نظرات: ۱۰
میرشاد ماجدی
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

میرشاد ماجدی می‌گوید پاداش ۲۰ هزار دلاری رقم چندان بزرگی نیست و رسانه‌ها با برجسته کردن آن قصد دارند به فدراسیون ضربه بزنند.

تا دیروز هیچ کدام از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال جرات نکرده بود در مورد دریافت پاداش ۲۰ هزار دلاری اظهارنظری کند تا اینکه روز گذشته میرشاد ماجدی به عنوان یکی از اعضا گفت پاداش ۲۰ هزار دلاری بابت برد تیم ملی در جام جهانی حق هیات رییسه بوده است. او دیگران را به نادیده گرفتن زحمات اعضای هیات رییسه متهم کرده و تاکید کرد پول فوتبال باید در خود فوتبال خرج شود!

میرشاد ماجدی می‌گوید قبلی‌ها هم گرفتند چرا ما نگیریم؟ در پاسخ باید گفت اولا آن قبلی‌ها هم خیلی اشتباه کردند که چنین پاداشی دریافت کردند! چشم نهادهای نظارتی روشن! اما آقای ماجدی آیا چون قبلی‌ها یک کار غلط را باب کردند باید ادامه پیدا کند؟

ماجدی می‌گوید دریافت این پول براساس مصوبه هیات رییسه بوده و قانونی! اولا اگر قانونی بود سازمان بازرسی ورود نمی‌کرد که پول‌ها را برگردانید. ثانیا کجای اساسنامه آمده چند نفر می‌توانند دور هم بنشینند و برای خودشان از بودجه بیت‌المال پاداش ده‌ها هزار دلاری تصویب کنند؟ آیا این پاداش به تایید مجمع فدراسیون فوتبال هم می‌رسد؟ یا قبلا رسیده بود؟ 

میرشاد ماجدی می‌گوید این پول فوتبال است و باید در فوتبال هزینه شود. بله! این پول از پول صعود ایران به جام جهانی آمده و باید در فوتبال هزینه شود. از کی تا حالا جیب حضرت‌عالی و همکاران شما شده فوتبال؟ آن‌هم در شرایطی که حقوق کارمندان فدراسیون مدت‌هاست عقب افتاده و به تازگی شنیدیم اسپانسر پیراهن‌های تیم ملی هم بابت دریافت نکردن مطالباتش قرار است دیگر با فدراسیون همکاری نکند؟ شما و دوستان‌تان نزدیک به ۳۰۰ هزار دلار خرج روی دست فدراسیون بگذارید بعد تیم ملی لباس نداشته باشد؟ کارمند فدراسیون حقوق نگیرد؟ 

میرشاد ماجدی می‌گوید زحمات هیات رییسه نادیده گرفته می‌شود! کاش یک بار ایشان یا هر کدام از اعضا که ادعای زحمت کشیدن می‌کند در یک برنامه تلویزیونی با مجریان درست و حسابی، نه مثل مجریان برنامه روز گذشته که هر چه ماجدی می‌گفت تایید می‌کردند، بنشیند و لیست بدهد. لیست اقداماتی که او و دوستانش در فوتبال انجام دادند. بعد با لیستی که مردم تهیه کردند مقایسه شود. فاجعه بازی ایران و لبنان در مشهد، آبروریزی سفر تیم ملی به کانادا، عدم توانایی برگزاری یک اردوی ساده، عدم توانایی در فراهم کردن یک بازی دوستانه برای تیم ملی، رفتار تحقیرآمیز با سرمربی تیم ملی و ایجاد چند دستگی بین ملی‌پوشان، شش‌تایی شدن در جام جهانی، باخت به امریکا، حذف و از هم پاشیدن تیم ملی امید، حذف تیم ملی جوانان با حضور برادر میرشاد ماجدی در کادرفنی تیم ملی، عدم توانایی در آوردن VAR، لباس نداشتن داوران و ده‌ها مورد دیگر لیستی است که مردم از اقدامات فدراسیون در یک سال گذشته به یاد دارند. آقای ماجدی هم لیست دستاوردهای‌شان را ارایه دهند تا همه ‌چیز مشخص شود. مثلا بگوید این‌قدر پول آوردم، تیم در زمان من این نتایج را گرفت یا فلان ساختار را اصلاح کردم.

میرشاد ماجدی می‌گوید پاداش ۲۰ هزار دلاری رقم چندان بزرگی نیست و رسانه‌ها با برجسته کردن آن قصد دارند به فدراسیون ضربه بزنند. کاش آقای ماجدی بگوید اگر پاداش ۲۰ هزار دلاری در این شرایط ارزی مملکت «طبیعی» است چرا خودش و همکارانش چند ماه با تاکید روی ارقام ۱۵۰ یورو و ۵۰۰ یورو و ده میلیون تومان و۵۰ میلیون تومان شهاب‌الدین عزیزی خادم رییس عزل شده فدراسیون را به ریخت و پاش مالی و پرداخت پاداش‌های نجومی متهم می‌کردند؟ این دیگر چه نوع رطب خوردن و منع رطب کردن است؟ یک نفر سند رو کند که چرا فلانی ۷۰۰ یورو (یوروی ۲۷ هزار تومانی) آن هم باز براساس مصوبه هیات رییسه به فلان عضو فدراسیون پاداش داده بعد خودش ۲۰ هزار دلار (دلار ۵۰ هزار تومانی) بگیرد و بگوید طبیعی است؟

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۵
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۵
 • کورش IR ۱۰:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
  فدراسیون نیاز به یک آرامش رسانه ای دارد این آرامش ممکن نیست مگر اینکه یک نفر حرف بزند ویک نفر عمل کند نه اینکه هرکس از هرجا رسید به زعم خودش حرف بزند وعمل کند اینطور ورزش ما همیشه مسموم بیمار خواهد ماند
 • ناشناس IR ۱۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
  کیسه کش بی افتخاری که خودش با مهدوی کیا هم طراز می دونه با جاسوسی و دسیسه منصب دار شد
 • تاج کبیر لنگ حقیر IR ۱۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
  حرفهای شما منطقی ولی ایکاش این حرفها را رو در رو به این آقا میزدید و از او جواب میخواستید مشکل ما این است که جرات گفتگوی رو در رو را نداریم و برای همین است که غیبت کردن در فرهنگ ما نهادینه شده
 • شاهرخ US ۱۴:۲۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۲۷
  باید فدراسیون فوتبال پاکسازی بشه فساد مالی در فدراسیون بیداد می کند ماجدی را باید بندازن بیرون بسه هرچی پول بی زبان را به اسم پاداش خوردند وتیم ملی به قهقرا رفت باید فدراسیون یک پوست اندازی درست وحسابی داشته واین فبلیا همه بروند آب یکجا بمونه میگنده
 • با افتخار ماجدی فن هستم AU ۰۲:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۱/۱۰
  اولا اینطوری حرف نمی زنه جناب دکتر ماجدی دوما ایشون با زحمت خودش از موقعی که پنج سالش بود همیشه یک توپ فوتبال در دستانش می دیدید و با زحمات خودش در تمام تیم های ملی حضور داشته است ایشان از بچگی مدیر بوده و مدیریت در خونش می باشد ایشان پیشکسوت فوتبال هستند و در خانواده تحصیلکرده بدنیا آمده اند و از نظر مالی هیچ مشکلی نداشته و ندارند آن موقع که کسی دیپلم نداشت پدرش دکتری داشته ایشان سید هستند و حلال و حرام را می فهمند ایشان را با عده ای دزد و شارلاتان که پول مردم را می مکند مقایسه نکنید کسانی که با باند بازی اقوامشان را بالا می کسند مقایسه نکنید اگر می بینید برادرش هم مربی است بخاطر اینکه خودش زحمت کشیده در تیم های ملی بوده تحصیلاتش فوتبالی است فوق لیسانس است و جوان ترین مربی بین المللی ااست باید خانه بنشیند چقدر کوته فکر هستید ایشان با کسی که مثل بقیه مردم لبیانس یا فوق می گیرد و توسط آشنا یش به جایی می رسد فرق دارد فرشاد ماجدی هم پیش کسوت فوتبال ایت چرا نمی فهمید مثل برادران مهدوی کیا برادران مجیدی برادران منافی برادران دایی برادران پروین با عده ای که رانت می کنند فرق دارند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی