نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟
پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۸
۰ |
۰
آقای گل‌های نفرین شده/ مهاجم  استقلال هیچ خطری ندارد
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

آقای گل های فصل های گذشته در لیگ برتر در این فصل عملکرد ناامید کننده ای داشتند.

رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشورمان این هفته وارد هفته بیست و دوم خود خواهد شد و تیم‌ها به مصاف حریفان خود خواهند رفت. اما چیزی که در این فصل خیلی مشهود است این است که آمار گلزنی در این فصل پایین است.

این نشان از رکورد لیگ برتر فوتبال‌مان دارد و بیانگر این نکته مهم است که در بخش مهمی پیشرفتی نداشتیم. این در شرایطی است که مهاجمانی نظیر شیخ دیاباته، گادوین منشا، لوسیانو پریرا ، سجاد شهباززاده، کی‌روش استنلی نتوانستند در لیگ برتر برای تیم‌های خود آن طور که باید موثر نشان دهند.

جالب است بدانید این ۴ نفر عنوان آقای گلی لیگ را بدست آوردند. گادوین منشا که در فصل گذشته با مس رفسنجان آقای گل شده بود، به کل گلزنی را فراموش کرده است. دیگر آقای گل مطرح لیگ یعنی سجاد شهباززاده هم که ۲۰ گل را در لیگ بیستم با پیراهن سپاهان زده بود، در این فصل جایی در ترکیب استقلال ندارد و هر زمان هم به میدان می‌رود در باز کردن دروازه خالی نیز عاجز است. شیخ دیاباته مرد ۱۵ گله لیگ نوزدهم و برترین مهاجم این رقابت‌ها در بازگشت دوباره‌اش به فوتبال ایران، در تیم پرسپولیس بیشتر گرفتار مصدومیت است. خبری هم از رقابت کی‌روش استنلی و لوسیانو پریرا نیست و این دو مهاجم پس از ۱۶ گلی که در فصل هجدهم زدند و موفق شدند کفش طلا را به طور مشترک با هم تقسیم کنند، در این فصل به ترتیب برای گل گهر و مس رفسنجان هر کدام ۲ گل به ثمر رسانده اند و آمار خوبی را از خود بر جای نگذاشته اند. 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان لیگ با توجه عملکرد تیم‌ها در هفته ۲۸؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی