تاج رسما دستور داد؛ این اتفاق باید در نقطه نقطه ایران انجام شود!
منبع: فارس
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کشور ما کارخانه بازیکن‌سازی فوتبال و فوتسال است.

مهدی تاج در مراسم بررسی روند استعدادیابی فوتسال که عصر امروز به صورت برخط با حضور روسای هیات‌های فوتبال در سرتاسر کشور و مسئولان کمیته و دپارتمان فوتسال برگزار شد، اظهار کرد: بسیار خوشحالم که از این قاب، چهره روسای هیات‌های فوتبال را می‌بینم. امیدوارم همچنان در مسیر رشد و توسعه فوتبال کشور موفق باشید. همچنین خوشحالم که در این نشست در خدمت حسین شمس و علی صانعی هم هستیم که حضورشان در فوتسال کشور همیشه باعث خیر و برکت بوده است.

وی ادامه داد: همانطور که احسان اصولی در آغاز جلسه اشاره کرد، روند توسعه در فوتسال کشور به خوبی پیش می‌رود و کیش کاپ مصداق بارزی از این موضوع است. وجود این استعدادهای بزرگ پیام مهمی برای ماست. وظیفه مان را سنگین و سنگین‌تر می‌کند. حتما این جدیت باید در هیات‌ها باشد که بازیکن در نقطه نقطه ایران عزیز دیده و شناسایی شود. بعد در مرحله سازندگی قرار بگیرد. از سوی دیگر در حال حاضر، فوتسال ما در ۲ بخش آقایان و بانوان تیم اول آسیاست. از دید من، باید این را تعمیم بدهیم. تیم‌های پشتوانه برای فوتسال ملی اهمیت فراوانی دارند.

رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: کشور ما کارخانه بازیکن‌سازی فوتبال و فوتسال است. نکته دیگر اینکه؛ باید امکان آموزش برای هیات‌ها تسهیل شود و برنامه‌های کامل و جامعه وجود داشته باشد که این روند با قیمت ارزان به انجام برسد. این برنامه برای همه هیات‌ها باید باشد و به شکلی موضوع به انجام برسد که بتوانیم این برنامه جامع را در حوزه استعدادیابی تسری دهیم.

در ادامه همین مطلب بخوانید: پیام ویژه تاج به نکونام و گل‌محمدی

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۷
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۴
 • حاج ۳لسچ IR ۲۰:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۲
  دقیقا صحیح می فرمایند !! این کارخانه فقط نیاز به یک مربی درجه یک مثل استاد"ویلموتس " داره پس حیف دوباره نیاردیش!😉
  • حمید IR ۰۹:۰۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۳
   درود به شرفت ، گل گفتی
 • مهدی IR ۲۲:۳۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۲
  تاج رسما دستور میده؟ این همه بزرگ توی این فوتبال داریم بعد آقای تاج باید رسما دستور بده؟!!!! واقا جای تاسف داره
 • ع ق QA ۲۳:۰۹ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۲
  قصد این بزرگ مار اینه که شما توجه به این نکته بفرمایید من و دوباند زرد آبی برای پولها نقشه داریم واقعا این مسئولین قضائی در حد محاسبه با ساکت و تاج و بهاروند و مظلومی و ماجدی و خطیر نیستند؟!
 • عدالت خواه IR ۲۳:۲۸ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۲
  مهدی تاج و خداداد افشاریان لنگی هستند و باید از فدراسیون برکنار و دادگاهی شوند.✌
 • محسن IR ۰۰:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۳
  ظاهرا آقای نجیب الان دیگه ناراحتی قلبی ندارند .چون بجای پاداش صعود پاداش حضور میلیارد ی در جام جهانی رو که سرمربی محجوب کروات باعث شد با رفیق شفیق خودش کی روش به جیب زد .حالا هم در صدد پاداش نجومی دیگه ای برای زیر ۱۷ ساله ها و کاروان خودش هست
 • اثغرمهیار IR ۱۴:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۸/۲۳
  حیف تومسئول این ورزش هستی اره درست میفرمایی ولی چون تومسئولش هستی وضع فوتبال مادرست نمیشه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی