نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟
کودتای سرمربی علیه بازیکنان خودی؛ انگار سیزده بدر در پارک با خانواده‌هایشان هستند!/ بازیکن داریم در ۱۱ مسابقه یک اوت هم برای ما نگرفته است!
منبع: فارس
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: فوتبال بازی کردن دل، جگر و غیرت می‌خواهد و واقعا کارد به استخوانم رسید.

عبدالله ویسی بعد از شکست یک بر صفر مقابل ذوب آهن اصفهان در نشست خبری اظهار داشت: یک بازی بسیار بی روح و  بی انگیزه و افسرده‌ای داشتیم. فوتبال بازی کردن دل، جگر و غیرت می خواهد که واقعا کارد به استخوانم رسید! .وقتی تیمی ادعا دارد جلوی تماشاگرانش اما نمی تواند بازی کند و بدون تماشاگر بهتر بازی می کند و با حضور تماشاگر افتضاح ترمی شود.

خجالت زده هستم

وی افزود: تیم باید عمل جراحی شود و مطمئنا باید خانه تکانی درستی شود. اعتماد کردیم به برخی بازیکنانی که نمی شد روی شان حساب کنیم در ادامه راه! بدون اینکه یک موقعیت گلزنی به حریف بدهیم بازنده شدیم، چون روح بازیکنان در زمین حضور نداشت! من نمی دانم هیچی هیچی! شرمنده مردم و هواداران شدیم و خدا را شکر نبودند که  بیش ترخجالت زده شویم. نمی دانم بازیکنان من چطور می تواننند بیرون بروند خودم هم خجالت می کشم بیرون بروم. خجالت زده هستم.

هر بلایی سرم بیاورند، حق دارند

سرمربی نفت آبادان در مورد تغییرات فنی در تیم گفت: در سه بازی با این روش بازی کردیم و خارج از خانه امتیاز گرفتیم و با روش ۴-۲-۳-۱ بازی کردیم.  چون گل خوردیم قصد داشتیم تلافی کنیم و با سه مهاجم بازی کردیم. بازیکن به میدان رفت ۱۰ متر ندوید! شوتزن، دریبل زن نیستید اشکال ندارد اما دویدن را که بلدید بازیکن وارد زمین شده ۱۰ دقیقه ۱۰ متر ندوید. تعویض هایم اینجوری شد. بازهم می گویم خدا را شکر که مردم نبودند. البته هر بلایی سرم بیاورند حق دارند.

بازیکنان انگار در پارک یا سیزده بدر با خانواده هایشان هستند!

سرمربی نفت آبادان درمورد اینکه شاید دلیلش این بود که شما گفتید از نیم فصل دیگر سرمربی تیم نیستید، گفت: شاید یک دلیلش این باشد! نمی توانم بگویم نه آنقدر افتضاح بودیم که هردلیلی می تواند داشته باشد. حرف شما متین است شاید من اشتباه کردم. این بازیکنان البته هم قسم شدند که عالی بازی کنند در این سه بازی!  اگر قرار است من هم بروم اما هیچ اتفاقی در یک سوم حریف رخ نداد. ان عقب بازیکنان خودشان را می کشند و آن جلو بازیکنان بی خیال هستند! انگار در پارک هستند یا سیزده به در با خانواده هایشان هستند! شما دارید پول می گیریید و مردم پول می دهند شما را تماشا کنند. چه چیز ما را نگا ه کنند ولی این حرف شما هم می تواند دلیلش باشد.

با پولی که می‌دهیم بازیکنی اینجا نمی آید

ویسی در مورد اینکه برخی بازیکنان بی انگیزه بودند  و بهتری نیست بازیکن جذب کنید، گفت: اول فصل گفتم و لیست دادم ولی با پولی که ما می دهیم بازیکنی اینجا نمی آید. والله بازیکن اینجا نمی آید.

بازیکن داریم در ۱۱ مسابقه یک اوت هم برای ما نگرفته است

وی افزود: بازیکنان رقیب را می‌بینید که می‌آیند با من سلام و علیک می‌کنند من با همه آنها صحبت کرده‌ام شما یکی از آنها را به این تیم بیاورید، نمی‌آیند. البته آن طرف قضیه را هم نگاه کنید می‌گویند نه پول خوب دارید و آب و هوای اینها هم بهانه شده و هزار داستان داریم. این هم وضعیت جدول است. وقتی تیم در پایین جدول است بازیکنی رغبت نمی‌کند به این تیم بیاید. مگر می‌شود در خانه خودت در شش بازی پیروز نشوید. در خانه خودت حداقل باید بدوی، مگر چنین چیزی داریم. بازیکن داریم در ۱۱ مسابقه یک اوت هم برای ما نگرفته است. یک اوت درست کند. باید در این تیم انقلاب شود.  

با این وضعیت مربی بعدی هم بیاید، اخراج می‌شود

سرمربی نفت آبادان با اشاره به صحبت‌های هفته‌های قبلش گفت: اصلاً من بروم با این وضعیت مربی بعدی هم که می‌آید اخراج می‌شود. من یک چیز خیلی خیلی عامیانه بگویم. بازیکنان بی‌عار شده‌اند. بی‌عاری خیلی بد است مثل یک قمارباز؛ اول پولش را می‌بازد بعد انگشترش را می‌دهد بعد ساعت و ماشینش را می‌دهد بعد خانه و زندگی‌اش را می‌دهد، بی‌عار شده‌ایم. این بی‌عاری شلاق می‌خواهد. حرمت خودتان و مردم را نگه دارید. مردم با بدبختی هزار تومان پول درمی‌آورند می‌دهند تا بیایند هنر شما را ببینند. مگر می‌شود، من شرمنده مردم هستم، خدا را شکر که امروز مردم نبودند.  

چه کرده‌ایم که از باشگاه پول بگیریم

ویسی ادامه داد: ما ساده‌ترین بازی‌های‌مان را از دست دادیم آیا این ذوب‌آهنی بود که هر هفته می‌دیدید، حداقل باید سه امتیاز را می‌گرفتیم. ما بازی با آلومینیوم را هم دست دادیم آیا آن آلومینیم همین تیمی بود که سپاهان را برد. من خودم عارم می‌شود به باشگاه بگویم پول بدهد ما چه کرده‌ایم که پول بگیریم.  

اگر باشم، نفت خوشگل تغییر می‌کند

وی در مورد اینکه این شرایط نفت تغییر خواهد کرد، گفت: صددرصد تغییر می‌کند اگر بودم نفت تغییر خواهد کرد و خوشگل تغییر می‌کند. باز هم شرمنده شما و مردم هستیم.

بیشتر بخوانید: جنگ برای جانشینی پرسپولیس به سود تراکتور/ نفت در خانه ذوب شد!

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

برچسب‌ها

نظرات

  • منتشرشده: ۱
  • در صف بررسی: ۰
  • غیرقابل‌انتشار: ۰
  • علی IR ۲۳:۳۱ - ۱۴۰۲/۱۰/۰۴
    این ویسی هم مربی جالبی است وقتی باهمین بازیکنان در مقابل پرسپولیس برای مساوی کردن حتی خودکشی می‌کنند.خیلی از آنها تعریف و تمجید می‌کند ولی در زمین خودشان همواره در برابر هر تیمی شکست می‌خورد از بازیکنان تیمش انتقاد می‌کند....

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرسنجی

قهرمان این فصل با چند امتیاز جام را بالای سر خواهد برد؟

پربازدید امروز

آخرین خبرها

منهای ورزش

بازرگانی