نظرسنجی

توضیحات امیر قلعه‌نویی را فنی و قانع‌کننده دیدید؟
دختری که سه ستاره فوتبال را اذیت می‌کرد حبس می‌کشد!/ سرنوشت تلخ برای صاحب اکانت «بچه شیطان» در اینستاگرام
منبع: The Sun
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مدلی که میسون مانت را اذیت می‌کرد و خود را «بچه شیطان» می‌نامید، ممکن است امروز به زندان بیافتد.

اورلا ملیسا اسلون ۲۲ ساله، میسون مانت ۲۴ ساله و همچنین بن چیلول ۲۶ ساله و بیلی گیلمور ۲۱ ساله را مورد آزار و اذیت قرار داد. این اینفلوئنسر اینستاگرام که ۸۱۰۰۰ دنبال‌کننده دارد، ستاره‌ها را با تماس‌ها و پیام‌هایش بمباران می‌کرد. اسلون امروز بعدازظهر در دادگاه دادرسی وست مینستر با محکومیت روبه‌رو خواهد شد. او یک مورد آزار و اذیت، یک تعقیب و یک مورد تعقیب شامل ترس از خشونت یا تهدید یا ناراحتی جدی را اعتراف کرده بود. که این مورد آخر حداکثر تا ۱۰ سال حبس دارد.

او میسون مانت را با پیام‌های زیادش کلافه کرده بود و ۲۱ بار شماره تلفن خود را عوض کرد زیرا مانت هربار شماره او را مسدود می‌کرد. او گیلمور را هم با پیام‌هایش بمباران کرده و حتی یک صفحه در اینستاگرام به اسم «بچه شیطان» باز کرده بود و عکس‌های خصوصی از چیلول را منتشر می‌کرد.

مانت گفته بود که از حاضر شدن در تمرینات چلسی وحشت داشت چرا که ممکن بود سر و کله ملیسا در آن اطراف پیدا شود. اسلون اعتراف کرد که بین ۱۹ ژوئن ۲۰۲۲ تا ۲۸ اکتبر به دنبال مانت، و بین ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۲ تا ۲۸ اکتبر به دنبال گیلمور بوده است. او همچنین به آزار و اذیت چیلول بین ۲۰ تا ۲۹ اکتبر اعتراف کرد.

در همین رابطه: عجیب اما واقعی؛ دختری که ۳ ستاره فوتبال را آزار می‌داد به دادگاه احضار شد!/ ۲۱ مرتبه تغییر شماره برای آزار فوتبالیست‌ها

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

توضیحات امیر قلعه‌نویی را فنی و قانع‌کننده دیدید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی