بازیکنان استقلال عاشق ساپینتو بودند/ پرسپولیس بازیکن از دست نمی‌دهد
منبع: مهر
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

مربی فصل گذشته استقلال ضمن پرده برداری از مشکلات بین مدیرعامل و سرمربی پیشین این تیم گفت: بازیکنان عاشق ساپپنتو بودند.

خسرو حیدری با حضور در برنامه «ورزش و مردم» درباره ماجراهای فصل گذشته استقلال با هدایت ریکاردو ساپینتو گفت: روز اولی که آقای ساپینتو را دیدم به من گفت جای من که نمی‌خواهی بنشینی؟! مربیان خارجی که می‌آیند برای انتخاب دستیار دنبال کسی هستند که مشکلی به وجود نیاورد.

مربی فصل گذشته استقلال تهران افزود: او خیلی خوشحال شد من با کی روش کار کردم چون خودش هم شاگرد او بود. کمی با هم صحبت کردیم و از خصوصیات خودش و کادر فنی گفت. دستیاران خارجی خیلی خوبی هم داشت. خیلی حرفه ای بودند. آنالیزور، بدنساز و دستیاری که با آقای ساپینتو آمدند تیم خیلی خوبی بودند.

حیدری با اشاره به حاشیه‌های فینال جام حذفی فصل گذشته بین استقلال و پرسپولیس یادآور شد: ما هم بعد از دوماه که از فینال جام حذفی گذشته است می‌خواهیم بدانیم چه شد ساپینتو اخراج شد. چند روز پیش هم خبرنگاران از افشاریان در این باره پرسیدند. به صورتجلسه داوران اشاره کرد و گفته است به خاطر تهییج نیمکت حریف این اخراج صورت گرفته است. این در حالی است که من از آقای خورشیدی داور بازی در همان لحظه پرسیدم که او گفت چون وسط زمین رفته است او اخراج شد.

مربی پیشین استقلال ادامه داد: اولین کسی که فصل قبل برای فینال جام حذفی خواستار داور خارجی شد خودم بودم که بتواند بازی را کنترل کند.

او درباره نقل و انتقالات متفاوت استقلال و پرسپولیس تصریح کرد: باشگاه پرسپولیس نمی‌گذارد بازیکنانش بروند اما استقلال را ببینید چقدر ورود و خروج بازیکن دارد. بیرانوند خواست برود تمام برنامه‌های تلویزیونی شبیه مدیرعامل پرسپولیس شدند که چرا تو (بیرانوند) می‌خواهی بروی.

حیدری به اهمیت ثبات مدیریت در باشگاه استقلال اشاره کرد و گفت: یک سال استقلال یک مدیرعامل داشت و قهرمان شد. آن هم تیمی که از فصل قبلش ضعیف‌تر هم بود. قهرمانی استقلال نشان از کار خوب فرهاد مجیدی و مدیریت است. آجورلو را نگه می‌داشتید. فصل تمام می شد به بی پولی می‌رسیدیم انوقت از او جوابی می‌خواستیم. آجورلو رفت و فتح جا. زاده آمد و گفت پول ندارم چه کار کنم.

او رابطه بین بازیکنان و مربیان فصل گذشته استقلال را اینگونه توصیف کرد: استقلال می‌توانست هر دو جام را بگیرد. بازیکنان و مربیان با هم بودیم. هیچ حاشیه‌ای در بین بازیکنان و کادر فنی نبود. بازیکنان عاشق ساپینتو بودند چون رو بازی می‌کرد ولی مدیران با او رو بازی نکردند.

حیدری پرده از دعواهای مدیرعامل و سرمربی استقلال برداشت و گفت: چند بار فتح‌الله‌زاده و ساپینتو را می‌بردیم. ولی متأسفانه جور نبودیم. هر بازی را می‌بردیم نقل برنامه‌های تلویزیونی شده بودیم که بازیکنان علیه مدیریت مصاحبه کنند. من اولین بار دیدم بازیکنان استقلال شب عید بی پول به خانه رفتند.

مربی فصل گذشته استقلال در خصوص افزایش عجیب مبلغ قرارداد بازیکنان این تیم در دوران مدیریت آجورلو گفت: نه! تیم‌های دیگر مثل سپاهان و تراکتور زیاد خرج کردند. مگر پرسپولیس کمتر خرج کرد. پارسال قیمت بازیکنان کلاً خیلی بالا رفت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۹
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۱
 • حسین درگاهی IR ۱۳:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۴/۳۰
  خسرو حیدری فردی با اخلاق است و با حسن نیت و کمترین حاشیه در کنار ساپینتو پر حاشیه کار کرد. آن هم در بدترین شرایطی که بنده از استقلال در این پنجاه و چند سال اخیر دیدم.اما دوران ساپینتو تمام شد و دیگر تکرار نخواهد شد.بزرگان استقلال باید در حال حاضر راه حل ارائه دهند که چه باید کرد تا وضعیت بهتر شود و تیم ثبات بیشتری پیدا کند.به طور مثال کار جواد نکونام در مورد کاهش دستمزد های بازیکنان با توجه به شرایط مالی باشگاه که از خودش شروع کرد کار خوبی است و اثرات بهتری نیز خواهد داشت.هماهنگی بین هیات مدیره و مدیر عامل و کادر فنی و پیشکسوتان و هواداران باشگاه بزرگ استقلال بسیار مهم و حیاتی است.همه باید تلاش کنند تا این هماهنگی و یکپارچگی بیشتر و بیشتر شود. تشکیل کمیته هماهنگی بین هواداران قدیمی و پیشکسوتان و کادر فنی و مدیریت باشگاه را پیشنهاد میکنم. دکتر حسین درگاهی.استاد دانشگاه علوم‌پزشکی تهران
  • درجواب جناب درگاهی (ا.شهرضا) IR ۱۶:۱۳ - ۱۴۰۲/۰۴/۳۰
   بعنوان یک پرسپولیسی خوشحالم که درمورد تیم رقیب هوادارانی درسطح جنابعالی هم اظهارنظر منطقی وبرحسب واقعیت میکنیدوچرادروغ بگم دراین مدت که مخاطب رسانه های ورزشی بودم کم شده ببینم حرف حق وبدورازکری های هواداری وبدترتحت تأثیر تحریکات باندبازان سودجودرفضای مجازی دیده باشم،نظرتون درموردتشکیل کمیته هماهنگی قابل اجرا ومطمئنا به سود تیم بخصوص در درازمدت خواهد بود اما ایکاش میتونستیدکمپینی برای پاسخگوکردن باندآجرلودربرابراتهاماتشون وفاجعه مدیریتی شون به راه بندازیدشایدمقداری از سرمایه باشگاه وسهام هواداران قابل برگشت باشه
 • محمد IR ۱۵:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۴/۳۰
  پرسپولیس بازیکن از دست نمی دهد عجب تیم برانکو کامل عوض شد برای دو فینال آسیا با کمبود بازیکن مواجه بود وگرنه به راحتی هر دو فینال را می برد
  • لنگی نباشیم IR ۲۰:۳۱ - ۱۴۰۲/۰۴/۳۰
   تاکی میخواهید به خودتون دروغ بگید ؟ کدوم تغییر ؟ پرسپولیس از زمانی که برانکو اومد تا زمانی که رفت کلا یازده بازیکنش ثابت بودن و نهایتا در تمام این سالها سه یا چهار تعویضی طی فصول مختلف داشت یعنی مجموعا با برانکو با ۱۴ یا ۱۵ بازیکن بازی میکرد چه داخلی چه آسیایی و حتی یک جوان درست و درمون هم نه معرفی کرد نه بازی داد نه بهشون اهمیتی میداد
 • فرداد GB ۱۷:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۴/۳۰
  اگر داور خارجی بود که اون پنالتی روی عیسی رو میگرفت، پرسپولیس ۲ - ۰ برده بود بازی رو. اصلا به گل استقلال و اخراج ساپینتو نمی‌رسید 🙂
 • ابراهیم از وصفنارد IR ۱۷:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۴/۳۰
  میگه پرسپولیس مثل ما خرج کرد.اره دقیقا ۱۱۰ میلیلارد از شما کمتر خرج کرد.چقدر رو دارید شما
 • فرهاد IR ۱۹:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۴/۳۰
  این همون نبست که تو رختکن استقلال گفت ؛ ما نمیزاریم اینا ببرن، ما نمی زاریم اینا خوشحالی کنن😁😁😀
 • ناصر IR ۲۰:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۴/۳۰
  یه روز داریوش و‌ابی رو بازداشت میکنن یهو غضنفر میپره وسط میگه منو داریوش و ابی رو‌کجا میبرید.اینجوری میخواسته بگه منم خیلی معروفم.اینا هم هر مصاحبه ای میکنن اسم‌پرسپولیس رو‌میارن مردم جذب حرفا بشن.اسکل ساپینتو رفت یه کشور دیگه سه بار اخراج شد نکنه باز پرسپولیس مقصره؟
 • کیسه حقیر IR ۲۳:۳۵ - ۱۴۰۲/۰۴/۳۰
  زمان آجرلو دروازبان سوم تیمتون از بیرو بیشتر می گرفت ،به خاطر یک سال برد اونهم باپنالتی و امتیاز معیشتی اینهمه پول داد و تا چندین سال کیسه را ازهم پاشوند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی