پیشنهاد عجیب یاغی پرسپولیس و استقلال: در دربی به هم دست ندهید!
منبع: ورزش۳
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بازیکن پیشین پرسپولیس نسبت به رفتار برخی مربیان در فوتبال ایران انتقاد کرد.

فرزاد آشوبی در گفت‌وگو با برنامه فوتبال برتر پیرامون خوش و بش مربیان ایرانی قبل از شروع مسابقات و درگیری و تنش در جریان و بعد از پایان بازی عنوان کرد: درک نمی‌کنم نیمکت‌ها چرا قبل از بازی به سمت هم می‌روند. واقعا این کار لزومی ندارد. شما برای یک مبارزه آماده می‌شوید و دوست ندارید رقیب و تیم مقابل موفق شود، چرا آرزوی موفقیت دارید؟

او ادامه داد: شما باید این نگرش را داشته باشید در پایان بازی رودررو تبریک یا آرزوی موفقیت برای آینده داشته باشید و به نظرم دست دادن در آخر بازی بهتر از قبل از مسابقه است.

این کارشناس فوتبال در واکنش به مصاحبه و بیانیه‌ها گفت: این رفتارها به سمتی می‌رود که تهوع‌آور شده و خیلی از بینندگان دوست ندارند این اتفاقات را ببیند. بیانیه دادن برای چه باید اتفاق بیفتد؟

همچنین پیروز قربانی در این مسئله فدراسیون فوتبال را مقصر دانست و گفت: دوستان می‌گویند در خارج همینطور است ولی واقعا اینطور نیست. در اروپا می‌گویند تیم حریف بهتر بود ولی در ایران داور مقصر است و تیم حریف اصلا خوب نبوده! مثلا یک تیم یکبار ۶ بر صفر باخت ولی مربی آن تیم مصاحبه کرد و گفت تیم ما بعد از گل دوم که نادرست بود، بهم ریخت!

او تاکید کرد: لازم است برخی مواقع داوران در دقیقه یک فرد خاطی را اخراج کنند. من خیلی علیه‌السلام نیستم و خودم هم سو استفاده کردم و هرجا بروم نیز باید دوران محرومیتم را پشت سر بگذارم. چون من خط قرمز را رد کردم، جریمه شدم و باید آن را قبول کنم.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی