نظرسنجی

قهرمان جام حذفی ایران؟
این روزها نبودن تماشاگران به نفع استقلال است!/ هواداران حامی نکونام باشند
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

 کاپیتان اسبق استقلال معتقد است چیدمان درست بازیکنان از سوی جواد نکونام از جمله دلایل موفقیت استقلال در آبادان بوده است.

 خبرورزشی با صادق ورمرزیار را در خصوص اولین دیدار فصل جدید استقلال و پیروزی ارزشمند خارج از خانه آبی پوشان برای دقایقی همکلام شد.

اولین نمایش شاگردان جواد نکونام را در فصل جدید چطور دیدید؟
عملکرد استقلال در اولین بازی فصل جدید خوشبختانه خیلی خوب بود. از جمله دلایل موفقیت استقلال در هوای گرم آبادان، چیدمان درستی بود که از سوی نکونام در نظر گرفته شد و این اتفاق کمک شایانی به نفرات حاضر در میدان کرد تا بتوانند با یک نتیجه خوب لیگ فصل جدید را استارت بزنند. کسب سه امتیاز شیرین مقابل تیم خوب صنعت نفت آبادان در حالی برای آبی پوشان رقم خورد چالش‌های فراوانی باشگاه در چند وقت اخیر پشت سر گذاشته است و پیروزی در اولین ایستگاه لیگ اتفاق شیرینی بود تا استقلال نگاهی امیدوارانه‌تر به ادامه رقابت‌های این فصل داشته باشد.

با توجه به مشکلات اخیر باشگاه که شما نیز به آن اشاره داشته‌اید انتظار این برد را در دمای ۴۸ درجه آبادان داشته‌اید؟
حقیقتاً شخصاً انتظار گرفتن امتیاز در این بازی را داشتم چرا که جواد نکونام یک مربی خوب و آبدیده است که در این بازی توانست با تدابیر خود بار سنگینی را از روی دوش بچه‌ها بردارد و بازیکنان با سبک بالی خاص در میدان ظاهر شوند. در واقع با آرامش توانستند خودشان باشند.

با این شرایط فکر می‌کنید پیروزی‌های استقلال در هفته‌های آینده نیز تداوم خواهد داشت؟
به اعتقاد من استقلال می‌تواند روند پیروزی‌های خود را ادامه دهد چون به ترکیب ایده آل خود دست یافته است. همانطور که می‌دانید استقلال در فصل گذشته بابت استفاده نکردن صحیح از ابوالفضل جلالی دچار صدماتی شده اما در دیدار مقابل صنعت نفت او یکی از ارکان موفقیت استقلال محسوب می‌شد. قرار دادن سلمانی در جای درست و همچنین آمدن آرمین سهرابیان کمک بزرگی به استقلال شده است. ضمن آنکه با حضور مهدی پور و زبیر نیک نفس،آرش رضاوند آزادی عمل بیشتری داشته و توانسته بهتر کار کند با توجه به این شرایط می‌توان استقلال در بازی‌های آینده نیز از مدار پیروزی و کسب ۳ امتیاز خارج نخواهد شد.

این روزها نبودن تماشاگران به نفع استقلال است!/ هواداران حامی نکونام باشند

عملکرد خط دفاع آبی پوشان را چطور ارزیابی می‌کنید؟
مدافعان استقلال در این دیدار فارغ از بحث وظایف دفاعی در بحث بازی‌سازی و ایجاد موقعیت گل و همچنین گلزنی عملکرد مطلوبی داشتند. ابوالفضل جلالی. آرمین سهرابیان مرادمند و صالح حردانی نمایش خوبی از خود در این دیدار ارائه کردند اما مرادمند باید سریعتر خود را به شرایط مطلوب گذشته برساند. او بازیکنی است که در صورت روی فرم بودن حقش پوشیدن پیراهن تیم ملی است.

دیدار مقابل ملوان در حالی برگزار خواهد شد که تا اطلاع ثانوی بازی‌های ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. نظرتان در این خصوص چیست؟
شاید در شرایط فعلی عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه به نفع استقلال باشد چرا که گاهاً حضور هواداران باعث استرس بازیکنان خواهد شد اما امیدوارم هرچه سریع‌تر مشکلات ورزشگاه آزادی مرتفع شده تا هرچه زودتر حضور تماشاگران که سرمایه‌های واقعی باشگاه هستند را روی سکوهای ورزشگاه شاهد باشیم. اما در خصوص دیدار با ملوان باید گفت استقلال باید در همان هفته‌های ابتدایی با کسب ۳ امتیاز بازی‌ها حساب خود را از سایر تیم‌ها جدا کرده و شرایطی همراه با آرامش خاطر و امنیت در صدر جدول را فراهم سازد.

حرف پایانی؟
از هواداران فهیم استقلال تقاضا دارم با توجه به مشکلاتی که از ابتدای فصل گریبانگیر استقلال شده است دست از حمایت آبی پوشان برنداشته و به شکلی کامل حامی جواد نکونام و شاگردانش باشند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • منتشرشده: ۲
  • در صف بررسی: ۰
  • غیرقابل‌انتشار: ۱
  • رضایاک اصلی۲ DE ۱۱:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۱
    تیم حکومتی همه چیز به نفعش تموم میشه
  • Ab IR ۱۹:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۱
    رضایاک کامنت نویس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان جام حذفی ایران؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی