افشاگری مالدینی در مورد پیشنهاد عربستانی‌ها؛ مشکلی ندارم!
منبع: ورزش۳
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

چهره محبوب فوتبال ایتالیا و تیم میلان بصورت غیرمستقیم از پیشنهاد عربستانی‌ها خبر داد.

پائولو مالدینی که سمت مدیریت ورزشی میلان را بر عهده داشت، در ۵ ژوئن ۲۰۲۳ از باشگاه اخراج شد. او فعلا سراغ شغل دیگری نرفته است اما در جدیدترین گفت‌وگویش اعلام کرده است که ممکن است بزودی به فوتبال برگردد.

او ابتدا به ماجرای خرید ساندرو تونالی و سپس فروش او به نیوکسل پرداخت و گفت: «دوست دارم یادآوری کنم که ما مبلغی معادل حدود یک پنجم ارزش نقل و انتقالات را برای خرید او خرج کردیم و حتی در آن صورت هم برای جذب او چالش‌هایی داشتیم و مالکان با جذب او مخالف بودند. برای فروشش ما هر کاری که ممکن بود انجام می‌دادیم تا او را نفروشیم، حتی با وجود چنین پیشنهاد مهمی. ما هرگز کاملاً مخالف فروش یکی از بازیکنان مهم‌مان نبوده‌ایم، اما نیاز جدی به فروش هم وجود نداشت.»

از اسطوره میلان درباره پذیرش یا رد پیشنهادات از عربستان و کار به عنوان مدیر ورزشی در آنجا سوال شد و او گفت: «برای شغل من، گزینه‌های جایگزینی میلان بسیار محدود است. من هرگز نتوانستم به تیم دیگری از ایتالیا بروم و در آینده هم همین است. با پیشنهاد یک تیم سطح بالای خارج از ایتالیا مشکلی ندارم. عربستان سعودی هم می‌تواند یک گزینه باشد. چه کسی می‌داند؟»

بیشتر بخوانید: زندگی پس از میلان برای مالدینی؛ دلم برای رختکن روسونری تنگ شده/ چرا او هرگز مربی نخواهد شد؟

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی