نظرسنجی

قهرمان جام حذفی ایران؟
ظهور یک مشکل عجیب و جدید برای پرسپولیسی‌ها/ آماده‌باش برای حذف ناگهانی یک بازیکن؛ او از لیست تیم کنار گذاشته می‌شود؟
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم خارجی باید یکی از بازیکنان خود را از لیست کنار بگذارد.

پرسپولیس در خط حمله ضعف دارد و یحیی گل‌محمدی به دنبال پیدا کردن یک مهاجم خارجی است تا بتواند مشکل گلزنی تیمش را حل کند. پرسپولیس برای خرید مهاجم خارجی با دو مشکل بزرگ مواجه است که باید فکری به حال این دو مشکل کند. مشکل اول پر بودن لیست بزرگسال این باشگاه است. با توجه به قوانین جدید تیم ها فقط می‌توانند ۱۹ بازیکن بزرگسال در لیست خود داشته باشند و حالا پرسپولیس برای خرید مهاجم خارجی باید یک بازیکن را از ترکیب تیم خود خارج کند.

مشکل دوم مربوط به سقف قراردادهاست. پرسپولیس نمی‌تواند مهاجمی به خدمت بگیرد که قیمتش بالا باشد و از سقف قرارداد این باشگاه رد شود. از همین رو ستاره ای که احتمالا قربانی خرید مهاجم خارجی خواهد شد، وحدت هنانوف مدافع تاجیکستانی پرسپولیس خواهد بود.

هنانوف برای این فصل قراردادی به ارزش ۲۲۰ هزار دلار با پرسپولیس دارد و در صورتی که باشگاه پرسپولیس او را از لیست خارج کند، می‌تواند ۲۲۰ هزار دلار ذخیره و آن را برای خرید مهاجم خارجی خرج کند. در واقع خروج وحدت از لیست پرسپولیس باعث خواهد شد تا این باشگاه دست بازتر برای انتخاب مهاجم خارجی داشته باشد و حدود ۲۰۰ هزار دلار بیشتر می‌تواند برای خرید جدید خود هزینه کند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۴
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۰
 • ابوالفصل عابدی IR ۱۹:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۱
  با تمام احترامی که برای آقای عبدی قاعل هستم بقیه بازیکنان واقعا بازیکن خوبی هستن مخصوصا عمری کاش مهدی عبدی را انتخاب شود
 • هومن US ۲۳:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۱
  دقیقا چطور خارج کردن بازیکن از لیست از سقف قرارداد کم میکنه ؟ بازیکن تا سنت آخر پولش را می گیره ، بعد می ره. الان بعد از فصل نقل و انتقالات کجا می تونه بره ؟ البته بر ای پرسپولیس سقف نداریم ، یک کفی هست ، اونهم نمی دانیم کجاست، ما را خر فرض کردید ؟
  • تماشاچی US ۱۲:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۲
   فصل نقل و انتقالات تا هشتم شهریور ادامه دارد.
 • هوادار US ۰۸:۵۳ - ۱۴۰۲/۰۵/۲۲
  بهتر است همان هنانوف انتخاب شود چرا که اولا با وجود حسن چند پسته بودن ایشان ، ما در تمامی پستهای احتمالی ایشان دو بازیکن داریم ثانیا قرارداد ایشان ارزی هست و کمک به خرید مهاجم خارجی میشود ثالثا طبق قانون جدید لیگ برتر، بازیکن خارجی باید شصت درصد بازیها در زمین باشد وگرنه آن سهمیه ی خارجی برای فصل بعد از بین میرود که قطعا این تعداد بازی به هنانوف نمیرسد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان جام حذفی ایران؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی