نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۱۲
کباب و نوشابه در اردوی استقلال ممنوع شد!/ هیچ بازیکنی حق ندارد اتاق خصوصی داشته باشد
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

جواد نکونام قوانین ویژه‌ای را از بدو حضورش در استقلال مد نظر قرار داده و برای بازیکنان وضع کرده است.

وقتی جواد نکونام سرمربی استقلال شد، تاکید کرد که فضا کاملاً باید طوری باشد که او دلش می‌خواهد و تحت هیچ شرایطی اجازه نمی‌دهد تیم دچار بی‌نظمی شود. نکونام برای بازیکنان قوانین خاصی را تدوین کرد و اصرار دارد که این قواعد به دقیق‌ترین شکل ممکن انجام شود. قاعده‌هایی که شاید در نگاه اول عجیب به نظر برسند اما به لحاظ علم تغذیه کاملاً درست هستند و باید دقیقاً حق را به سرمربی استقلال داد.

نوشابه و کباب ممنوع

یکی از نکات بسیار مهمی که جواد نکونام روی آن تاکید فراوانی دارد، تغذیه منظم بازیکنان به ویژه پس از آغاز مسابقات لیگ برتر است. طبق دستور سرمربی استقلال، هیچ کدام از بازیکنان این تیم در خلال اردوی شبانه روزی قبل از بازی‌ها اجازه صرف کباب کوبیده ندارند چون چربی آن بالاست و موجب کم تحرکی نفرات هنگام برگزاری مسابقه می‌شود. علاوه بر این، سایر غذاهای چرب هم از منوی تغذیه بازیکنان حذف شده و نکونام خودش با همفکری کادرفنی و متخصصان تغذیه برای بازیکنان برنامه غذایی تدوین کرده است. نکته دیگر اینکه چه در زمان برپایی اردو و چه هنگامی که بازیکنان قبل از تمرین کنار یکدیگر غذا می‌خورند، هیچ کس حق استفاده از نوشابه را ندارد و این نوشیدنی به طور کامل از برنامه غذایی استقلالی‌ها حذف شده است. کاری که تیم‌های اروپایی هم سال‌هاست آن را انجام می‌دهند.

اقامت در اتاق تک نفره نداریم

از قرار معلوم طی دوران سرمربیگری ریکاردو ساپینتو چند نفر از بازیکنان استقلال با سرمربی صحبت کرده و از او اجازه گرفته بودند تا برای آرامش بیشتر ام برپایی اردو قبل از بازی‌ها در اتاق‌های تک نفره اقامت کنند اما نکونام این مسئله را هم لغو کرد. سرمربی استقلال تاکید دارد همه بازیکنان باید به صورت دو نفره در اتاق باشند و نمی نمی‌تواند در این رابطه خود را متمایز از دیگران کند. این قوانین اگرچه دست و پای استقلالی‌ها را به نوعی بسته اما هزینه‌های تیم را پایین آورده و علاوه بر آن تمام بازیکنان هم با آن کاملاً کنار آمده و رعایت می‌کنند.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۶
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۶
 • محمد صادق🚩 IR ۱۹:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
  کشک و دوغ چطور 🤣🤣🤣
  • سعید IR ۰۶:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۰
   اینا رو لنگی دوست دارند از بس خورده بودند که اگر النصر بدون دروازه بان آمده بود تهران بازم هیچی نمیشد
  • کلنگلیس IR ۰۷:۳۴ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۰
   کشک ودوغ روتوبازی النصر 💙النصریا 💙به شمادادن خوردین که ....بروماستت روبخورلنگی👹 ۹۰دقیقه به گلر النصر💙 استراحت داده بودتیمت 👺
 • رضایاک اصلی۶ IR ۲۰:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
  چه عجب چه حرکت حرفه ای از کیسه دیدیم
 • محمد استقلالی US ۲۰:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
  از فردا یحیی هم خوردن کوبیده و نوشابه رو تا اطلاع ثانوی ممنوع میکنه
 • ولایت مدار IR ۰۸:۴۱ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۰
  سلام بر رزمندگان اسلام ورود بر شهدا اسلام ورود بر نکونام

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی