نظرسنجی

توضیحات امیر قلعه‌نویی را فنی و قانع‌کننده دیدید؟
نظرات: ۱
سه‌شنبه ۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۷:۲۰
۰
یک پرسپولیسی از النصری‌ها انتقام گرفت
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

مهم‌ترین اتفاق دیدار دو تیم النصر عربستان و پرسپولیس در دقیقه ۱۷ و با اخراج علی لاجامی بازیکن تیم میزبان رُخ داد.

درحالی که النصر بازی را در ورزشگاه خانگی هجومی آغاز کرده و به دنبال پنجمین پیروزی پی درپی خود بود ناگهان، در دقیقه ۱۷ شوک بزرگی به رونالدو و یارانش وارد شد.

علی لاجامی در وسط زمین با استوک کفش خود به ساق پای میلاد سرلک ضربه زد داور در این صحنه ابتدا آوانتاژ داد چون توپ همچنان در اختیار پرسپولیس بود. اما بعد از این که موقعیت از دست رفت و توپ از زمین خارج شد به سمت محل وقوع خطا و جایی که سرلک داشت از درد به خودش می‌پیچید رفت. داور چینی نیز همزمان با اتاق VAR در ارتباط بود پس از بازبینی صحنه از طریق کمک داور ویدئویی، بازیکن النصر را اخراج کرد. در جریان این صحنه، کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی النصر نسبت به تصمیم داور معترض شده و معتقد بود که این اولین خطای علی لاجامی بوده و اخراج و کارت قرمز سخت‌گیری بوده است. جالب آن که همین رونالدو در بازی رفت دو تیم پرسپولیس و النصر نقش مهمی در اخراج میلاد سرلک داشت.

این اتفاق باعث برتری عددی پرسپولیس در مسابقه با النصر شد و امیدواری زیادی برای قرمزهای پایتخت ایجاد کرد. اما نکته جالب این که کل داستان درست برعکس آن چیزی بود که در بازی رفت رخ داد! در اوایل نیمه دوم بازیِ رفت، سرلک بعد از خطا روی رونالدو کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد. بعد از آن بود که پرسپولیس تضعیف شد و دو گل از النصر دریافت کرد.

پس از پایان آن مسابقه، علیرضا بیرانوند فاش کرد که عامل اصلی اخراج شدن میلاد سرلک، خود رونالدو بوده است. ظاهرا فوق ستاره پرتغالی پس از اتمام نیمه اول، بدو بدو خودش را به داور مسابقه رسانده و به او گفته بود که بازیکنان پرسپولیس ساق پایش را هدف گرفته اند. همین جمله و شیطنت کافی بود تا در اولین برخورد، داور مسابقه میلاد سرلک را اخراج کند.

اما در بازی برگشت سرلک جبران کرد و در متن حادثه‌ای قرار گرفت که باعث اخراج بازیکن النصر شد. او پس از دیدار رفت با النصر حتی از سوی یحیی گل‌محمدی مورد نقد قرار گرفته بود و هجمه های زیادی را تحمل کرد اما در عربستان انتقام آن صحنه را گرفت. انتقامی که می‌توانست حتی ۳ امتیاز به دنبال داشته باشد ولی فقط یک امتیاز برای سرلک و همبازیانش در بر داشت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • منتشرشده: ۱
  • در صف بررسی: ۰
  • غیرقابل‌انتشار: ۰
  • شمسعلی IR ۰۸:۴۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۰۷
    البته شهاب زاهدی وریگی نیز مستحق اخراج بودند که داور چینی مماشات کرد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

توضیحات امیر قلعه‌نویی را فنی و قانع‌کننده دیدید؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی