کولاک پینگ‌پنگ‌بازان ایرانی با قهرمانی بزرگ/ طلای جهانی بر گردن دو ستاره‌ جوان و نوجوان
منبع: مهر
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بنیامین فرجی با پیروزی در فینال رده سنی زیر ۱۵ سال و همچنین امیر مهدی کشاورزی در فینال رده سنی زیر ۱۹ سال مسابقات تنیس روی میز آزاد جهانی تونس به عنوان قهرمان این مسابقات دست یافتند.

در چارچوب روز پایان مسابقات تنیس روی میز آزاد جهانی تونس و در رده سنی زیر ۱۵ سال، بنیامین فرجی شامگاه شنبه به مصاف «واسیم اسید» از کشور میزبان رفت و با پیروزی ۳ بر صفر مقابل این بازیکن صاحب عنوان قهرمانی شد.

فرجی در حال عنوان قهرمانی رده زیر ۱۵ سال را به خود اختصاص داد که بعد از صدرنشینی در پایان مرحله مقدماتی، مرحله یک هشتم نهایی را با قرعه استراحت پشت سر گذاشته بود. او در مرحله یک چهارم نهایی نماینده الجزایر را ۳ بر یک شکست داد و در دیدار نیمه نهایی نیز «دنی» از انگلیس را ۳ بر ۲ شکست داده بود. فرجی در شرایطی در دیدار نهایی موفق به شکست «واسیم اسید» شد که در فینال رده سنی زیر ۱۷ سال مقابل همین بازیکن متحمل شکست شده بود.

کولاک پینگ‌پنگ‌بازان ایرانی با قهرمانی بزرگ/ طلای جهانی بر گردن دو ستاره‌ جوان و نوجوان

دیدار نهایی مسابقات تنیس روی میز آزاد جهانی تونس در رده سنی زیر ۱۹ سال شامگاه شنبه میان امیرمهدی کشاورزی و «آرپاس» از اسلواکی برگزار شد. در این دیدار، کشاورزی حریف خود را ۳ بر یک شکست داد و به مدال طلا درست یافت. این پینگ پنگ باز مرحله مقدماتی مسابقات آزاد جهانی تونس را با صدرنشینی با پایان رساند. سپس در مرحله یک هشتم نهایی، حریفی از آلمان را شکست داد و در ادامه با غلبه بر نماینده مصر به مرحله نیمه نهایی راه یافت. کشاورزی در این مرحله حریفی از اسلواکی را شکست داد و فینالیست شد. طلای مسابقات تنیس روی میز آزاد جهانی تونس در رده سنی زیر ۱۹ سال در حالی به نام امیرمهدی کشاورزی ثبت شد که پیش از این بنیامین فرجی در رده سنی زیر ۱۷ سال صاحب مدال نقره شده بود در رده سنی زیر ۱۵ سال نیز به مدال طلا دست یافت.

کولاک پینگ‌پنگ‌بازان ایرانی با قهرمانی بزرگ/ طلای جهانی بر گردن دو ستاره‌ جوان و نوجوان

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی