نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
رونالدو پس از سفر به ایران چقدر فالوئر گرفت؟/ آمار عجیب دنبال‌کننده‌های CR7 در کمتر از ۴۸ ساعت
منبع: ورزش۳
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

حضور رونالدو در ایران، با افزایش چشمگیر فالوئرهایش در اینستاگرام او همراه شد.

حضور رونالدو در ایران با واکنش‌ها و بازتاب‌های گسترده ای همراه بود. از لحظه فرود هواپیمای حامل کاروان این تیم در فرودگاه امام خمینی (ره) تا استقبال بی سابقه از اعضای تیم عربستانی در مسیر رسیدن به هتل محل اقامت، اخبار و رویدادهای مربوط به کریستیانو، مورد توجه همگان قرار گرفته بود.

علاوه بر حضور پرشمار هواداران رونالدو برای استقبال از این فوق ستاره و بازتاب آن در رسانه‌های جهان، دو کار ارزشمند و انسان دوستانه ای که این فوق ستاره انجام داد، تحسین‌ها و تمجیدهای متعددی را به همراه داشت و می توان گفت میزان محبوبیت این بازیکن حداقل در ایران افزایش یافت.

رونالدو به درخواست مسئولین باشگاه‌های پرسپولیس و النصر برای دیدار با کودکی که ویدیوی گریه‌های او برای اسطوره اش وایرال شده بود، جواب مثبت داد. او سپس با دختر بااستعدادی به نام فاطمه حمامی که تابلوی CR۷ را با پا کشیده بود، دیدار داشت و اینگونه قلب‌ها و انرژی مثبت را از آن خود کرد.

انتشار این ویدیوها در صفحه رسمی النصر، واکنش‌های مثبت زیادی را به دنبال داشت. به نحوی که آنالیز صفحه شخصی و رسمی کریستیانو نشان می‌دهد که طی کمتر از ۴۸ ساعت حضور این فوق ستاره در ایران، او حدود ۴۰۰ هزار فالوئر جدید گرفته و آمار کل فالوورهای او به ۶۰۵ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر رسیده است.

بررسی نمودار طی شده در دریافت دنبال کننده‌های جدید صفحه رسمی رونالدو نشان می‌دهد که میانگین و به طور روزانه، ۱۰۰ هزار فالور جدید به دنبال کننده‌های او اضافه می‌شدند ولی از زمان حضور در تهران، این نمودار رشد قابل توجهی گرفت.

در هفته اخیر، رونالدو به طور میانیگن در هر روز حدود ۱۰۰ هزار دنبال کننده جدید دریافت کرده ولی روز گذشته و زمان حضور در تهران، جذب فالوئرهای جدید رشد زیادی داشته است.

نمودار کلی رشد فالوورهای رونالدو نشان می دهد که او طی ۴۸ ساعتی که در ایران حضور داشته، حدود ۴۰۰ هزار دنبال کننده جدید گرفته است.

بیشتر بخوانید: عکس| آمار وحشتناک رونالدو مقابل پرسپولیس/ از CR7 فقط یک اسم باقی مانده

رونالدو پس از سفر به ایران چقدر فالوئر گرفت؟/ آمار عجیب دنبال‌کننده‌های CR۷ در کمتر از ۴۸ ساعت +سند

رونالدو پس از سفر به ایران چقدر فالوئر گرفت؟/ آمار عجیب دنبال‌کننده‌های CR۷ در کمتر از ۴۸ ساعت +سند

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • منتشرشده: ۲
  • در صف بررسی: ۰
  • غیرقابل‌انتشار: ۲
  • ااا IR ۱۸:۱۹ - ۱۴۰۲/۰۶/۲۹
    شبیه نمودارهای تورمی ایرانه.
  • حسین TR ۱۸:۲۹ - ۱۴۰۲/۰۶/۳۰
    اگر این استقبال بی سابقه ازرونالدو واهدای فرش های سه میلیاردتومانی به اورابه فوتبالیست های نامدارخودمان ازجمله طارمی هدیه می کردیم به جای ۲گل ۴گل به تیم حریف می زدکمااین که طی چندین بازی درکشورهای مختلف گلهای فراوانی رابرای ایران به ثمر رسانیده وپرچم سه رنگ ایران رادرمیدانهای ورزشی جهان به اهتزاز درآورده است،ولی حیف وصوافسوس که قدراسطوره های ورزشی کشورمان رانمیدانیم .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی