نظرات: ۱
تکلیف هواداران استقلال و پرسپولیس برای دربی روشن شد/ خانم‌ها هم می‌توانند برای تماشای استقلال و پرسپولیس به ورزشگاه بروند؟
زمان مطالعه: ۱ دقیقه

تکلیف سهمیه هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس برای دربی روز پنجشنبه در یک جلسه فوق العاده مهم مشخص می‌شود.

جدال استقلال و پرسپولیس هرگز برای عوامل برگزاری چه در داخل فدراسیون و سازمان لیگ و چه در خارج از ساختار فوتبال، مسابقه‌ای عادی تلقی نمی‌شود و کاملاً طبیعی است که شرایط ویژه‌ای برای انجام آن از هر نظر مورد توجه قرار بگیرد.

در همین رابطه خبردار شدیم جلسه شورای تامین برای  بررسی همه جوانب امر و ابلاغ دستورالعمل‌های لازم جهت برگزاری دربی پایتخت روز دوشنبه با حضور نمایندگان ارگان‌های ذی صلاح برگزار خواهد شد. از قرار معلوم در این نشست دو مسئله فوق العاده مهم به صورت خاص بررسی شده و پیرامون آن تصمیم نهایی اتخاذ می‌شود.

نکته اول میزان بلیط فروشی و تعداد صندلی‌هایی است که به صورت مساوی در اختیار هواداران استقلال و پرسپولیس قرار خواهد گرفت و نکته بعدی هم تعیین تکلیف صدور یا عدم صدور مجوز جهت حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای دیدن دربی روز پنجشنبه خواهد بود.

البته قطعاً موارد دیگری هم در این جلسه مورد توجه قرار می‌گیرد ولی ناگفته پیداست که بسیاری از هواداران این دو تیم در حال حاضر به دنبال آن هستند تا بدانند چه تعداد تماشاگر می‌توانند به ورزشگاه بروند و اینکه خانم‌ها نیز اجازه تماشای جدال استقلال و پرسپولیس را پیدا خواهند کرد یا نه؟

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • منتشرشده: ۱
  • در صف بررسی: ۰
  • غیرقابل‌انتشار: ۰
  • هوشنگ IR ۰۸:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۱۹
    بهانه های کادر فنی و بازیکنان و طرفدارن و پیشکسوتان استقلال بعد از باخت دربی پنجشنبه : داور بد بود زمین کج بود هوا سرد و آلوده بود فدراسیون با پرسپولیس بود پرسپولیس حکومتی است پرسپولیس تیم فاسد است لیگ فاسد است از قبل مشخص بود پرسپولیس برنده است چرا لیگ رو برگزار میکنید ، یه جام با اسنپ بفرستین ساختمان باشگاه پرسپولیس و ... اگر واقعا تیم استقلال یا هر تیم دیگه ای به این نتیجه رسیده که حکومت و فدراسیون با پرسپولیس هستن و از قبل مشخص کی قهرمانه ... پس چرا در مسابقات لیگ و حذفی شرکت میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!! و اینکه چرا از پرسپولیس و فدراسیون به کمیته انضباطی فیفا یا دادگاه ورزش cas شکایت نمی کنن ؟

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی