شرط‌بندی کار دست ستاره سرشناس داد/ خط خوردن همزمان از تیم ملی و تیم جدید!
منبع: ورزش۳
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

بازیکنی که قرار بود منچسترسیتی در چند روز آینده به خدمت بگیرد با اتهام مشارکت در سایتهای شرط بندی مواجه شد.

لوکاس پاکتا، بازیکن موردعلاقه پپ گواردیولا، از فهرست تیم ملی برزیل خط خورد. منچسترسیتی در تلاش بود که بتواند پاکتا را به خدمت بگیرد و مذاکرات برای جذب او از وستهم را آغاز کرده بود.

در حالی که به نظر می‌رسید همه چیز نهایی شده و آنها در آستانه اعلام رسمی خبر جذب این ستاره برزیلی قرار دارند، ناگهان انتشار شایعه‌ای درباره احتمال حضور او در سایت‌های شرط‌بندی همه چیز را خراب کرد. اتحادیه فوتبال انگلیس در حال حاضر مشغول بررسی دقیق این موضوع است، چون این احتمال وجود دارد که بعضی از قوانین لیگ برتر در زمینه شرط‌بندی بازیکنان از سوی او شکسته باشد.

حالا فرناندو دینیز تصمیم گرفته که پاکتا را از فهرست تیم ملی برزیل هم خط بزند و دلیل آن مشخص شدن وضعیت و حل شدن مشکلات عنوان شده است که خبر بسیار بدی برای این بازیکن پس از منتفی شدن حضورش در سیتی در حالی که در یک قدمی این تیم قرار داشت خواهد بود.

هنوز هیچ اتهامی علیه این بازیکن به صورت کامل و رسمی اثبات نشده و فعلا ماموران اتحادیه فوتبال در حالی بررسی اقدامات او با سایت‌های شرط‌بندی در برزیل هستند که نه روی نتیجه نهایی، بلکه روی اتفاقات و جزئیات درون زمین بازی شرط می‌بستند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی