نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟
نظرات: ۱۸
استقلال پاسخ سپاهان را داد؛ ما خودمان قرارداد مهری را اعلام کردیم
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

سپاهان امیدوار است کمیته استیناف رای به بازگشت ۴ امتیاز به این تیم دهد. در غیر این صورت این تیم هم از پرسپولیس و استقلال شکایت خواهد کرد.

سپاهان بعد از اعتراض به رای صادره از سوی کمیته انضباطی توضیح داد تیم‌های پرسپولیس و استقلال هم تخلف کرده اند. باشگاه سپاهان به این نکته اشاره کرد که یک فرد متمول به بازیکنان تیم پرسپولیس مازاد بر قرارداد پول داده است و این ادعا از سوی مدیر عامل و عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم تایید شده است.

باشگاه سپاهان در مورد تخلف تیم استقلال توضیح داده است: استقلال قرارداد سعید مهری را ۱۶۰ میلیون تومان اعلام کرده است، در صورتی که این از سوی هیچ عقل سیلمی قابل درک نیست.

بعد از طرح این ادعا علی خطیر مصاحبه کرد و جواب باشگاه سپاهان را این گونه داد: «قرارداد او عدد شفافی است و خودم اعلام کرد. بیشتر از ۱۶۰ میلیون جا نداشتیم. امسال هم تمام قراردادهایی که ثبت می‌شود اعتبار دارد. مهری اگر ۵۰۰ برگه با هر عددی از من بگیرد قابل اعتبار نیست و نمی‌تواند شکایتی علیه باشگاه داشته باشد. تفاهمی با او و تیم داریم که اگر بتوانیم بازیکنان دیگر را متقاعد کنیم بخشی از قراردادشان را کم کنند، این امکان وجود دارد قرارداد مهری افزایش پیدا کند. ما چیز پنهانی نداریم. خودم اعلام کردم قرارداد مهری ۱۶۰ میلیون است و بیشتر از این برای سقف قرارداد جا نداشتیم.»

یکی از نکاتی که علی خطیر بدان افتخار می‌کند رعایت سقف قرارداد است. رفتاری که البته گلایه‌هایی را از سوی جواد نکونام به همراه داشت و موجب شد تا این تیم در جذب بازیکن خیلی موفق نباشد. سازمان بازرسی هم در بررسی قرارداد بازیکنان این باشگاه به مورد مشکوکی برخورد نکرده است.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۱۵
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۳
 • محمد IR ۰۰:۵۱ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  احتمالا خبر ندارید سپاهان از پرسپولیس شکایت کرد جلسه رسیدگی هم برگزار شد
 • تماشاچی US ۰۰:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  اگر بیش از صد و شصت میلیون جا نداشتید ، چگونه بلانکو را خریدید ؟ و چگونه با ماشاریپوف هم مذاکره کردید ؟ ضمنا مگه با شکایت ماساژور قبلی ، پنجره ی استقلال بسته نشده ؟ چگونه قرارداد مهری را ثبت کردید ؟ و چگونه قرارداد بلانکو را ثبت میکنید ؟ تناقضات زیاد است
 • طرفدارفوتبال IR ۰۲:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  چقدر ازحرفهای بی ربط بدم میاد سپاهان انقدرقانون شکنی وتخلف کرده که متاسفانه ازحدنصاب گذشته است وحالا که خودش تنبی وجریمه شده است دوست دارد همه را باخودش شریک جرم کندباباچرااینقدرقانون را دورزده ایدهرچند به جزسپاهان تمام تیمهای صنعتی مثل گل گوهر والمنیوم ارآک وحتی پیکان فولادذب اهن بدون تردید قانون رادورزده اندکه بایدکمیته انضباطی وستادبازرسی همه بادقت وبدون هیچ ملاحظه کاری ورودکنندتااینقدرپولهای بیت المال را هدرندهندچراسپاهان باید۵مهاجم بگیره پرسپولیس توان گرفتن یه مهاجم خوب رانداشته باشد؟ همچنین گل گوهر سیرجان چندبازیکن گران قیمت گرفته است.ایا اینقدر بی عدالتی درحق بعضی تیم ها روا است؟ یاباید قانون سقف بودجه برداشته شودیاتیمهای مختلف بدون تعارف جریمه وتنبی شوند
 • دامون IR ۰۳:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  اوکی ،قرارداد مهری ۱۶۰ میلیون. بلانکو، حامدی فر و دروازه‌بان جدیدتون رایگان بازی میکنند؟ اینطور که ادعا میکنید بازیکنان شما قراردادهاشونو باید نصف میکردن نسبت به سال گذشته، چطور چنین چیزی امکانپذیر؟
  • رضایاک اصلی۸ US ۱۰:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
   کیسه زیر میزی به مهری ۱۶۰ میلیارد پول داده
 • پادشاه فوتبال ایران IR ۰۶:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  سیمان سپاهان تخلف کرده و باید مجازات بشه.۸۸۸
 • Fereydoun US ۰۷:۰۸ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  chetoury Mehry 160 million migirad? chera zire mizy ra nemigoyeed? gandash dasr miayad
 • امیر IR ۰۷:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  اما تا دلتون بخواد پیروزی انواع و اقسام زیر میزی ها رو داده. نمونه کوچک آن ملک ۹۰ میلیاردی به بیرانوند هست
 • سپاهان قهرمان IR ۰۸:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  واقعا کدوم عقل سلیمی قبول میکنه مهری 160 میلیون گرفته. این دو تیم فاسد چون حکومتی هستند کسی کار بهشون نداره.سپاهان باید از هر دو شکایت کنه.همیشه هم به اتهام میزند در صورتی هر دو فاسد هستند.هیچکدوم از قهرمانی های لنگ و کیسه سالم نبوده تمام.
 • احمدرضا US ۱۱:۱۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  چون دستتان رو شد اقای خطیر اعلام کردید والا همه ایران ،قرارداد پر حرف و حدیث سعید مهری را در سایت کدال دیدند،گل گهر ۱۶ میلیارد به مهری بعد فسخ قرارداد قانونی میداد ولی نمیدانم چطور شد یک صدم قرارداد استقلال قبول کرد،این اشکار و عیان هست که زیر میزی دارد خیلی هم زیر میزی است.
 • سعید IR ۱۱:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  پس چرا از لنگ‌شکایت نمیکنید حکومت نمیزاره بی وجودا شما دنبال عدالت نیستید دنبال ضعیف کردن رقبای لنگید
 • دوستاره درخشان ابی IR ۱۲:۰۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  پیروی لنگ جام اسنپی وزیز ورزش مامان اذز کیسه لقب های لنگپولیس
 • مجید IR ۱۲:۵۹ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  مهری سه ماه قهر کرد برای کم کردن قراردادش سقفتون صدوشصت میلیون بیشتر جانداشت بلانکو و هاشمی نسب وووو چطور خریدید لابد به بلانکو هم گفتی فعلا قرارداد ببند بعداً افزایشش میدم قرارداد بازیکنا و کاتر فنی کیسه چهارصد و هفتاد میلیارد بوده طبق قوانین سال بعد بیست و پنج درصد افزایش دارن به گفته خودتون کسی هم تا حالا کم نکرده پس چطور قرارداد کیسه شده دویست و پنجاه میلیارد سه چهار بازیکن خارج شدن بجاش ده نفر اضافه شدن چطور سقف رعایت کردید شما خودتون خر فرض کردید مردم همه چیز میفهمن
 • بابا IR ۱۵:۲۵ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  معلومه این خطیر کاملا با روابط مدیرعامل شده و حرفهای مسخره ای میزنه
 • اسماعیل IR ۲۰:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۲
  کافر همه را به کیش خود پندارد سپاهان فکر میکند همه مثل خودش درغگو هستند

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین تیم هفته دوازدهم؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی