حسینی مقصر نبود حالا مقصر شدها،اخه حسینی چیکار میکرد وقتی اون توپ ها بود بجز گل پنجم بودفکرکنم ک میتونست شیرجه بره نرفت. وقتی محبی و غلامی ک از موفق های لیگن رو نمیبرید،وقتی کنعانی رو ک بازیکن سرزنی هست و خوب میپره میذارین رو نیمکت وقتی حاج صفی باتجربه رو نمیذارین پست خودش یا جلالی و امیری رو میذاری نیمکت میخواستی باخت ندی
 • darioush US ۰۴:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  Ceshmey, Majidi, Mohmadi, Nourolahi, Krimi va 2 nafare digar aslan khoub naboudand nabayad bazy mikardand, aslan chineseh team eshtebah boud, tagsire sar moraby boud na bazykonan
 • آشنا روشنا IR ۰۵:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  کیروش در هر دوره از مسابقات با تصمیمات عجیبش نفراتی رو قربانی میکنه.یه نوع لجبازی و شیشه خورده داره که از انصاف به دوره.دوره قبل سیدجلال و ووریا رو با دلایل غیرمنطقی خط زد و حالا هم این دوره سیدحسین حسینی رو به فنا داد. اون سیدجلال از این چشمی که کندتر نشده بود.ووریا که از اون بازیکنی که بعنوان توریست با خودت به روسیه بردی کمتر نبود.
 • علی IR ۱۴:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  تاوان نامردی که به اسکوچیچ کردیم را می دهم
 • ح IR ۲۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۳
  بیهوش دارو بعد از مرگ سهراب تازه آقا فهمیده حسینی ،چشمی،وکریمی را کاش بازی نداده بود بابا از همون اول هم بردن این نفرات مبتدی ودر حد بازیهای محلات به جام جهانی آنهم فیکس بازی کردن یک خودزنی بود حسینی اصلآ موقع ورود به زمین رنگ پریده وبا ترس وارد زمین شد در حالیکه باید از دروازه بان لژیونر استفاده می کرد دوم چشمی همون اول مسابقه با کشتی گرفتن با مدافع حریف نشون داد هر آن امکان سوتی دادن را داردخلاصه که چیدمان اشتباه بود وجلو ضرر را هرجابگیری منفعت ۶ست وضعف شدید حسینی روی توپهای زمینی بیشتر نمایان شد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از نتیجه دیدار پرسپولیس و آلومینیوم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها