نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۰
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۸
۰
دانلود قسمت اول سریال مرداب و قسمت دوم زخم کاری 2
زمان مطالعه: ۹ دقیقه

اگر در پی جستجوی لینک قسمت دوم زخم کاری 2 و قسمت اول سریال مرداب جهت دانلود هستید به ادامه این مطلب مراجعه کنید.

همچنین لینک دانلود قسمت 1 بازنده، قسمت 17 قهوه ترک و قسمت یکم دفتر یادداشت نیز در این پست گنجانده شده است. پیشنهاد می کنیم که حداقل برای یک بار هم که شده از وبسایت به روز و معتبر کول دانلود بازدید به عمل بیاورید، حتم داشته باشید که پشیمان نخواهید شد.

  • قسمت 1 سریال زخم کاری 2

پس از فراز و نشیب های بسیار، قسمت نخست زخم کاری 2 در سایت کول دانلود پخش شد و با استقبال باورنکردنی و شدید هواداران روبرو شد. در فصل دو نیز ضرباهنگ کوبنده و ریتم تند سریال که با چاشنی های اتفاقات ناگهانی و هیجان انگیز توام بود، حفظ شده بود و حقیقتا مخاطب از تماشای زخم کاری نه تنها خسته نمی شود که مدام در ولع و حرص تماشای بیشتر و پیدا کردن سرنخ های بیشتر و حقایق دیگر از داستان در قسمت های بعد می ماند.

  • شما می توانید از لینک زیر جهت دانلود قسمت 2 و همچنین سایر قسمت های سریال جذاب و هیجانی زخم کاری 2 اقدام کنید:
  • لینک دانلود قانونی: قسمت دوم فصل دوم زخم کاری

طلوعی کیست؟ اضافه شدن سه بازیگر جدید

طلوعی که نام او از زبان بسیاری از شخصیت ها در فصل اول زخم کاری می آمد و مدام از او ذکر نام و یاد می شد ولی هیچ گاه تصویر یا ردی از او دیده نمی شد (این البته از تیزهوشی های نویسنده سریال بود که سرنخ ها و نکته های کشف نشده ای را برای باز شدن و تشریح در فصل دوم در گوشه ای گذاشته بود.) یکی از شخصیت های بسیار بانفوذ و قدرتمند این دستگاه عریض و طویل شرکت ها و هولدینگ های ریزآبادی ها می باشد. به هر روی در قسمت 1 زخم کاری 2 از وی رونمایی شد. طلوعی در جلسات شرکت حضور فعال و نفر اولی دارد و به نظر می رسد که هد و راس این تشکیلات نیز باشد و حتی در جایی که به انتقاد از مالک برخاست با حملات تند میثم نیز روبرو شد! شخصیت طلوعی را کامبیز دیرباز بر عقده دارد! به نظر می رسد طلوعی از دشمنان سرسخت مالک باشد و عناد و دشمنی خاصی با او دارد! درباره شباهت سریال به «هملت» شکسپیر فعلا نمی توانیم دقیق اظهارنظر کنیم جز این که اواخر قسمت اول، به این مساله اشاره می‌شود که طلوعی به سمیرا علاقه مند است و این علاقه تا حدودی در سمیرا هم دیده می شود. اختلافی که میان طلوعی و میثم پیش می آید می‌تواند مقدمه‌ای باشد برای شروع داستان «هملت».

در این بین شفاعت کیست؟ شفاعت با بازی مهران غفوریان در واقع دست راست طلوعی و مجری اصلی فرامین اوست. به این ترتیب با ورود طلوعی به داستان با شفاعت و البته سومین بازیگر جدید فصل دوم زخم کاری یعنی همسرش ( با بازی الناز ملک) نیز آشنا شدیم!

آیا مالک در این فصل مرده است یا زنده؟ بررسی شاعبه مرگ مالک!

در سکانس پایانی اپیزود نخست زخم کاری 2 با صحنه ای روبرو هستیم که فردی در حال مرور عکس های میثم و خواهرش است. در آغاز و به ویژه به دلیل مچ بند طبی که بر دست دارد بیننده این گونه تصور می کند که این شخص میثم است! ولی اگر این فرض را بگیریم پس چرا بر روی عکس های میثم زوم می کند؟؟ و نکته مهم تر چرا قصد شماره گیری تلفن میثم و تماس با او را دارد؟ شاید بتوان گفت که این شخص مالک است و بنابراین او نمرده است و به فکر ارتباط گرفتن با میثم است. این چیزی است که در قسمت های آینده مشخص خواهد شد. نظر شما چیست؟ سوال دیگری که دز این بین پیش می شود، شخصی ست که در انتهای ویدیو مالک را از تماس با میثم منصرف می کند. صدای او تنها برای یکی دو ثانیه به گوش می رسد. به عقده برخی وی همان دستمالچی (جواد هاشمی) است. نظر شما چیست؟

زمان دقیق پخش سریال زخم کاری 2 چه روزی است؟

سریال زخم کاری 2 ساعت 08:00 آدینه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

در قسمت اول فصل دوم زخم کاری چه گذشت؟

قسمت اول فصل دوم زخم کاری دقیقا با ادامه سکانس پایانی فصل اول زخم کاری از سر گیری می شود. در جایی که مالک در کنار ساحل و به سبب جراحت عمیق ناشی از ضربات چاقو به وسیله منصوره، جان باخته و نقش زمین شده است. افراد ناصر بلافاصله وی را در تابوت گذاشته و در جایی مخفیانه به خاک می سپارند. منصوره که شرایط را سیاه می بیند از کشور می گریزد و ناصر نیز در سر نقشه هایی دارد. ناصر سرمست از انتقام گرفتن از مالک، به خود می بالد و با کبر و غرور با منصوره صحبت می کند و از برنامه های آتی هر دویشان می گوید و سپس به خانه می رود. ولی مشخص نیست که چگونه پلیس ها از راه رسیده و گرداگرد وی را گرفته. البته قابل حدس است، چرا که در سکانس های پایانی قسمت آخر فصل یک شاهد بودیم که پیش از رفتن مالک به ویلا، به پسرش میثم گفته بود که اگر تا شب برنگشت وی به پلیس ها خبر بدهد. در هر حال پلیس ها ناصر و افرادش را تفتیش می کنند و در همین حال با فیلم دفن کردن مالک در گوشی موبایل یکی از این افراد و همچنین اعتراف آن ها به قتل روبرو می شوند. بنابرلین ناصر نیز به زندان می افتد و به قدری مدارک علیه او است که پرونده قطوری به پرونده پیشین نیز افزوده می شود! در سمت دیگر داستان ولی طلوعی قرار دارد. وی تصمیم دارد که ...

  • قسمت 1 سریال مرداب

مرداب – The Marsh جدیدترین و دست به نقد ترین سریال در آستانه پخش حال است که خیلی سریع مراحل تولید خود را پشت گذاشته. این سریال از محصولات سال 1402 که به زودی از سایت کول دانلود پخش  می شود. تهیه کنندگی مرداب با محمد شایسته ، نویسندگی بر عهده نیما اقلیما بوده است و همچنین بروز نیک نژاد نیز در مقام کارگردان با این پروژه همکاری داشته است. شما کاربران گرامی می توانید از طریق لینک هایی که در این نوشتار برای شما آماده شده است، جهت دانلود و یا تماشای این سریال اقدام کنید.

مرداب

  • شما می توانید قسمت 1 سریال مرداب و همچنین سایر سایر قسمت های این سریال جذاب را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:
  • دریافت لینک: دانلود سریال مرداب

هنرپیشه های سریال مرداب چه کسانی هستند؟

آرش ظلی پور , الهام اخوان , الیکا ناصری , امیر جعفری , حامد کمیلی , ستاره پسیانی , شهرام حقیقت دوست , صفر محمدی , مجتبا پیرزاده , مجید پتکی , محمود نظرعلیان , مهدی هاشمی , یسنا میرتهماسب

داستان و موضوع مرداب حول چه محوری است؟

سریال «مرداب» در ژانر درام معمایی تولید شده است و به زودی از سایت کول دانلود آغاز به پخش خواهد شد. همچنین نویسندگان این اثر افشین صادقی و پدرام افشار و بازنویسی فیلمنامه بر عهده نیما اقلیما می باشد!

زمان دقیق پخش سریال مرداب چه روزی است؟

سریال مرداب قرار است که از نیمه های مهرماه 1402 پخش شود. لازم به ذکر است که قسمت آخر سریال قهوه ترک  12 مهرماه پخش خواهد شد و با توجه به این که سریال مرداب در واقع قرار است که جایگزین سریال قهوه ترک شود، بنابراین انتظار می شود که در بازه 15 تا 20 مهر قسمت اول سریال مرداب را شاهد باشیم که از آن تاریخ شما هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net می توانید این سریال جذاب و تماشایی را با کیفیت بلوری دانلود و تماشا کنید!

  • قسمت اول سریال بازنده

سریال بازنده – Loser Serial محصول سال 1402 به تهیه کنندگی احسان ظلی پور ، نویسندگی و کارگردانی امین حسین پور برای پخش در سایت کول دانلود در تابستان امسال در نظر گرفته شده است. بازنده یک سریال کارآگاهی معمایی جنایی زیبا می باشد که با حضور ستاره محبوب گوست شیر (علیرضا کمالی) ساخته و تولید شده است.

قسمت اول سریال بازنده

جهت دانلود قسمت اول سریال بازنده به همراه سایر قسمت های این سریال که به زودی پخش می شود لطفا به لینک زیر مراجعه کنید. این سایت مرجع دانلود فیلم و سریال های روز ایران و جهان می  باشد:

کست و بازیگران بازنده

پیمان قاسمخانی , رویا جاویدنیا , سارا بهرامی , صابر ابر , صدف اسپهبدی , علیرضا کمالی و محمد علی محمدی ترتیب کستینگ و بازیگران بازنده را تشکیل داده اند!

 خلاصه داستان بازنده

 کارآگاه کیانی (با بازی علیرضا کمالی) ، درگیر پرونده‌ ای پیچیده می شود که رازهای بزرگی از یک خانواده را برملا می کند…

زمان پخش سریال بازنده

از آن جایی که پخش سریال بازنده به زمانی پس از اتمام سریال صداتو موکول شده است و صداتو نیز تنها یک قسمت دیگر دارد که در روز 29 شهریور پخش می شود، بنابراین باید در اوایل یا نهایتا اواسط مهرماه 1402 منتظر پخش قسمت اول سریال بازنده در سایت کول دانلود باشیم!

  • قسمت اول سریال دفتر یادداشت با بازی رضا عطاران

سریال دفتر یادداشت The Notebook محصول 1401 به تهیه کنندگی: حسین اکبری ، نویسندگی: مسعود خاکباز و کارگردانی: کیارش اسدی زاده از جدیدترین سریال های نمایش خانگی است که قرار است تا چند روز دیگر در سایت کول دانلود پخش شود.

این سریال از یک حیث دیگر نیز مهم است و آن هم نخستین حضور رضا عطاران در یک پروژه نمایش خانگی است. وی که تا به حال در شبکه نمایش خانگی تجربه بازی نداشته است ولی در سینما حضور کاملا موفق داشته و به نوعی تضمین فروش همه فیلم های سینمایی اواخر بوده است. انتظار می رود که این سریال از جمله مهم ترین سریال های امسال باشد.

  • شما می توانید با کلیک بر روی این لینک که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای سریال کمدی و طنز دفتر یادداشت اقدام کنید:
  • لینک دانلود: قسمت اول سریال دفتر یادداشت

چه بازیگرانی در دفتر یادداشت حضور دارند؟

رضا عطاران ، ریما رامین فر ، سیامک انصاری ، مینا ساداتی ، حسن معجونی , سوگل خلیق , کاظم سیاحی

درباره دفتر یادداشت چه می دانیم؟

شاید بتوان مهم ترین و سوپرایز کننده ترین سریال پاییزی امسال را دفتر یادداشت دانست. سریالی که بسیاری از مخاطبین منتظر تماشای آن هستند. مخصوصا با پوستر جنجالی که چندی پیش از این سریال منتشر شد تا جایی که ساترا نیز به آن تاخت و آن را غیرقانونی دانست. داستان از این قرار بود که رضا عطاران به مانند مریلین مونرو بر روی صندلی نشسته تا سیگار بکشد و در همین حال چندین و چند خانم دور تا دور او را گرفته تا برای سیگاری که وی در دهان دارد، با فندک، آتشی روشن کنند. به هر حال همیشه حضور رضا عطاران برای بینندگان آثار سینمایی جذابیت و کشش خاصی داشته و این بار در قالب یک سریال می تواند تداعی خاطرات قدیمی مانند سریال های موفق خانه به دوش، متهم گریخت، بزنگاه و... باشد.

زمان و تاریخ پخش دفتر یادداشت کی است؟

انتظار می رود که سریال دفتر یادداشت از اواخر مهر یا شاید از اوایل آبان ماه 1402 در سایت کول دانلود پخش شود.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی