نظرات: ۲۲
مهدی عبدی: در زمین خاکی هم با پیکان بازی می‌کنیم/ پرداختن به موضوعی که تمام شده جالب نیست!
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

مهاجم پرسپولیس گفت: تعجب می‌کنم چرا بعضی‌ها دائما سعی دارند به زعم خودشان برای پرسپولیس مشکل درست کنند.

مهدی عبدی مهاجم پرسپولیس معتقد است بعضی‌ها به‌دلیل ترسی که از قهرمانی پرسپولیس دارند به انحای مختلف سعی دارند برای این تیم مشکل ساخته و حاشیه درست کنند اما پرسپولیس اوج گرفته، تسلیم این جنگ روانی نشده و در پنج بازی باقیمانده‌اش در دو جام با پیروزی به کارش خاتمه خواهد داد.

در رابطه با دیدارتان مقابل پیکان چه صحبتی داری؟
خوب به این نکته واقف هستیم که یک فینال از سه فینال باقی‌مانده‌مان را باید مقابل پیکان برگزار کنیم. از این رو با همه وجود و با انگیزه بالا به مصاف پیکان می‌رویم تا این تیم را شکست دهیم.

نگران نیستی که نتیجه بازی رفت‌تان مقابل پیکان باز هم در این شرایط حساس برای تیم‌تان تکرار شود؟
شرایط این بازی با دیدار دور رفت‌مان کاملا فرق می‌کند. از این‌رو ما خیلی حریف را جدی می‌گیریم و بدون هرگونه استرسی به مصاف حریف می‌رویم و به چیزی جز کسب سه امتیاز هم فکر نمی‌کنیم. روحیه تیم‌مان هم بعد از برد در دربی بسیار بالاست و روحیه جنگندگی و برد در تیم ما موج می‌زند و بازیکنان ما خیلی با روحیه در تمرینات حاضر هستند و به چیزی جز برد هم فکر نمی‌کنند. حریف‌مان را از ابتدای بازی خیلی جدی می‌گیریم و لحظه‌ای غفلت نمی‌کنیم تا به خواسته‌مان برسیم.

اما بازی در ورزشگاه دستگردی با چمن بدی که این ورزشگاه دارد شاید در غیاب هواداران‌تان بدون تماشاگر برای تیم‌تان مشکل‌ساز شود!
من تعجب می‌کنم چرا بعضی‌ها دائما سعی دارند به زعم خودشان برای پرسپولیس مشکل درست کنند در حالی که ما اسیر این حاشیه‌سازی‌ها نمی‌شویم و با تمرکز بالا فقط حواس‌مان را به تیم خودمان معطوف ساخته‌ایم. ضمن این‌که به قدرت تیم‌مان هم ایمان داریم. هر جایی بگویند ما بازی می‌کنیم چون بر خلاف بعضی‌ها هیچ استرسی نداریم و ترسی هم از هیچ تیمی نداریم و دنبال بهانه هم نمی‌گردیم و حواس و تمرکزمان فقط به پیروزی است. از این‌رو حتی در زمین خاکی هم بگویند با پیکان بازی می‌کنیم و بهانه نمی‌آوریم و با روحیه بالا و بازی قدرتمندانه و به امید خدا و دعای هواداران‌مان از سد حریفان‌مان هم می‌گذریم. هر هجمه‌ای هم به تیم ما وارد سازند مهم نیست چون ما روی برنامه‌ریزی خودمان حرکت می‌کنیم.

بعضی‌ها هنوز هم روی توپی که به دست گولسیانی خورد معترض هستند و اعتقاد به پنالتی دارند!
من فکر می‌کنم دیگر نباید به این مسائل پرداخت. مثلا روی خود من هم یامگا خطای پنالتی در دربی انجام داد. با وجود این فقط یک بار با روزنامه خودتان مصاحبه کردم و بعد از دربی گفتم یامگا روی من خطای پنالتی انجام داد چون اگر خطا نمی‌کرد من با حسینی تک‌به‌تک می‌شدم و گل می‌زدم اما با وجود این فقط یک بار با شما حرف زدم و تمام و دیگر به این مسأله نپرداختم. در مورد گولسیانی هم حتی مدرسان کنفدراسیون آسیا هم گفتند که آن صحنه پنالتی نبوده و بیشتر کارشناسان داخلی هم گفتند که پنالتی نبوده از این‌رو فکر می‌کنم پرداختن زیاد از حد به موضوعی که تمام شده و رفته دیگر چندان جالب نباشد.

در جام حذفی هم با توجه به قرعه‌ای که به تیم‌تان خورده و باید با تیم هوادار بازی کنید چه صحبتی‌ داری و چقدر نسبت به قهرمانی در این جام امیدوار هستی؟
ما از هر قرعه‌ای استقبال می‌کنیم و قطع یقین بدانید در زمان تعیین‌شده حتما مقابل تیم هوادار هم بازی خواهیم کرد و این تیم را هم از پیش رو برمی‌داریم و به فینال می‌رسیم اما فعلا حواس‌مان به لیگ و بازی با پیکان معطوف است.

بازی مقابل گل‌گهر را چگونه ارزیابی کردی و چرا در نیمه دوم مقابل این تیم نمایش خوبی نداشتید؟
ما بازی خوبی را مقابل گل‌گهر انجام دادیم و در نیمه اول هم به دو گل رسیدیم و فکر می‌کنم دو موقعیت دیگر گل‌زنی هم در نیمه اول داشتیم که می‌توانستیم اختلاف‌مان را با تیم سیرجانی خیلی بیشتر کنیم اما نشد و طبیعی بود که تیم حریف که حذف شده بود در نیمه دوم به‌نوعی انتحاری بازی کند اما با کنترل بازی به خواسته‌مان رسیدیم.

با وجود گل‌زنی عیسی در دربی و بازی مقابل گل‌گهر فکر نمی‌کنی شانس حضورت به‌عنوان بازیکن فیکس کمتر شده؟
همه ما بازیکنان در پرسپولیس فقط یک هدف داریم و آن هم پیروزی پرسپولیس است و فرق نمی‌کند چه بازیکنی گل بزند و بازی کند. ما با تمام وجود تمرین می‌کنیم و این‌که چه کسی بازی کند به نظر سرمربی تیم بستگی دارد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۱۶
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۶
 • عیسی IR ۰۷:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۳
  یه حسی بهم میگه امسال اگه فینال جام حذفی به تیم سوگلی بخورن یکی ازاون خاطرات جذاب تکرارمیشه وشکست سختی بهشون تحمیل میشه وتاده سال دیگه به غارهاپناه خواهندبرد.یادش بخیر3تای ایموندزائدچه روزی بودتقریباهمین موقع هابود6&4یااونفینال حذفی زمان استانکوچه سرتوپی زدرافت چه سانتری کردوپیروانی چه گلی زد
  • علی.خوزستان US ۰۵:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۴
   برادر گرامی شماواقعا فکر میکنی ک‌ این تیم اگه شکست بخوره میره تو غار؟؟؟؟ واقعا هوادارا و بازیکنا و کادر فنی اونا رو تا این حد منطقی میبینی، اینا تا الان میگن بخاطر اینه ک هفت شال نتونستیم پرسپولیسو ببریم چون پنالتی ما رو نمگیرن، واقعا از این جماعت انتظار دور شدن از دید عمومی رو داری!؟؟؟؛؟
  • لنگ خخخههه IR ۲۲:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۴
   بزار اول برید فینال بعد توهم بزن خخخححخ
  • سیروس نصیری IR ۱۰:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۵
   اول از هوادار بگذرید بعد صحبت فینال کنید
  • عبدو قاتل تختی IR ۱۳:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۵
   سوگلی؟؟ سوگلی لنگ حکومتیه که چهل وچهار سال از تمام امکانات و زیرساخت های دولتی ورزشگاه پول و رانت داره استفاده می کنه.. بعد افتخار می کنید که جام گرفتید..!!
 • اس اس کبیر IR ۰۷:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۳
  (درزمین خاکی هم باپیکان بازی میکنیم)این جمله اقای عبدی هزامعنی دارد.چون خودشون میدونن زمین بازی ملاک نیست.ملاک همت فدراسیون وسازمان لیگ واقای سهیل مهدی وکمیته داوران است.
 • سرخ کابوس آبی GB ۰۷:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۳
  ۳ بازی و ۲ بازی =2 قهرمانی وسومین قهرمانی در سوپر جام، اینها همه را به تکافو انداخته تا مانع در سر راه پرسپولیس ایجاد کنند ولی بیائید عوض صرف انرژی با صداقت ومردانگی با حد اکثر توانتان در مقابل قهرمتن حاضر بشید وبه عنوان یک تجربه وبازی تدارکاتی کلی بهره فنی ببرید وبازیکنای خودتون را با افتخار بازی مقابل برترین تیم آسیا شارژ روحی کنید.آقای عبدی در این ۵ بازی پیش رو درهر بازی یک گل ودر بازی آخر ۲ گل جمعا 6 گل از شما طلبکاریم ،شیر بازیهای حساس به پیش.
  • لنگ IR ۲۲:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۴
   برترین تیم آسیا 😂😂😂😂 چرا قهرمانی آسیا نداره 😂😂
  • سیروس IR ۱۲:۴۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۵
   تکافو نه تکاپو
 • پرسپولیس IR ۱۰:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۳
  ی پیر مردی میگفت اگه یروز از خواب بیدار بشم بعد ببینم هیچ جای بدنم درد نداره باید فکر کنم مرده ام حالا حکایت فوتبال ایرانه اگه یروزی دیدین تهمت زدن نیست جر زنی نیست عذر و بهانه برای باخت نیست ای چرا پرسپولیس بعد ما بازی کنه ای تماشاگر نباشه و کل این سرو صداهای فوتبال ایران خبری نبود باید فکر کنیم خیالاته رفتیم هپروت سپاهان تو زمین خودش با اون همه بازیکن چند ده میلیاردی و ملی پوش زورش به ملوان نمیرسه از چشم پرسپولیس میبینن
  • علي IR ۱۶:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۳
   درود
 • hma IR ۲۳:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۴
  تیم حکومتی کمیته داوران فدراسیون و.... مدیرعامل که میگه بازی نمیکنیم توچی میگی!!!
 • علی IR ۲۳:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۴
  فقط عدالت
 • علی IR ۰۷:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۵
  حالا خوبه از ۳۰ تا بازی ۲۵ تا ذخیره و سکو بودی اگه لوکا و دیاباته بودند که الان توی خونه ات یک قل دو قل بازی میکردی .جان مادرت تو دیگه با اون تاج خروست کری نخون
 • سیروس IR ۱۲:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۵
  کارها کاملا تقسیم شده. بیرون از زمین کار را برای تیم محبوب مسئولان در می‌آورند، داخل زمین بازیکنان چنین مصاحبه هایی می‌کنند. عزیزم شما میزبانی را از پیکان نگیرید زمین خاکی پیشکش.
  • علی باقری IR ۲۳:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۵
   سیروس لابد امروز استقلال نتونست تیم پونزدهم جدول رو هم ببره تقصیر ما پرسپولیسیاست همه بس کنید این فرافکنی رو دوستان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی