نظرات: ۱
تماشاگر ویژه جدال استقلال و پرسپولیس از اتاق عمل می‌آید!
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

احتمال دارد جدال استقلال و پرسپولیس با حضور یک مهمان خاص و البته کاملاً سرشناس برگزار شود

تقابل میان استقلال و پرسپولیس در حالی برگزار می‌شود که احتمال دارد یک چهره کاملاً نام آشنا برای تماشای آن در ورزشگاه حاضر شود. طی سالیان اخیر هنگامی که استقلال و پرسپولیس بازی داشتند، حضور سرمربیان تیم ملی در ورزشگاه آزادی اتفاقی بود که معمولاً رخ نمی‌داد و آنها ترجیح می‌دادند بازی را از پای تلویزیون ببینند چون با توجه به فضای ورزشگاه و هیجان زدگی تماشاگران، گاهی اوقات احتمال داشت اتفاقاتی رخ بدهد و حرف‌هایی زده شود که...

اما به نظر می‌رسد امیر قلعه نویی برای مسابقه پنجشنبه استقلال و پرسپولیس افکار دیگری در سر دارد. یکی از چهره‌های نزدیک به تیم ملی در این رابطه به خبر ورزشی گفت: قلعه نویی مدت‌ها بود که از بیماری سنگ کلیه رنج می‌برد به همین خاطر مجبور شد عمل لیزر انجام بدهد. حالا قرار شده کادر پزشکی معالج او در این رابطه تصمیم بگیرند و اگر اعلام کنند حضورش در ورزشگاه منافاتی با طی شدن دوره نقاهت ندارد، احتمالاً پنجشنبه خودش به استادیوم آزادی می‌رود و این مسابقه را از نزدیک تماشا میکند.

البته این مسئله هنوز قطعی نشده ولی حتی اگر پزشکان اجازه ندهند و یا اینکه خود امیرخان در آخرین لحظات نظرش را عوض کند، باز هم حداقل دو نفر از اعضای کادر فنی تیم ملی  برای دربی به ورزشگاه خواهند رفت.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی