دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۲
۰ |
۰
ممنوعیت مربی خارجی برای چند تیم لیگ برتری
منبع: ورزش۳
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

با پایان لیگ برتر اکنون بحث تغییرات روی نیمکت تیم‌ها داغ شده است و بحث درباره حضور مربیان خارجی تازه‌وارد نیز شکل گرفته است.

لیگ برتر در فصل بیست و دوم با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید و این در حالی بود که تغییرات در این فصل از لیگ برتر روی نیمکت تیم‌ها به کمترین و استانداردترین حالت ممکن رسیده بود.

با این حال اکنون زمزمه‌های مبنی بر تغییرات روی نیمکت برخی تیم‌ها به گوش می‌رسد و بحث افزایش سرمربیان خارجی در لیگ بعدی نیز افزایش یافته است. در حال حاضر ساپینتو، مورایس و خمس از مربیان خارجی حاضر در لیگ برتر هستند و باید دید شرایط در فصل آینده به چه شکل خواهد بود.

در شرایطی که بحث حضور سرمربیان خارجی تازه‌وارد روی نیمکت برخی تیم‌ها شکل گرفته، گفته می‌شود برخی تیم‌های دولتی و البته صنعتی از جذب مربی خارجی منع شده‌اند و قادر به انجام این کار نخواهند بود.

با این حال برخی تیم‌ها به واسطه نیاز و برنامه‌ریزی‌ای که داشته‌اند، به دنبال دریافت مصوبه لازم از مراجع مدیریتی بالاتر خود هستند تا شرایط جذب مربی خارجی خود را فراهم سازند.

سه تیمی که البته بحث جذب مربی خارجی برای آنها طی روزهای اخیر داغ شده اما گفته می‌شود فعلا با ممنوعیت جذب مربی خارجی مواجه هستند و باید دید طی روزهای آتی چه اتفاقی در این خصوص خواهد افتاد.

لیگ برتر برای فصل جدید از اواسط مرداد آغاز خواهد شد و باید منتظر ماند و دید تیم‌ها چه تغییراتی روی نیمکت خود خواهند داشت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی