نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟
نظرات: ۶۳
ساپینتو: دربی رفت ما باید برنده می‌شدیم اما در برگشت نه!/ نظرم برخلاف گل‌محمدی است و این بازیکن پرسپولیس را دوست دارم اما...
منبع: تسنیم
زمان مطالعه: ۹ دقیقه

سرمربی تیم فوتبال استقلال مدعی است اگر این تیم را تنها می‌گذاشت و می‌رفت آبی‌پوشان در پایان فصل دهم می‌شدند.

ریکاردو ساپینتو در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل پرسپولیس در فینال جام حذفی در مورد مشکلات مالی استقلال و عدم دریافت مطالبات در هفت ماه اخیر اظهار داشت: امیدوار که نه. حدود هفت هشت ماه است که خودم پولی دریافت نکرده‌ام. هر هفته هم قول‌هایی برای دریافت داشتیم و تا الان شرایط تغییری نکرده است. نه من و نه کادر فنی و پزشکی تیم؛ تا الان کسی پولی دریافت نکرده است. خیلی سخت است که کسی بخواهد با این شرایط روی کارش تمرکز کند.

با تمام قدرت، اتحاد و شجاعت برای فینال می‌جنگیم
وی در ادامه افزود: همانطور که می‌توانید تصور کنید ما از این شرایط خسته‌ایم. ما در ذهن‌مان یک بازی آخر و فینال مانده است. با تمام قدرت، اتحاد و شهامت و شجاعت به جلو می‌رویم و با قلب و همه چیزی که داریم برای فینال می‌جنگیم. صد درصد مطمئنم که می‌توانیم برنده این فینال باشیم. بسیار، بسیار روی تیم‌مان اعتمادبه‌نفس داریم. ما شرایط خوبی داریم و ما استحقاق این موضوع را داریم و برای آن با همه سختی‌ها جنگیدیم. این استحقاق را داریم که با این عنوان قهرمانی فصل را تمام کنیم. احترام بسیار زیادی برای بازیکنان پرسپولیس قائل هستیم. پرسپولیس بازیکنان خوب و باتجربه‌ای دارد و همانطور به ظرفیت‌های خودمان و روحیه تیمی‌مان باور داریم. بنابراین فردا می‌تواند برای ما باشد.

در دربی برگشت هیچ‌کدام در حد برد نبودیم و مساوی عادلانه بود
سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سوال که آیا استقلال به لحاظ تاکتیکی از شکست قبلی مقابل پرسپولیس درس گرفته است یا خیر، گفت: فکر می‌کنید که آنها مستحق بودند که در بازی برنده شوند و ما را ببرند؟! در مسابقه رفت هر دو تیم در یک حد بودند و ما باید برنده می‌شدیم، اما در بازی دوم هیچ‌کدام در حد برد نبودیم و مساوی عادلانه بود.

بازیکنان و سیستم پرسپولیسی‌ها مشابه قبل است و پویایی قبلی‌شان را دارند
این مربی پرتغالی یادآور شد: بازی آخری را که با آنها داشتیم، دوباره دیدیم. از آن موقع چیز خاصی را تغییر نداده‌اند. بازیکنان و سیستم آنها مشابه قبل است و پویایی قبلی خودشان را دارند، ولی این هم درست است که در دربی آخر، بازیکنان کلیدی مصدومیت جزئی داشتند و برای آن بازی خیلی روحیه بالایی نداشتند.

احساس می‌کنم تیمم خیلی بهتر  است و نسبت به گذشته آماده‌تر
ساپینتو یادآور شد: در دربی برگشت از نظر ذهنی و بدنی سرحال نبودیم، به خاطر همان مسائلی که همکارتان گفت و در هشت ماه بر ما گذشت، ولی الان من احساس می‌کنم تیمم خیلی بهتر  است و نسبت به گذشته آماده‌تر. از همه لحاظ، تهاجمی و دفاعی. تنها چیزی که من می خواهم این است که همه بازیکنان آن استعدادشان را به زمین ببرند، چون تیمی پر از استعداد هستیم. همانطور که در بازی‌های  آخر خودمان را نشان دادیم. مثل بازی با مس و تراکتور که بازی فوق‌العاده‌ای داشتیم. من تیم خودم را اینطوری احساس می‌کنم و  بازیکنانم منتظر این بازی هستند.

در ایران نمی‌توانید خیلی با راز و رمز کارتان را انجام بدهید
وی خاطر نشان کرد: می‌توانید انتظار داشته باشید که ما با استراتژی بازی کنیم، ولی در ایران نمی‌توانید خیلی با راز و رمز کارتان را انجام بدهید، چون همه، همه چیز را می‌دانند. من نمی‌توانم در تمرینم یک استراتژی بگذارم! خیلی‌ها هستند که از پنجره‌های بیرون و مقابل عکس می‌گیرند. خیلی‌ها تمرین را می‌توانند ببینند. این مرا علاقه‌مند کرده است، ولی سعی کردیم خوب تلاش کنیم و پرسپولیس را غافلگیر کنیم، چون آنها تیم خوبی دارند. ما باید ثابت کرده و یک چیزهایی را بهتر کنیم تا آنها را شکست بدهیم.

پرسپولیس اگر در این فصل داور را نداشت قهرمان نمی‌شد!
سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه بازیکنانش خواهان حضور داور خارجی شدند و پرسپولیسی‌ها از جمله یحیی گل‌محمدی معتقدند بودند این کار برای فشار به داور است، گفت: ایشان نظر خودشان را دارند، ولی من موافق نیستم. من به نظر همه احترام می‌گذارم، ولی نظر من با نظر ایشان کاملاً متفاوت است. به خاطر اینکه اگر داور را در این فصل نداشتند، قهرمان نبودند. همه ایران این را می‌دانند. حتی در دربی! بازی صفر - صفر بود. اگر پنالتی را برای ما می‌گرفتند، شرایط فرق می‌کرد، اما پنالتی را نگرفتند. اگر گفتند که پنالتی نبود ولی بازی بعد که با گل‌گهر بازی کردند صحنه شبیه آن را پنالتی گرفتند. یادتان هست؟ دقیقاً همان بود. چطوری است یک پنالتی را در آنجا نگرفتند و یک پنالتی مشابه آن را این طرف گرفتند؟ من در کارم بسیار جدی هستم و به همه احترام می‌گذارم. ما این اشتباهات را یادمان نمی‌رود، ولی مقابل آنها مشغول جنگ هستیم. من هیچ چیز برای خودم نمی‌خواهم فقط یک داور منصف می‌خواهم.

در بیشتر بازی‌ها داوران این فرصت را به من ندادند که بروم از آنها تشکر کنم
ساپینتو تصریح کرد: من هیچ مشکلی ندارم که اگر داور یک عملکرد منصفانه داشته باشد، بروم به او بگویم که خوب قضاوت کرده است، ولی در بیشتر بازی‌ها داوران این فرصت را به من ندادند که بروم از آنها تشکر کنم و بگویم چقدر خوب قضاوت کرده است. داور بازی فردا سابقه بسیار زیادی دارد. ۱۰ سال سابقه دارد. شنیدم این داور در این فصل برای ما و پرسپولیس قضاوت نکرده است، ولی امیدوارم فردا خیلی ریلکس باشد، احساس فشار نداشته باشد و از بازی لذت ببرد. به بازیکنانم گفتم که به داور کمک کنید تا کارش را خوب انجام بدهد، ولی آن مسائلی را که امسال و در این فصل اتفاق افتاد، فراموش نمی‌کنیم.

کاری را که بیرانوند کرد فراموش نمی‌کنم و امیدوارم هواداران ما هم فراموش نکنند
وی با اشاره به واکنش جنجالی بیرانوند بعد از پیروزی در دربی قبلی، عنوان کرد: همانطور به دروازه‌بان آنها خیلی احترام می‌گذارم و کامل مورد احترام من است، ولی بازیکنان، هواداران و خودمان فراموش نمی‌کنیم چه کاری بعد از بازی انجام داد. ما باید به هم احترام بگذاریم. اگر برنده یا بازنده باشیم باید به یکدیگر احترام بگذاریم، ولی این مدل تحریک کردن تیم دیگر کار خوبی نیست. همانطور که علیرضا بیرانوند گلر خوبی است و ارتباط خوبی هم با او دارم، ولی از کار او خوشم نیامد و من هم یادم نمی‌رود. امیدوارم تماشاگران ما هم یادشان نرود.

به همه احترام می‌گذارم اما ترجیح می‌دهم در زمین صحبت کنم
سرمربی تیم فوتبال استقلال راجع به اینکه بیرانوند پیش از دربی در چند مصاحبه گفته بود ساپینتو نگران نباشد، تیمی که بهتر باشد، برنده می‌شود، اظهار کرد: بگذارید فردا ببینم چه می‌شود. من به نظر و عقیده همه احترام می‌گذارم، اما ترجیح می‌دهم در زمین صحبت کنم.

برای بازی دوباره با پرسپولیس دعا می‌کردیم
ساپینتو در واکنش به طرح این موضوع که صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس بعد از پیروزی در دربی قبلی، شاید بازیکنان استقلال را از نظر روانی عصبی کند و در جریان بازی تأثیر بگذارد، گفت: بازیکنانم دعا می‌کردند که دوباره مقابل پرسپولیس بازی کنند، همه ما. ما فقط می‌خواستیم مقابل پرسپولیس بازی کنیم. ما فقط منتظر این بازی بودیم. قبل از اینکه آنها مقابل هوادار بازی کنند ما منتظر بودیم، مقابل پرسپولیس بازی کنیم. می‌توانید خودتان بقیه را تصور کنید.

فقط منتظر هستم در بازی فردا برنده شویم
وی درباره اینکه پیروزی مقابل پرسپولیس و قهرمانی جام حذفی به او شانس دیگری می‌دهد که برای جام سوم و سوپرجام تلاش کند، گفت: قدم به قدم. من فقط منتظر هستم در بازی فردا برنده شویم تا ببینیم بعد از آن چه می‌شود. بازی به بازی.

برای من مهمترین چیز پیروزی است
سرمربی استقلال در پاسخ به این سؤال که از میان کسب اولین برد در دربی، انتقام از یحیی گل‌محمدی به‌عنوان تنها مربی ایرانی که تیمش مقابل او برنده بوده است یا کسب یک جام، کدامش فکر او را بیشتر مشغول کرده است، گفت: برای من همیشه بردن یک جام مهمتر است. این یک کار بزرگ شخصی نیست. این یک بازی است و ما به هم احترام می‌گذاریم. همه برای اینکه برنده شوند سخت تلاش می‌کنند، اما این جنگ نیست. همه باید به هم احترام بگذاریم. باید با احساسات و هیجانات‌مان بازی، اما خود را کنترل کنیم. برای من مهمترین چیز پیروزی است. بُرد یعنی همه چیز.

ساپینتو  در مورد آینده کاری‌اش در استقلال هم گفت: فقط راجع به بازی سؤال بپرسید!

بعضی وقت‌ها ما می‌خواهیم بمانیم ولی کسی نیست که کمک‌مان کند
«مربیان پرتغالی وفای به عهد دارند و در شرایط سخت پشت تیم و بازیکنان خودشان می‌مانند.»، وی در پاسخ به خبرنگاری که این موضوع را مطرح کرد، اظهار داشت: این، آن چیزی است که ما یاد گرفتیم و فرهنگ ماست که هیچ وقت چیزی را رها نکنیم و پشت سر بگذاریم. ما رهبر تیم‌مان هستیم. بعضی وقت‌ها نمی‌گذارند کارتان را انجام بدهید به این خاطر که اخراج‌تان می‌کنند، ولی بعضی وقت‌ها ما می‌خواهیم بمانیم، ولی کسی نیست که کمک‌مان کند.

اگر تیم را تنها می‌گذاشتم دهم می‌شدیم
وی افزود: تا الان تیم مرا حمایت کرده است و من تیم را، ولی الان احساس می‌کنم اگر آنها را تنها بگذارم شرایط ۱۰ برابر بدتر می‌شود. مطمئن باشید اگر تیم را تنها می‌گذاشتم دهم می‌شدیم. صد درصد مطمئنم دهم می‌شدیم و به فینال جام حذفی نمی‌رسیدیم. ما یک خانواده تشکیل دادیم و به ظرفیت‌های خودمان ایمان داریم. به هم احترام می‌گذاریم. به باشگاه و طرفداران خودمان احترام می‌گذاریم. به خانواده و هواداران‌مان احترام می‌گذاریم و هیچ وقت خسته نمی‌شویم و می‌جنگنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که بعضی کارشناسان معتقد بودند در دربی رفت باید از ارسلان مطهری در ترکیب اصلی بهره می‌گرفت، اما به یکباره شاهد حضور پیمان بایایی در زمین بودیم. با این حال و برای بازی فردا مطهری در ترکیب قرار می‌گیرد یا بابایی، اظهار داشت: طبیعی است که نمی‌گویم فردا چه کاری می‌خواهم انجام بدهم. من به عقیده و نظر همه احترام می‌گذارم، ولی از شما یک چیز می‌پرسم. از من پرسیدی که چرا از ارسلان در ترکیب اصلی استفاده نکردم؟!

ارسلان در دربی قبلی استراحت کرد به این خاطر که صد درصد نبود
وی افزود: بعد از بازی در مورد ترکیب صحبت می‌کنیم، ولی در بازی قبلی ارسلان مطهری و یکسری بازیکنان صد درصد خودشان نبودند. ارسلان در دربی قبلی استراحت کرد به این خاطر که صد درصد نبود. ما هم تصمیم گرفتیم که در نیمه دوم از او استفاده کنیم. من هم نباید همه چیز را همیشه توضیح بدهم. ما به این خاطر نباختیم که ارسلان مطهری در زمین نبود، همانطور که در بازی قبلی تیم بدون ارسلان برنده شده بود. باید همه چیز را مدنظر داشته باشیم.

  فصلی فوق‌العاده داشتیم و نباید با یک بازی برای آینده یک مربی تصمیم بگیرند
ساپینتو در مورد اینکه بازی فردا قطعاً  مساوی نخواهد داشت و اگر با برد دربی را به پایان نرساند چه رفتاری در قبال او صورت می‌گیرد، عنوان کرد: باید احترام بگذاریم. برنده یا بازنده، همیشه برای همه چیز در این شغل آماده هستم و بسیار  اعتمادبه‌نفس دارم. ما یک فصل فوق‌العاده داشتیم و نباید با یک بازی برای آینده یک مربی تصمیم بگیرند. بعضی چیزها خوب بود و بعضی چیزهای دیگر خیر، در ذهنیتی که از آن باشگاه است، دلایلی وجود دارد. در حال حاضر روی بازی فردا متمرکزم که فردا برنده شویم. بعد از آن زمان داریم که درباره آینده صحبت کنیم.

سعی می‌کنیم فردا تست نهایی را از یامگا و غلامی بگیریم
ساپینتو درباره آخرین وضعیت مصدومیت کوین یامگا، عارف غلامی همچنین گمانه‌زنی‌ها درباره خروج ابوالفضل جلالی از فهرست آبی‌پوشان هم گفت: ما سعی می‌کنیم فردا تست نهایی را از یامگا و غلامی بگیریم تا ببینیم شرایط بازی را دارند یا خیر. من چیزی درباره لیست نمی‌گویم.

وی درباره اینکه آیا سیدحسین حسینی همانند علیرضا بیرانوند برای دریافت ضربات پنالتی آماده است، اظهار داشت: تیم من، بازیکنان من و دروازه‌بانم صد درصد برای بازی آماده هستند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۲۹
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۳۴
 • ناشناس IR ۱۹:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
  ساپینتوی با مرام و دوست داشتنی با مرام و معرفتت دل هوادارا رو تسخیر کردی خدا پشت و پناهتون باشه
  • شوتبال IR ۲۱:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
   من احترام میزارم به دروازبان و به تیم حریف، به داورها، به تماشاگران، به زمین و به استادیوم، به لیگ، من احترام میزارم به بقال سرکوچه، به قصاب و ماهی فروش ته کوچه، به بچه های کف بازار. اما همه ی اینها که برشمردم خیلی خیلی خیلی.... هستند و من و بچه هام ..... بله، بله . اصلا راستش اینا خودشون قابل احترام نیستن که من بهشون حمله میکنم. شماها همه باید به من احترام بزارین و گرنه دیگه...
  • کامل IR ۲۳:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
   خدا رو شکر این فقط عادت داره هم به همه احترام بذاره و هم اینکه فقط در زمین حرف میزنه اگر میخواست بیرون حرف بزنه واویلا بود اینو از کجا اوردن من مطمئنم که باشگاه شون فقط بخاطر اون حرکت دراز کشیدنش توی زمین به نشانه اعتراض به داوری انتخابش کردن و آوردنش دیدن عین خودشون هوچی گر ، حراف ، متوهم و... هست و دیدن راحت با تکیه بر رفتار مشمئز کننده ایشون روی کم کارهای خودشون رو بپوشونن و ماله کشی کنن
  • حسین IR ۲۳:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
   خدایا بحق ۵تن آل عبا به ساپینتو و شاگردانش کمک کن در بازی فردا برنده شوند وجام قهرمانی پاک بدست آورند خدایا شاهدی که بر این بازیکنان وکادرفنی چه گذشت تنها از تو می خواهیم به حق بزرگی وعظمتت به این دریا دلان آبی کمک کن وبهترین بازی خود را انجام دهند وخودت یار ویاورشان باش که تو بهترین یاری دهنده ایی
  • عادل IR ۰۰:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
   درود بر ساپی شیردل درود بر مرد با معرفت آبی دل انشالله به یاری خدا بچه های استقلال با تمرکز بالا و دوندگی وقطع کردن پاس‌های بازیکنان حریف والبته قدر موقعیت دانستن واینکه اگر بازیکن همدسته شرایط خوبی داشت پاس بدهند واز خود گذشتگی داشته باشند با همین فاکتورهای نامبرده شده حتما به پیروزی می رسند وجواب خیلی از چیزها را می دهند حق نگهدارتون دریا دلان آبی دل
  • دلال پرتقالی IR ۰۰:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
   از استاد دروغگوش کیروش دلال خوب یاد گرفته لفاظی رو
  • حسین IR ۰۰:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
   فرهنگ استقلال فرهنگ مرام ومردانگی است فرهنگ نوع دوستی است فرهنگ ادب ومتانت ومنطق است خوشبختانه یک مربی بزرگ وبا دانش بنام کی روش کبیر هم به فرهنگ وادب استقلالی‌ها اشاره کرده بود که هرچه استقلالی دیدم با شخصیت وجنتلمن بوده اند پس کاری به رجز خوانی حریف وهوادارانش ندارم وبا تمرکز بالا وهمکاری با داور بازی در زمینه نظم واحترام به نظر قاضی میدان تا پای جان می جنگیم تاحقمان را بگیریم واین برای ما بسیار شیرین وگواراست تا اینکه کمکی به بشود تنها انتطار که از داور محترم وهموطن خودمان داریم عدالت واقعی واینکه خدا را ناظر اعمال خود ببیند چون واقعا دیگه هواداران استقلال طاقت اشتباه داوری به ضررشان ندارند انشالله که داور خوب کشورمان نشان می دهد که شایستگی جام جهانی را داشته
  • کیثه ی کثیف IR ۰۲:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
   ایول به بیرو کیثه سوز.😂😂😂یکی به این مردک باید بگه علی بیرو تحقیرت کرد که یادت نره انوقت اومدی میگی یادم میماند!😂😂😂اینجا ایران است نه افریقا که پرتقال پرتقال و فرهنگ فرهنگ میکنی .باید قلعه ی پرتقالیها را ببیند تا بفهمد دیگر نباید اینجا دم از فرهنگ پرتقال بزند.اینجا ایران است والسلام!!!
  • منطق اث‌دق‌لالی IR ۰۲:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
   اگر قبول کنیم که اشتباهات داوری جزئی از بازی هست و معقول هم همینه،، ازاین منظر اگر در نظر بگیریم به گونه‌ای ست که اگر آبی‌ها می‌گن که یه پنالتی شون گرفته نشده برا رقیب هم یک پنالتی بسیارواضح‌تر نادیده گرفته شده بنابراین وبادرنظر داشتن گزاره خطای_انسانی_جزئی_ازبازی اینکه بگیم در فلان دقیقه چنان می شدچنین می کردیم چیزی نیست جز مهملات وخزعبلاتی که پیروز قربانی روز گذشته بهش پرداخت وساپینتو هم اینو می دونه وبراهمین با تاکید بیش ازحد به احترام گذاشتن به سایرین تلطیف کرده فرافکنیه خودشو اما در کیفیت ساپینتو شکی نیست
  • احمد IR ۰۹:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
   گیریم حرف سرمربی ؛ بازیکن؛ تماشاگر؛ مدیر باشگاه استقلال درست باشه. داور و وزیر و فدراسیون و توپ جمع کن علیه شما هستن؛ خوب چرا؟؟؟ ببینید چکار کردید که همه علیه شما هستن یه بازبینی در خودتات بکنید.
 • محسن IR ۲۰:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
  بازی قبلی هم میخواستی با رئال بازی کنی هخههحخخخ
  • مانی IR ۲۰:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
   رئال مادرید نیومد با تیم درپیت بازی کرد
  • تاریخ تمدن افتخار IR ۲۱:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
   به تیم در پیت چرا باختید و هنوز دارید میسوزید جناب نیما.؟
  • لنگ حقیر IR ۲۳:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
   خطاب به تاریخ تمدن افتضاح تا جایی که ما می دانیم لنگ رااز بولینگ طویله عبده ساواکی بوجود آوردند حالا تمدن کجا بوده کسی خبر ندارد اگر منظورتان با کلمه پرسپولیس هست که این کلمه اصلا ایرانی نمی باشد بلکه کلمه یونانی هست می توانید تحقیق کنید ودر اینترنت پیدا کنید پس اینقدر نگویید تمدن افتخار
  • یا حق IR ۰۰:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
   به یاری خدای منان استقلال پیروز می شود یا الله یامحمد یاعلی یافاطمه یا حسن ویا حسین علیه السلام دعای خیر هواداران بدرقه راهتان دلاوران دریا دل
  • کیسه کش وقیح IR ۰۰:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
   نتیجه نظرسنجی خبر ورزشی کاملاً گویای همه چیز هست ؟! سرت رو بالا کن ۶۳ درصد رو نگاه کن کیسه کش ؟! حالا بازم کیسه کش جماعت متوهم میاد میگه ما پر طرفدار پر تماشاگر کلا پر هستیم. خخ خدا شفاتون بده
 • علی IR ۲۰:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
  آدم لذت می بره از این پاسخ هایی که این مربی واقعا حرفه ای به سئوالات میده و متفر میشه از حرفهای بی منطقی که آقای گل محمدی بیان می فرمایند مثلا میگه به داور احترام میزاریم یادش رفته چطور به داور حمله کرد وزد تو سینه ی داور بعد
  • ق ر IR ۲۱:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
   چه جالب بازی رفت باید می بردن و برگشت به نظر ایشون باید مساوی میشود و درآخر بازیکنان استقلال خراب کرد که این آقا اگر سرمربی نبود و میرفت استقلال ۱۰ هم نمیشود
  • دلال متوهم IR ۰۰:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
   کیسه کش جماعت این دلال پرتقالی رو هم متوهم کردن رفت ؟!
 • سعید IR ۲۰:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
  اقا ساپی هنوز کوک نشده فردا توی زمین کوک میشه بعد کوک هم یه کارت قرمز
  • ساپی شیردل IR ۰۰:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
   ساپی شیردل دل پاک تو را به سرمنزل مقصود خواهد رساند
 • علی IR ۲۰:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
  گل محمدی با مظلوم نمایی داره کارش رو پیش میبره ولی وقتیکه تیمش نتیجه نگیره شخصیت واقعی خودش رو نشون میده و به زمین و زمان حمله میکنه
 • ناشناس IR ۲۱:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
  ساپینتوی با مرام و بازیکنان دوست داشتنی استقلال با تمرکز و آرامش تا ثانیه های آخر بجنگید و دلی بازی کنید حواستون فقط و فقط به بازی باشه و به خدا توکل کنید خودتون رو درگیر اعتراضات نکنید و وارد حاشیه نشید ساپینتوی با مرام به هیچ وجه نزار افرادی بخوان وارد حاشیه ات کنن رفتارایی که زشت باشه وقتی بی جواب بمونه زشتیش بیشتر به چشم همه می آید خدا پشت و پناهتون باشه تا سوت پایان بازی با تمرکز بازی کنید
 • تاج IR ۲۳:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
  به تنهایی خود فکر نکنید خدا بالای سرتان است .به امید پیروزی
 • Darioush US ۰۲:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
  az aghayeh Sapinto beporsid ke aya mikhahad Davr ra khodash entekhab konad va hamintour zamin ra az Azady bejaye ke Esteghlalyha doust darand bebarand? Vazir va federasioun gofte ke Esteghlal bayad in jam ra har toury shoed begirad hamintour aghaye Ali Jabary ham gofte in jam male esteghlal hast
 • محمد IR ۰۷:۱۱ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
  امدادهای معیشتی رو میگی شایداز بازی اول حذفی تا همین آخریش نساجی که سر تیمها رو بریدن که بچه لوس وزارت به جایی برسه این امداد بود تو لیگ هم نشد و آویزون سپاهان شدید بالاخره داداشی های این چند سال اخیر ایرانید دیگه
 • محسن IR ۰۷:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۰
  تیم سوم لیگ چه کری میخونه،😂😂😂
 • سگپینتو IR ۱۶:۳۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۱
  فشارچیه داش؟
 • شیر لیسبون. خودتون بجای ش ک بزارید IR ۲۲:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۱۲
  فشار چیه نمیبینی دارم مصاحبه میکنم 🥹

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

پیش‌بینی شما از رأی AFC؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی