قلم قرمز روی دو نام بزرگ تیم ملی‌ ایران در قهرمانی آسیا
منبع: ورزش۳
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

هفته پایانی تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای حضور شایسته در رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا با پانزده بازیکن آغاز می‌شود.

بیست‌ودومین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا از ۲۸ مرداد تا چهارم شهریور به میزبانی شهر ارومیه و با شرکت 18 تیم برگزار خواهد شد.

تمرینات تیم ملی والیبال ایران برای حضور شایسته در این رقابت‌ها که از روز سه‌شنبه، سوم مرداد، با حضور 18 بازیکن در سالن فدراسیون والیبال آغاز شده بود از روز یکشنبه 15 مرداد در ارومیه پیگیری شد.

بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال ایران در هفته پایانی تمرینات این تیم در ارومیه، تعداد بازیکنان حاضر در اردو را به پانزده نفر کاهش داد تا در نهایت به ترکیب نهایی 14 بازیکن نزدیک شود.

سید محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، مهدی جلوه، محمد ولی‌زاده، پوریا حسین‌خانزاده، میثم صالحی، شهروز همایونفرمنش، مبین نصری، امین اسماعیل‌نژاد، صابر کاظمی، محمدرضا حضرت‌پور، آرمان صالحی، محمدطاهر وادی، جواد کریمی و محمد فلاح 15 بازیکن باقی‌مانده در تمرینات هستند.

بدین ترتیب امیرحسین اسفندیار و بردیا سعادت از اردو خارج شدند تا پس از استراحتی کوتاه برای شرکت در تمرینات تیم ملی برای بازی‌های آسیایی هانگژو دوباره به جمع ملی‌پوشان اردو ملحق شوند.

مصطفی کارخانه به عنوان سرپرست، بهروز عطایی (سرمربی)، علیرضا طلوع‌کیان (مربی)، پاول متئوس (مربی)، امین علی‌اکبری (آنالیزور)، یاناس ویچیچ (مربی بدنساز)، عبدالرضا علیزاده (مربی)، نیما ده‌پناه (فیزیوتراپ)، رضا قلی‌پور (پزشک) و حمزه فتحی به عنوان ماساژور کادر فنی تیم ملی را تشکیل می‌دهند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ۲۴ ساعت پیش از آغاز مسابقات فرصت خواهد داشت تا اسامی ۱۴ نفره این برای شرکت در بیست و دومین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا را اعلام کند که انگیزه و رقابت بازیکنان در تمرینات پرنشاط و انرژی این تیم در ارومیه کار را برای تصمیم‌گیری بهروز عطایی سخت خواهد کرد.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی