نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟
واکنش خطیر به ماجرای نامه جعلی استقلال؛ چطور این نامه به باشگاه پرسپولیس رسیده؟
منبع: فارس
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: هر چند نساجی تیم شهر و تیم دوم من است، اما پیروزی دلچسبی مقابل این تیم کسب کردیم.

علی خطیر پس از برتری ۴ بر صفر استقلال مقابل نساجی در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. به همه هواداران باشگاه استقلال، بازیکنان پرتلاش و کادر فنی باغیرت‌مان تبریک می‌گویم. امروز توانستیم با تمرکز بالا و یک بازی خیلی خوب در طول ۹۰  دقیقه نتیجه‌ای دلچسب کسب کنیم.

وی افزود: هر چند نساجی هم تیم دوم من است، زیرا تیم شهر من است، اما امیدوارم نتایج پرگل استقلال در بازی‌های بعدی هم اتفاق بیفتد تا بتوانیم این مسیر موفقیت را آرام آرام به همین شیوه طی کنیم.

برای مقام ارشد فدراسیون فوتبال متاسفم

خطیر در مورد جعل سربرگ فدراسیون فوتبال و امضای هدایت ممبینی توضیح داد: برای یک مقام ارشد فدراسیون فوتبال متاسف هستم که بدون هیچ دلیلی جرأت پیدا کرده که چنین نامه‌ای را به عنوان جعل از طرف باشگاه استقلال تولید کند. واقعا از رقم خوردن این اتفاق متاسف هستم. با مهدی تاج صحبت کردم و رئیس فدراسیون قول داد به صورت جدی این موضوع را پیگیری کند. نمی‌دانم چه باید بگویم. حتی تولید این نامه هم اشتباه بود، بیرون دادنش هم خیانت بود. کلی نامه محرمانه در فدراسیون فوتبال وجود دارد اما اینکه یک نامه پس از دربی و در شرایطی که باشگاه پرسپولیس فشار زیادی می‌آورد، چنین نامه‌ای از طرف عوامل این باشگاه منتشر شود، عجیب است.

اینکه چطور این نامه به باشگاه پرسپولیس رسیده، جای سوال دارد

وی ادامه داد: اینکه این نامه چگونه به دست عوامل باشگاه پرسپولیس رسیده خودش جای سؤال است. واقعا متاسف هستم، زیرا به صورت هدفمند این نامه را به دست باشگاه پرسپولیس رسانده‌اند. با کلی خبرگزاری‌هایی که این نامه را منتشر کرده‌اند هماهنگی کردیم و خودشان به صورت واضح گفتند که از طرف یکی از عوامل مهم باشگاه پرسپولیس این نامه را دریافت کرده‌اند.

با انتشار نامه به صورت هدفمند، می‌خواهند استقلال را تحت فشار قرار دهند

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا می‌تواند نام این شخص را بیاورد، گفت: اسم نمی‌آورم. ان‌شاءالله خود کمیته اخلاق و خود ارکان فدراسیون این موضوع را پیگیری می‌کنند. باید مشخص شود چگونه این نامه به عنوان نامه جعلی باشگاه استقلال منتشر شده و چگونه چنین نامه‌ای را بیرون داده‌اند. به اشتباه آن را تولید کرده و به صورت هدفمند بیرون داده‌اند. خیلی بابت این اتفاق ناراحت هستم. از رئیس فدراسیون خواهش می‌کنم همان گونه که به من قول داده حتما این مسئله را پیگیری کند تا ببینیم چرا این نامه تولید شده و به صورت هدفمند به این شیوه بیرون داده شده است. به هیچ وجه نمی‌توانم  چنین موضوعی را بپذیرم. در فدراسیون فوتبالی که در طول روز حداقل ۲۰۰ نامه محرمانه می‌رسد، چنین نامه‌ای به این شکل از درگاه فدراسیون خروج پیدا کند و به این صورت هدفمند در رسانه منتشر شود تا به این شیوه باشگاه استقلال را تحت فشار قرار دهند.

ممبینی غرائض شخصی اش را در مسائل کاری دخالت داد

وی در پاسخ به این سؤال که او و هدایت ممبینی روابط دوستانه‌ای ندارند و آیا این موضوع در این اتفاق مؤثر بوده است، گفت: من هر چند هیچ رابطه دوستانه‌ای با ممبینی ندارم اما این اتفاق دلیل نمی‌شود غرائض شخصی‌اش را در مسائل کاری دخالت بدهد. همین جا به ممبینی اخطار می‌دهم که این آخرین باری باشد چنین کاری را با باشگاه استقلال انجام می‌دهد. زیرا اطمینان دارم سری بعد نوع برخورد باشگاه ما با او متفاوت خواهد بود.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سؤال که برای اثبات ادعایش علیه دبیر کل فدراسیون و باشگاه پرسپولیس ادله‌ای دارد گفت: قطعا مدارکی داریم.

برای استقلال نگران هستم

وی در خصوص برنامه‌های باشگاه استقلال برای تقویت تیم در نیم فصل عنوان کرد: قطعا تیم را در نیم فصل تقویت می‌کنیم. امیدوارم بتوانیم در نیم فصل دوم در همین مسیر موفقیت استقلال را حفظ کنیم. البته خیلی نگران هستم با توجه به این اتفاقات و حواشی که به ضرر استقلال به صورت هدفمند ایجاد می‌کنند در مسیر ما سنگ‌اندازی کرده و دست‌انداز ایجاد کنند. به همه این آدم‌ها هشدار می‌دهم برای آخرین بار باشد می‌خواهند با باشگاه بزرگ استقلال به این شیوه برخورد کنند.

از مسئول باشگاه پرسپولیس شکایت می‌کنیم

خطیر در پاسخ به این سؤال که آیا از این مسئول باشگاه پرسپولیس شکایت می‌کنند، تصریح کرد: قطعا این کار را انجام می‌دهیم.

تاج روابط شخصی‌اش را در مسائل کاری دخالت نمی‌دهد

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اظهارات اخیر یحیی گل محمدی مبنی بر رابطه‌اش با رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: اینکه من با تاج رابطه دوستانه داشته باشم برای امروز و دیروز نیست. او به حدی آدم حرفه‌ای و کارکشته‌ای است که روابط شخصی‌اش در مسائل کاری دخالت ندهد. خواهش می‌کنم دوستان به ضعف تیم خودشان بپردازند و در مورد تیم خودشان حرف بزنند. اجازه نمی‌دهم در باره تیم بزرگ استقلال و هوادارانش از این به بعد به این شیوه صحبت کنند.

در اشتباه هستند با کارهای نخ نما بخواهند علیه استقلال رای صادر کنند

وی در پاسخ به این سوال که جواد نکونام اعتقاد دارد صدرنشینی باعث ایجاد این حواشی علیه آبی‌پوشان شده است، گفت: باشگاه استقلال تخلفی نکرده که بخواهند چنین اتفاقی را رقم بزنند. باشگاه‌های دیگر تخلف کرده‌اند که از آنها امتیاز کسر شده است. باشگاه استقلال هزینه رعایت قانون را داده است. تیم ما در کل ۲۰ بازیکن دارد اما برای رعایت قانون هزینه داده‌ایم. اینکه با فشار رسانه و هر روز پست و استوری گذاشتن و کارهای نخ‌نما بخواهید کمیته انضباطی یا سایر ارکان قضایی فدراسیون را تحت فشار قرار بدهید تا علیه استقلال رأی صادر کنند، در اشتباه هستید.

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

 • منتشرشده: ۱۶
 • در صف بررسی: ۰
 • غیرقابل‌انتشار: ۲۰
 • المیرا ساناز رزا اس اس IR ۲۰:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۸
  افرین مدیر عامل باشخصیت تحصیلکرده و فوتبالی استقلال کبیرررر دکتر خطیر عزیز کارت درسته بسوززون لنگیارو پشتیمممم ما ۴۰ میلیون آبیدل 😍💪💙💙💙💙💙💙
  • شوتبال AT ۰۳:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۹
   متاسفانه چیزی که در جامعه ما رو به انحطاطه اخلاقه، طرف تخلف و تقلب میکنه، سینه رو میده جلو میگه خوب کردم مدعی غلط کرده، جامعه ازش دفاع میکنه! چاپ کن لطفا
  • سهراب IR ۱۳:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۹
   مکتب کیسه کشا تقلب بعد پر رو بازی
 • بهنام طارمی IR ۲۲:۰۳ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۸
  جنتلمن ایران درود به شرفت درود به شرف پاک فرشید سمیعی جمع با کلاس ها و با سوادهای ایران در باشگاه تاج جمع شدند دمت گرم آقای خطیر
  • علی IR ۱۱:۵۲ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۹
   اصلا متوجه شدی اصل داستان چیه؟ استقلال جعل سند کرده مثل همیشه حالا خطیر میگه پرسپولیس جعل سند ما رو افشاء کرده که این هم دروغه داره فرار به جلو میکنه حالا متوجه شدی چقدر با شرف و با سواده
 • امیر IR ۲۳:۱۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۸
  در حرفاش چندبار میگه این نامه چجوری بیرون اومده یعنی این نامه واقعیه ؟ مسئله دگه اینه که نامه شماره خورده پس ساختگی نبوده و واقعیه ؟ از طرفی هدایت ممبنی سالها در فدراسیون کارکرده و میدونه نامه جعلی ساختن جرمش چیه و سریع لو میره پس یعنی کار جناب خطیره ؟
 • David US ۲۳:۳۸ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۸
  in Khateir, Taj, Naby in 3 nafar yeky az sarane mafyaee footbale Iran shodeand, vezarate varzesh bayad in aghayan ra barkenar konad, in Khateir adame sharlatany hast dar on shck nakonid
 • یا علی IR ۲۳:۵۰ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۸
  کارکشته را خوب اومدی شما همتون کارکشته هستین❤️❤️❤️
 • var آمد مافیا پوکید IR ۲۳:۵۵ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۸
  توجه کردین از روزی که بابا حمید از وزارت ورزش رفت و آقای هاشمی آمدند مافیای سرخ متزلزل شده و هر لحظه و هر دقیقه هم برای خودش و هم دیگران داره دردسر ایجاد میکنه و دائم دنبال پرونده سازی و شائبه و شایعه و ... علیه استقلاله ؟ لطفا یکی به این آقایون بگه از این مافیا دیگه انتظاری نداشته باشن و کار خودشون هم خرابتر نکنن انشالله که آقای ممبینی هم به راه راست هدایت شوند
 • ریاکاران IR ۰۰:۰۱ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۹
  نمیدونه این گند رو چه جور جمع کنه میگه کار پرسپولیسه، آقای خطیر هدایت ممبینی نامه رو بهمراه توضیحاتش در باب جعل باشگاه استقلال فرستاده به حراست سازمان تربیت بدنی..دیگه چیز پنهانی باقی نمونده، کیفرخواست تکمیل شده، بهرحال شما سلطان بلامنازع زدوبند و جعل و سواستفاده از سربرگ فدراسیون و عبور ازسقف قرار داد و هزار کثافت کاری دیگه هستید، بهتره بجای جابجایی مرزهای وقاحت، دم فرو بندی که گند کاری هایتان بد جور بالا زده، که تازه این از نتایج سحر است، بزودی از مدارک سایر افتضاحاتتان رو نمایی خواهد شد. ❤ ❤❤❤❤❤
 • حسین IR ۰۰:۲۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۹
  واقعا متاسفم برای هدایت مبینی که مثل یک بچه عمل کرده در واقع این آقا خودش را زیر سئوال برده اگر یک نامه ایی امضا از طریق اتوماسیون رد وبدل می‌شود وامضا هم از طریق همان سیستم هست ضمنا چرا آن نامه در دست باشگاه جعلپولیس باشد آقای تاج باید این افراد که جاسوسی برای لنگپولیس می کنند به دادگاه معرفی وبه سزای اعمال برسانند
 • کجا از اینجا بهتر IR ۰۸:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۹
  لشکری و خبیری باید به خاطر جعل و تشویش اذهان عمومی و هوچیگری محاکمه شوند
 • العاقل اشاره IR ۱۱:۱۷ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۹
  افشاگری تو همه جای دنیا جایزه و ایرادی نداره. پنهانکاریه که مجاز نیست. این مسیله توسط هر کسی افشا شده باید دستشو بوسید. در ضمن جنابعالی طبق معمول دروغ میگی مث سگ. شما کجا سقف رو رعایت کردی و کجا تیمت کلا ۲۰ بازیکن داره؟! طبق گفته خودتون ۳۲۵ میلیارد قرارداد بستین و لیست بازیکنان تیمتون هم عبارت است از: حسینی، خالدآبادی، حردانی، مرادمند، سهرابیان، سلیمی، سلمانی، جلالی، چشمی، مهری، مهدی‌پور، نیک‌نفس، حامدی‌فر، رضاوند، محمدی، بابایی، رمضانی، مطهری، میرزایی، زواری، یامگا، بلانکو، محمدجواد کیا و سامان تورانیان.
 • صدیقه بیا IR ۲۳:۲۴ - ۱۴۰۲/۰۹/۲۹
  احسنت به اقای دکتر خطیر
 • خان IR ۱۱:۳۶ - ۱۴۰۲/۰۹/۳۰
  متأسفانه چقدر اعمال نادرست را در کشور ما منطقی و درست جلوه می‌دهند و برای افراد منتقد و حقیقت گو انگ میزنند و تهدید می‌کنند.
 • فوتبالی FR ۱۰:۴۳ - ۱۴۰۲/۱۰/۰۱
  اینکه تخلفی صورت گرفته باید باشگاه تنیه شود اینکه برد دلچسبی بود بخاطر خائنی بنام رحمتی بود بله

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

بهترین مربی دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی