پیروزی دیوانه‌وار لیورپول در جنگ کامبک‌ها/ چلسی در خانه تیم سرسخت لیگ را شکست دادند
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از هفته پانزدهم با پیروزی چلسی و شکست لیورپول همراه شد.

در ادامه هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر امشب چند دیدار به صورت همزمان برگزار شد که در مهم‌ترین این بازی‌ها چلسی در خانه به مصاف برایتون رفت و لیورپول میزبان فولام بود که هردو تیم بزرگ مقابل مهمان‌شان پیروز شدند.

چلسی در شب دوم از هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با گل‌های انزو فرناندز در دقایق ۱۷ و ۶۵ (پنالتی) لوی کولویل در دقیقه ۲۱ با نتیجه ۳-۲ به برتری رسید تا با کسب ۱۹ امتیاز در رده دهم جدول قرار بگیرد. گل‌های برایتون را در این دیدار فاکوندو بونانوت در دقیقه ۴۳ و ژوآئو پدرو در دقیقه ۲+۹۰ به ثمر رساندند و برایتون با این شکست ۲۲ امتیازی باقی ماند و در رده هشتم جدول جای گرفت.

پیروزی دیوانه‌وار لیورپول در جنگ کامبک‌ها/ چلسی در خانه تیم سرسخت لیگ را شکست دادند

در دیدار مهم دیگر امشب لیورپول در شبی عجیب مقابل فولام با نتیجه ۴-۳ به پیروزی رسید.

ترنت الکساندر آرنولد ابتدا لیورپول را در دقیقه ۲۰ پیش انداخت اما هری ویلسون در دقیقه ۲۴ گل تساوی را وارد دروازه قرمزها کرد. الکسیس مک‌آلیستر در دقیقه ۳۸ دوباره لیورپول را پیش انداخت ولی این بار هم فولام توسط کنی تته در دقیقه ۳+۴۵ بازی را به تساوی کشاند. در نیمه دوم ورق برگشت و این بار تیم فولام در دقایق پایانی از لیورپول پیش افتاد. بابی رید در دقیقه ۸۳ گل سوم فولام را به ثمر رساند. در حالی که چیزی به پایان بازی باقی نمانده بود واتارو اندو در دقیقه ۸۷ گل تساوی را برای لیورپول به ثمر رساند و یک دقیقه بعد آرنولد در دقیقه ۸۸ گل چهارم و پیروزی بخش لیورپول را به ثمر رساند تا تیم یورگن کلوپ در یک بازی دیوانه‌بار سه امتیاز مهم کسب کنند.

لیورپول با این پیروزی ۳۱ امتیازی شد و موقتا به در رده دوم جدول صعود کرد. تیم فولام نیز با این شکست ۱۵ امتیازی باقی ماند و در رده چهاردهم قرار گرفت.

پیروزی دیوانه‌وار لیورپول در جنگ کامبک‌ها/ چلسی در خانه تیم سرسخت لیگ را شکست دادند

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی