نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟
نظرات: ۱
امیرحسین حسین‌زاده
منبع: فوتبال۳۶۰
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

وینگر ۲۲ ساله فوتبال ایران احتمالاً به صورت قرضی از شارلروای بلژیک جدا خواهد شد.

امیرحسین حسین‌زاده تنها بازیکنی بود که بعد از اتمام رقابت‌های لیگ بیست‌ویکم و کسب عنوان قهرمانی همراه استقلال، از لیگ برتر فوتبال ایران به فوتبال اروپا منتقل شد و بعد از توافق حسین‌زاده با مدیران باشگاه شارلروا، او راهی ژوپیترلیگ بلژیک شد تا در ۲۲ سالگی تجربه لژیونر شدن را به‌دست آورد. حسین‌زاده به دلیل عدم پرداخت هزینه رضایت‌نامه‌اش از سوی باشگاه بلژیکی به حساب باشگاه استقلال، با ۶ هفته تاخیر کار خود را در لیگ بلژیک آغاز کرد.

حسین‌زاده در ۱۵ بازی بعد از حضورش در فوتبال بلژیک، در ۳ مسابقه در فهرست تیمش قرار نگرفته و فقط در ۵ مسابقه در ترکیب اصلی شارلروا به میدان رفته است. او البته ۶ بار حضور به عنوان یار جانشین در ترکیب تیم بلژیکی را هم در کارنامه خود دارد و در یک بازی هم نیمکت‌نشین بوده است که ماحصل تلاش وینگر سابق استقلال در ژوپیترلیگ بلژیک، یک گل و یک پاس گل بوده که عملکرد رضایت‌بخشی نیست.

ناکامی باورنکردنی ستاره ۲۲ ساله استقلال/ فرهاد مجیدی وارد عمل شد؛ حسین زاده را می خواهم!

به دنبال جدایی قرضی در زمستان

وینگر سابق استقلال فصل گذشته یکی از عناصر کلیدی قهرمانی آبی‌پوشان پایتخت بود و ۸ گل سرنوشت‌ساز برای آبی‌ها در مسیر رسیدن به جام قهرمانی به‌ثمر رساند اما بعد از منتقل‌شدن به لیگ بلژیک نتوانست روزهای خوب خود را ادامه بدهد و سیر نزولی غیرمنتظره‌ای داشت و با وجود آنکه در دوره حضورش در استقلال به تیم ملی هم راه پیدا کرد، اما نتوانست در فهرست مسافران ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قرار بگیرد و یکی از پدیده‌های جامانده از جام جهانی لقب گرفت.

امیرحسین حسین‌زاده که در تیم شارلروا با علی قلی‌زاده همبازی است و معمولاً فرانک دفایس به صورت چرخشی به ۲ بازیکن ایرانی تیمش میدان می‌دهد، برای کسب فرصت بازی بیشتر به دنبال جدایی از جمع بازیکنان شارلروا است و می‌خواهد با قراردادی قرضی از این تیم جدا شود تا بلکه بتواند فرصت بازی بیشتری را در ادامه فصل در تیم دیگری به‌دست بیاورد.

ناکامی باورنکردنی ستاره ۲۲ ساله استقلال/ فرهاد مجیدی وارد عمل شد؛ حسین زاده را می خواهم!

محتمل‌ترین گزینه؛ همکاری دوباره با مجیدی

فرهاد مجیدی سرمربی سابق استقلال فصل گذشته اعتقاد ویژه‌ای به سبک بازی امیرحسین حسین‌زاده داشت و در واقع با حمایت و پشتیبانی فوق‌العاده مجیدی بود که حسین‌زاده توانست در استقلال شکوفا شود و هم در قهرمانی آبی‌ها نقش کلیدی داشته باشد و هم اینکه بتواند راهی فوتبال اروپا شود و به عنوان یک لژیونر نام خود را در ۲۲ سالگی مطرح کند.

سرمربی پیشین استقلال که در حال حاضر در الاتحاد کلبا حضور دارد، به دنبال تقویت تیمش در بازار زمستانه است و نیم‌نگاهی به جذب بازیکنان ایرانی هم دارد و مهم‌ترین گزینه مدنظر فرهاد مجیدی، امیرحسین حسین‌زاده است و مجیدی از مدیران باشگاه اماراتی خواسته تا شرایط وینگر سابق استقلال را بررسی کنند و در صورت امکان جذب قرضی او، حسین‌زاده را به خدمت بگیرند تا در نیم‌فصل دوم ادنوک لیگ (لیگ برتر امارات) برای الاتحاد کلبا به میدان برود.

فرهاد مجیدی و امیرحسین حسین‌زاده فصل گذشته همکاری موفقی داشتند و به نظر می‌رسد بعد از گذراندن یک نیم‌فصل ناموفق در لیگ بلژیک، حسین‌زاده این فرصت را دارد تا مجدداً زیرنظر مجیدی شکوفا شود و به روزهای خوب خود بازگردد. البته که همکاری احتمالی طرفین در صورتی نهایی خواهد شد که توافقات لازم میان مدیران ۲ باشگاه شارلروای بلژیک و الاتحاد کلبا امارات انجام پذیرد اما تمایل ویژه فرهاد مجیدی و امیرحسین حسین‌زاده به همکاری دوباره می‌تواند در این مسیر نقش تسهیل‌کننده‌ای داشته باشد.

بیشتر بخوانید:  استقلال برای جذب گمشده‌اش پیشنهاد می‌دهد؟

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین ورزشکار زن ایران در سال ۱۴۰۱؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

بازرگانی