نظرسنجی

توضیحات امیر قلعه‌نویی را فنی و قانع‌کننده دیدید؟
نظرات: ۸
پیام ویژه خطیر برای هواداران و بازیکنان استقلال
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال در آستانه بازی با آلومینیوم اراک و پس از ثبت قرارداد بلانکو و صدور کارت بازی برای این بازیکن آرژانتینی با رسانه رسمی باشگاه، گفت و گو کرد.

رسانه رسمی باشگاه استقلال نوشت: مدیرعامل باشگاه استقلال در ابتداب صحبتهایش گفت: با عرض سلام و احترام به هواداران دوست داشتنی، پیگیر و وفادار باشگاه استقلال، که همه ارکان مدیریتی و فنی مجموعه، تلاش می کنند تا رضایت خاطر آنها را فراهم کنند، لازم می دانم جهت روشنگری افکار عمومی فوتبال و استحضار سرمایه گذاران، سهامداران و مالکان راستین باشگاه، مواردی را به اطلاع آنها برسانم. نخست اینکه استقلال به علت تغییرات پی در پی مدیریتی در سال های اخیر و افزوده شدن بدهی های کلان روی هم و نبود یک برنامه جامع اقتصادی برای فعالیت های تجاری، مدتهاست از آرامش مالی به دور است. لازم به تاکید است مجموعه مدیریتی فعلی باشگاه با در نظر گرفتن اولویت ها و منافع استقلال، رفتارهای اقتصادی، رسانه ای و مدیریتی خود را انتخاب می کند.  زمین نبرد استقلال، جایی است که منافعش در آن تامین شود. 

مدیر عامل استقلال در ادامه گفت: مورد دوم اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال، بعد از پشت سر گذاشتن تکانه های ناشی از اجرای طرح قانون سقف بودجه، که ظاهرا موجبات تکدر خاطر سرمربی محترم، بازیکنان دوست داشتنی و بسیار متعصب و همچنین هواداران عزیز که در واقع سرمایه داران و مالکان راستین برند پرافتخار و بین المللی استقلال هستند، شده است، خوشبختانه حالا به آرامش و ثبات نسبی رسیده است. سرمربی محترم، سرپرست و برخی از بازیکنان بسیار وفادار باشگاه، یکبار دیگر با نمایش تعصب و مسئولیت پذیری واقعی و همچنین تعصب خالص و بی غل و غش، از قراردادشان کاستند تا استقلال به رعایت قانون، پایبند بماند. بر همگان واضح است که باشگاه استقلال در طول دهه های پرفراز و نشیب سپری شده، باشگاهی محترم، قانونمند و فرهنگساز بوده و به همین مسیر ادامه می دهد و آرامش و صلح و حال خوب هواداران خود را خرج بازی در زمین دیگران نخواهد کرد. 

خطیر ادامه داد: مورد سومی که می خواستم به آن اشاره کنم دلیل انتشار این گفت و گو است. هواداران محترم استقلال، منتظر بودند تا از طریق مدیران باشگاه پاسخی به صحبت های مطرح شده روز گذشته یکی از باشگاه ها، داده شود. به اطلاع سرمایه داران، سهامداران و مالکان واقعی باشگاه استقلال می رسانم که ارکان باشگاه ضمن احترام به درخواست های مکرر شما جهت پاسخگویی به صحبت و همچنین شکایت مطرح شده در روز گذشته، اعلام می کند باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال نیازی برای پاسخگویی در رسانه ها نمی بیند چون اگر حرفی هست در مرجع قانونی و به زبان قانون بیان خواهد شد نه با جنجال های رسانه ای بیهوده. آرامشی که امروز در استقلال شاهدش هستیم، به دلیل گذشت، توافق، یکدلی و همراهی وصف ناپذیر ارکان باشگاه است در سطوح مختلف ایجاد شده که آخرین نمونه آن را در روزهای گذشته همه مشاهده کردند. جا دارد با تشکر مجدد از همراهی سرمربی محترم و بازیکنانی که با کسر قرارداد خود مجموعه مدیریتی باشگاه را در رعایت قانون سقف قراردادها همراهی کردند و همچنین کلیه مربیان و بازیکنان باشگاه که با صبر خود، به ما فرصت لازم برای تامین منابع مالی مورد نیاز را می دهند، لازم به تاکید دوباره است که باشگاه استقلال، ترجیح می دهد به جای ورود به میدان حواشی، از این فرصت استفاده کند و از اسپانسرهای محترم خود بابت تعاملات فی مابین تشکر لازم را انجام دهد.

مدیرعامل استقلال در پایان گفت: از هواداران باوفای خود هم می خواهیم تا از حال خوب، نتایج درخشان، تعصب بی مانند مربیان محترم و بازیکنان دوستداشتنی خود لذت ببرند و مراقب باشند تحت تاثیر افراد یا جریاناتی قرار نگیرند که قصد بر هم زدن اتحاد کنونی را دارند چرا که استقلال در حال نتیجه گرفتن و حرکت به سوی قهرمانی است. هواداران باشگاه استقلال، سرمایه گذار، سهامدار و مالکان راستین استقلال شکوهمند و پرافتخار ایران عزیز هستند که باید همیشه از آنها تشکر و قدردانی کنیم که ما را از دعای خیر و حمایت های خود بی نصیب نمی گذارند. 

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۵
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۳
 • Amini IR ۱۱:۰۴ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۵
  لنگیا واسه تبرئه تخلف خودشون دارن حاشیه پراکنی می کنند ولی کور خوندن
  • میلاد IR ۱۴:۳۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۵
   یک بیانیه ۳۰ خطی نوشته .ولی حتی در یک جمله به تخلف و اصل ماجرا هیچ اشاره ای نکرده .
 • Iman ss IR ۱۱:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۵
  از اولم مشخص بود استقلال این فصل با قانون پیش رفته وگرنه رضا اسدی ، عارف آغاسی، احسان پهلوان ، پورحمیدی یا امیر عابدزاده یا اخباری ، حسین زاده ، ، یاسین سلمانی ،م حسین اسلامی ، سامان فلاح ، روبرتو تورس و ... الان تو استقلال بودن و قایدی محبی و سیلوا جدا نمی شدن
 • اسماعیلی IR ۱۱:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۵
  مسعود ریگی و یاسین سلمانی را از استقلال هایجک کردن ، با وجود داشتن دو مدافع ملی پوش پورعلی و گورستانی رفتن ی ملی پوش دیگه (کنعانی )را با هزار ناز خریدن ،منقاروند باهاشون سر پول فسخ کرده بعد به قول خودش ارزون تر از قرارداد قبلی ام باهاش بستن ، اون وقت دست از هوچی گری برنمی‌دارند.خخخ
  • ع ق QA ۱۵:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۵
   اسقاط لاليها چرا توهین می کنند بیائید یک بار در همه عمرتون فوتبالی باشید

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

توضیحات امیر قلعه‌نویی را فنی و قانع‌کننده دیدید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی